כבלים כבלים של חברת שינדק.

בעז

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
שלום לכולם,
לאחר שרכשתי נגן CD חדש (NAD 545) אותו צרפתי לרסיבר ישן (NAD 325), ולרמקולים של KEF דגם K משנות ה90. החלטתי לשדרג גם את הכבלים המחברים את הרמקולים. שיטוט בלוחות העלה כל מיני אפשרויות והמוכרים בשתי החנויות שבהם ביררתי (יגאל, שממנו קניתי את הCD ואייל שממנו רכשתי את הרסיבר) היו נחמדים והגונים כהרגלם. בכל אופן, בסופו של דבר יצא שקניתי מאחד מחברי הפורום את הכבלים של שינדק - Xindak fs-1 2.5m. אמנם חשבתי בהתחלה לקנות אותם כחדשים - אך הם לא היו זמינים במלאי.
טרם קיבלתי אותם - ומעניין אותי לדעת מה דעתם של מומחי הפורום בעניינם של הכבלים האלו. האם מדובר במוצר מומלץ? אני יודע שקצת מאוחר מבחינתי (אף פעם לא הייתי צרכן נבון במיוחד...). בחלק מהמקומות כתוב שמדובר בכבלים נהדרים, אבל אחד המוכרים טען שהם לא מצויינים במיוחד. בנוסף, קשה לברר מה המחיר שלהם - בכל מקום כתוב משהו אחר. מה דעתכם ?

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
היי בעז,

ניסתי כבלי רמקול של שינדאק על הסט אפ האישי שלי יחד עם עוד כבלים באותה העת. על הסטאפ האישי שלי התוצאה לא הייתה משביעת רצון, השינדאקים נשמעו עגולים, מחוסרי פירוט וסגרו את המערכת בתוצאה הכללית שלה. אך אין מכך להסיק מסקנות חד משמעיות מכיוון שמדובר סטאפ האישי שלי וממנו אי אפשר להשליך על הכלל, מקסימום לקבל כיוון מסויים אני מציע שתנסה אותם יחד עם עוד כמה כבלים אפילו כבלים שעולים פרוטות, כך תבין את ההבדל בעצמך, אגב יכול להיות שגם כבל זול יותר ישמע לך טוב יותר על המערכת שלך, אל תשלול או תבוא עם הטייה מראש שנוגעת לעלות הכבל.

בהצלחה,

אדם

בעז

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
תודה אדם ושלום לכולם,
קיבלתי היום את הכבלים של שינדק (fs-1). הופתעתי מאד... חבילה עצומה בגודלה ובתוכה מונחים כבלים מוזרים, שחורים וכבדים. נראה מכובד לגמריי. חיבורי בננות מוזהבים, תעודת קלף חתומה... לא ציפיתי לכזאת השקעה...
את הכבלים הקודמים (חוטים...) ניתקתי, ואת הבננות חיברתי - לחצתי PLAY ו... מוזר. התגובה הראשונה היא, שהכל נשמע נמוך יותר. ציפיתי דווקא להפך, לאיזו פתיחות. עוצמה. אבל מה שנשמע היה דווקא הפוך. מוזר לא? יכול להיות שהמגבר לא חזק מספיק לכבלים שכאלו? יש בכלל קשר?
בכל אופן, עכשיו אחרי כמה השמעות זה נשמע לי טוב יותר . אבל אני לא בטוח אם הספקתי להתרגל או שהחכמתי בכמה דקות האלו. אקח לעצמי עוד יום יומיים של האזנה קשובה. המערכת, בכל אופן סגורה: הרמקולים של COMETE EX Triangle נשמעים יפה מאד. הרסיבר של NAD בי-325, הCD של NAD - בי 545. אני מאזין עכשיו ל "five leaves left" של ני דרייק וזה נשמע טוב מאד.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נגד ארוך

תודה אדם ושלום לכולם,
קיבלתי היום את הכבלים של שינדק (fs-1). הופתעתי מאד... חבילה עצומה בגודלה ובתוכה מונחים כבלים מוזרים, שחורים וכבדים. נראה מכובד לגמריי. חיבורי בננות מוזהבים, תעודת קלף חתומה... לא ציפיתי לכזאת השקעה...
את הכבלים הקודמים (חוטים...) ניתקתי, ואת הבננות חיברתי - לחצתי PLAY ו... מוזר. התגובה הראשונה היא, שהכל נשמע נמוך יותר. ציפיתי דווקא להפך, לאיזו פתיחות. עוצמה. אבל מה שנשמע היה דווקא הפוך. מוזר לא? יכול להיות שהמגבר לא חזק מספיק לכבלים שכאלו? יש בכלל קשר?
בכל אופן, עכשיו אחרי כמה השמעות זה נשמע לי טוב יותר . אבל אני לא בטוח אם הספקתי להתרגל או שהחכמתי בכמה דקות האלו. אקח לעצמי עוד יום יומיים של האזנה קשובה. המערכת, בכל אופן סגורה: הרמקולים של COMETE EX Triangle נשמעים יפה מאד. הרסיבר של NAD בי-325, הCD של NAD - בי 545. אני מאזין עכשיו ל "five leaves left" של ני דרייק וזה נשמע טוב מאד.
חלק מחברות הכבלים מיצרות כבלים עם קיבוליות גבוה ע"מ לסגור את הצליל , במיותד את הגבוהים בכדי לקבל הדגשה של המיד והמיד בס , ולכן בכבלים כאלו על המגבר לדחוף חזק יותר "נגד הסגירה" הזו , מצד שני אלו כבלים עם צליל שמנמן ונעים,
לא מכיר את הכבלים של שינדק , אבל רצוי בכללי לקנות כבלים מחברת כבלים ולא מיצרנית אלקטרוניקה ,מכיוון שאלו בדרך כלל מוצרים משלימים באיכות בינונית, "הסגירה" הזו מורידה את השקיפות והדינמיקה וכמובן פוגעת בפוקוס במערכת טובה ,אבל אם להודות על האמת עם הציוד שלך העסק לא דרמטי ובודאי שלא היית צריך לרכוש כבלים יקרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור