כבלי חשמל IsoTek evo3 ascension במבחן!

mikis_37

חבר אתר
מעורבות
10
נקודות
8
אשמח להשכיל מה הטענות נגד השימוש בספקים ממותגים במגברים.
בינתיים היה לי ניסיון האזנה למגבר אחד עם ספק כזה, והוא נשמע לי סבבה לגמרי.
גם הבעלים של האתר הזה חשב כך בביקורת על המגבר.
מדובר במשולב של קורד אלקטרוניקס.

Sstephan

מושעה
מעורבות
2
נקודות
3
זהו שלא
אם על כבלים עוד אפשר להתווכח, על ספקים של מגברים ממש לא
הספק הוא הרכיב המשמעותי ביותר במגבר ואם היה אפשר לשמור על אותה איכות עם ספק ממותג מזמן היו עושים את זה. זה זול, קטן ופשוט
קודם כל איתך אי אפשר להתווכח על שום דבר .
ספק ממותג לא חייב להיות זול ופשוט , הוא מורכב פי 1000 מספק אנטיקה לינארי .
עם תכנון נכון ובלי לחסוך על הרכיבים ניתן להגיע לתוצאה יותר טובה מכל ספק לינארי .
כמו שישנם מגברי קלאס D (עובדים דומה מאוד לספק ממותג) , יהיו גם מגברים עם ספק ממותג .
כמובן שזה יתחיל מרסיברים לקולנוע בייתי ולאט לאט יעבור לאודיו היי אנד .
אני חושב שכבר היום במגברי קלאס D יש ספקים ממותגים , אין הגיון לשים שם שנאי .

הדעות שלך לא יכולות לשנות את ההתקדמות הטכנולוגית .

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כל קרינה אלקטרומגנטית ניתנת למדידה , יש גם מכשור מיוחד למדידת כבלים ויש גם אנשים שבחנו מאות כבלים כאלה (כולל אותי) והוכיחו שאין להם שום השפעה (מבחינה טכנית) .
אגב , למה שלא תעבור למערכת מצברים אם אתה כל כך מאמין שזה גורם לך לעיוותי סאונד כלשהם .
למה אף אחד כאן לא עושה את זה?
מה הסיבה ? זה לא נוצץ מספיק , או שזה זול מדי ?
גם שם אפשר לחבר כבלים נוצצים .
ניסיתי מצברים לפני כ- 15 שנה. שמתי אצלי עשרה מצברי 24V עם שנאי שממיר ל- 220V והאזנתי. המטרה היתה לבדוק היתכנות לקניית מערכת חשמל סולארית ייעודית למערכת. זה היה רעיון נפלא. היתה לו בעיה אחת: זה נשמע חרא. הדינמיות נדפקת. ובניגוד גמור לציפיות.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
הנדסת אלקטרוניקה .
מצטער לאכזב אותך , כן השתמשתי בספקים ממותגים בחלק מהמגברים ,במיוחד כשההספק עובר או מתקרב ל500W לערוץ .
אני יודע שנכון לעכשיו זה נחשב לטאבו באודיו היי אנד . כך גם היה עם מגבריי class D . היום הרבה חברות היי אנד מציעות מגבריי class D ללא בושה .

עניין של זמן עד שייצאו גם מגבריי היי אנד עם ספקים ממותגים .
זה לא נחשב לטאבו. זה נחשב לטאבו רק בקרב מאונני המחשבי DIY לפני עשור. יש ספקים ממותגים מודרניים שנשמעים הרבה יותר טוב מלינאריים.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
קודם כל איתך אי אפשר להתווכח על שום דבר .
ספק ממותג לא חייב להיות זול ופשוט , הוא מורכב פי 1000 מספק אנטיקה לינארי .
עם תכנון נכון ובלי לחסוך על הרכיבים ניתן להגיע לתוצאה יותר טובה מכל ספק לינארי .
כמו שישנם מגברי קלאס D (עובדים דומה מאוד לספק ממותג) , יהיו גם מגברים עם ספק ממותג .
כמובן שזה יתחיל מרסיברים לקולנוע בייתי ולאט לאט יעבור לאודיו היי אנד .
אני חושב שכבר היום במגברי קלאס D יש ספקים ממותגים , אין הגיון לשים שם שנאי .

הדעות שלך לא יכולות לשנות את ההתקדמות הטכנולוגית .
איתי אי אפשר להתווכח?
אתה עוסק כאן בנבואות
הקשר היחיד בין ספק ממותג למגבר class d זה אולי התמונה שתופיע בסקופ

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מה שיפה שהבחורצ'יק לא מבין שהוא טרול n+1, ובאינדוקציה, אחרי שעברנו את הטרול הראשון, ואת הטרול ה n-י, קל להראות שגם אותו נעבור.
בע"ה

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
אם זה רלבנטי לך, יש לי נסיון של עשור בבניית מגברי אודיו, משהו שאיני עוסק בו יותר. יש לי גם נסיון בבניית ספקים ממותגים בתצורות שונות.
אוקיי. ואמרת גם שיצרנים מחויבים לשים פילטר בכניסה. ולא נראה לך שיש הבדל איכות בין (לדוגמא) קבל סיני לניציקון?
אותו הבדל יהיה בין כבלי כוח
סתם חבל לבזבז שעות של הרבה אנשים על ויכוח עקר. תשאיל ותבדוק. אל תהיה מאלו ששמים מלח באוכל עוד לפני שטעמו

Sstephan

מושעה
מעורבות
2
נקודות
3
ניסיתי מצברים לפני כ- 15 שנה. שמתי אצלי עשרה מצברי 24V עם שנאי שממיר ל- 220V והאזנתי. המטרה היתה לבדוק היתכנות לקניית מערכת חשמל סולארית ייעודית למערכת. זה היה רעיון נפלא. היתה לו בעיה אחת: זה נשמע חרא. הדינמיות נדפקת. ובניגוד גמור לציפיות.
אוי ואבוי.
מה שאתה עשית זה להמיר DC ל AC ואז חזרה לDC במגבר .
הכוונה לחיבור מצבר ישיר זה להליף לגמרי את הספק של המגבר , ללא שום המרה .

Sstephan

מושעה
מעורבות
2
נקודות
3
אתה עוסק כאן בנבואות
הקשר היחיד בין ספק ממותג למגבר class d זה אולי התמונה שתופיע בסקופ
אני עסוק בעובדות .
איתך לא דברתי על ספק ממותג או מגבר קלאס D , אין לך מושג בהם ואין צורך שתגיב .

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אני עסוק בעובדות .
איתך לא דברתי על ספק ממותג או מגבר קלאס D , אין לך מושג בהם ואין צורך שתגיב .
איזה עובדות?
תראה כמה פעמים אתה משתמש במילה לדעתי, אני חושב,
זה לא עובדות
תגיד תודה שאני מגיב לך בכלל - הרוב שמו אותך מזמן על ״התעלם ממשתמש זה״
תמשיך לדבר עם עצמך

בטח הדבר הבא שתגיד זה שהיצרנים דוחפים ספקים לינארים כדי שהמוצר יהיה כבד יותר ואז יוכלו לתמחר אותו יקר
בהצלחה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אשמח להשכיל מה הטענות נגד השימוש בספקים ממותגים במגברים.
בינתיים היה לי ניסיון האזנה למגבר אחד עם ספק כזה, והוא נשמע לי סבבה לגמרי.
גם הבעלים של האתר הזה חשב כך בביקורת על המגבר.
מדובר במשולב של קורד אלקטרוניקס.
ברור שיש יוצאים מן הכלל אבל בד״כ ספקים ממותגים מכניסים רעשים ולכן נשמעים פחות טוב
בעיקר במגברים

Sstephan

מושעה
מעורבות
2
נקודות
3
בטח הדבר הבא שתגיד זה שהיצרנים דוחפים ספקים לינארים כדי שהמוצר יהיה כבד יותר ואז יוכלו לתמחר אותו יקר
בהצלחה
אני לא דברתי על ספקים ממותגים , זאת היית תגובה לARIX .
כל מה שאמרתי הוא שבעתיד תראה יותר ויותר כאלה במגברי היי אנד .
מאמין ? בסדר , לא מאמין גם טוב , מה זה קשור לכבל קומקום ?
לא אמרתי שספק לינארי פחות טוב , הוא יכול להיות טוב באותה מידה או יותר טוב .תלוי מה בדיוק אתה משווה .

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אוי ואבוי.
מה שאתה עשית זה להמיר DC ל AC ואז חזרה לDC במגבר .
הכוונה לחיבור מצבר ישיר זה להליף לגמרי את הספק של המגבר , ללא שום המרה .

לשיטתך לא אמור להיות בכלל הבדל. אז פתאם יש הבדל?

די, נו, שחרר. ללירן היה רעיון טוב. נשים אותך על התעלם ובא לציון גואל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה שומע הבדלים ?
יופי , אז כנראה גם תרגיש הבדלים בקפה , תנסה .

המשפט הזה למשל מספיק לי בשביל להטיס אותך מכאן. מה אתה אומר?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
וסתם עצה קטנה בשבילך , אולי באמת יש לך אוזני על רגישות לכבלים (סביר מאוד שלא , רוב האודיופיילים מעל גיל 40 ,ובגיל הזה , איך להגיד את זה בעדינות ... לא שומעים כבר כלום ) חשבת על לחבר את המגבר למצברים ?
הרי המגבר עובד על DC וספק הכח שלו ממיר AC ל DC . אם אתה כל כך בטוח שיש לך הפרעות / רעשים כלשהם מספק הכח במגבר שלך , למה לא להעיף אותו לגמרי .
חבר אותו למצברים ולא יהיה שום רעש מהרשת , מתח DC טהור .
אפשר לחבר גם את הפרה-אמפ ואת הנגן גם , ללא רעשים וground loops .
וגם יעלה יותר זול מכבל עם נצנצים .

אני עוד לא בן 40. וממש לפני כמה חודשים בחנו אותי על כבלים באופן פומבי. גם ביקשתי בכל לשון של בקשה שהבוחן יעשה הכל בשביל להכשיל אותי. לא הלך. אבל הסגנון שלך, איך נאמר, קצת תשפוכתי. סגנון של אדם שבטוח שהוא יודע הכל אבל וואלה, אפס הבנה בתחום וכנראה גם אפס נסיון. זה מגיע בדרך כלל עם אפס תקציב.

מכיוון שאתה לא מתאים לפורום הזה, ואני אחד מבעליו ומה לעשות, אני גם דיקטטור בנשמה ואדם די מגעיל במציאות (לא ויזואלית! מבחינה הזו אני נראה מצוין. שרירי, מסוקס שזוף ועם קוביות בבטן - רק האופי חרא!!!). ולכן, אני מציל אותך מהמקום הזה שיגרום לך הרבה עוול בדיונים שהתקיימו פה: כבלים, חשמל, שיכוך לנגנים וסטרימרים - אתה יודע, דיונים של אודיופילים, לא בשבילך.

והאמת היא שידעתי כבר מההודעה הראשונה שלך לאן זה יגיע. טונות של בריאות ועשה טובה, תתעורר מחר מוקדם, אחרת השמש לא תזרח עלינו. הרי כבר הוכחת לי כאן דבר אחד על בטוח, שאתה בטוח שהשמש זורחת לך מהxxx.

אז תודה סטפן, בשמם של 99% היה סיבוב נחמד אבל וואלה, לא חידשת לנו שום דבר. כשתרצה לחזור שלח לי הודעה פרטית מניק ניים אחר, תענה על 4 שאלות. אם תענה נכון, אחזיר אותך. אם לא, נחזיר אותך לנפתלין. או כמו שאני נוהג להגיד לפלצפנים ״סע סע! יש׳ך ירוק״

<זה מדהים! אין שנה שלא ניכנס לנו אחד כזה לפורום, מתפלסף, מדבר בהתנשאות ובטוח שהוא נחסם בגלל שהוא צודק>

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
זה סופו של כל בלון.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אני עוד לא בן 40. וממש לפני כמה חודשים בחנו אותי על כבלים באופן פומבי. גם ביקשתי בכל לשון של בקשה שהבוחן יעשה הכל בשביל להכשיל אותי. לא הלך. אבל הסגנון שלך, איך נאמר, קצת תשפוכתי. סגנון של אדם שבטוח שהוא יודע הכל אבל וואלה, אפס הבנה בתחום וכנראה גם אפס נסיון. זה מגיע בדרך כלל עם אפס תקציב.

מכיוון שאתה לא מתאים לפורום הזה, ואני אחד מבעליו ומה לעשות, אני גם דיקטטור בנשמה ואדם די מגעיל במציאות (לא ויזואלית! מבחינה הזו אני נראה מצוין. שרירי, מסוקס שזוף ועם קוביות בבטן - רק האופי חרא!!!). ולכן, אני מציל אותך מהמקום הזה שיגרום לך הרבה עוול בדיונים שהתקיימו פה: כבלים, חשמל, שיכוך לנגנים וסטרימרים - אתה יודע, דיונים של אודיופילים, לא בשבילך.

והאמת היא שידעתי כבר מההודעה הראשונה שלך לאן זה יגיע. טונות של בריאות ועשה טובה, תתעורר מחר מוקדם, אחרת השמש לא תזרח עלינו. הרי כבר הוכחת לי כאן דבר אחד על בטוח, שאתה בטוח שהשמש זורחת לך מהxxx.

אז תודה סטפן, בשמם של 99% היה סיבוב נחמד אבל וואלה, לא חידשת לנו שום דבר. כשתרצה לחזור שלח לי הודעה פרטית מניק ניים אחר, תענה על 4 שאלות. אם תענה נכון, אחזיר אותך. אם לא, נחזיר אותך לנפתלין. או כמו שאני נוהג להגיד לפלצפנים ״סע סע! יש׳ך ירוק״

<זה מדהים! אין שנה שלא ניכנס לנו אחד כזה לפורום, מתפלסף, מדבר בהתנשאות ובטוח שהוא נחסם בגלל שהוא צודק>
מזכיר לי את הנאום של סמואל ג. גקסון בספרות זולה. רגע לפני שהוא מחסל את הקורבן :)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני עדיין סופר כמה תגובות הטרול ירשום פה עד שיחסם....

והמספר הזוכה הוא....19 הודעות.
מזל טוב למנחשים נכון.
המשחק הבא - תוך כמה ימים יגיע טרול חדש "להציל את כספנו" מציפורני היצרנים....

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
.
לא ויזואלית! מבחינה הזו אני נראה מצוין. שרירי, מסוקס שזוף ועם קוביות בבטן
מה, אתה תימני ??

}{

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
גיא.
שמע, כל הכבוד לך.
אתה יש לך סבלנות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור