כבלים לרמקולים

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
לפי ההיגיון שלו ככל שהחתך יותר גבוה של כבל החשמל למערכת ככה מקבלים יותר זרם, אולי מקבלים פחות התנגדות ל-2 מטר של הכבל, יותר זרם? הרי אצל הרוב חוטי הקו הנפרד הם 2.5 ממ"ר עד לשקע ואלו מגבילים את הזרם עוד לפני הכבל החשמלי האודיופילי...אבל כשאני חושב על זה, זה לפחות כך באוזניים. כבלי צינור כיבוי עושים מניפולציה קיבולית או שנאית לזרם ואנשים מוכנים לשלם עליהם הרבה כי פתאום יש וואו פקטור והצליל נשמע להם "גדווול", מספיק להתבונן בחוט המלופף על השנאי התורואידי והחיווט הפנימי כדי להבין שיש חוסר פרופורציה.
כן, הבנתי למה כיוון, אני אישית לא מוצא בזה היגיון (פיזיקלי או אחר).
פותח השרשור יצא מהנחה שהבעייה שהוא חווה היא תוצא-של/עשוייה-להפתר-ע"י כבילה וביקש רעיונות ברוח הזו. אילו היה מציג את זה כשאלה פתוחה - הייתי שמח לנחש (כי בוא, אנחנו לא יודעים מה הוא חווה) שהבעייה אקוסטית - מהאינטראקציה עם החדר (כמו שהצעת למעלה) או אינהרנטית של הרמקול (כמו שהציע shushu). היות ושאל מה ששאל - נמנעתי.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
תסביר לי רגע, כי לא הבנתי:
כשאתה מניח בלי לבדוק (חתך הכבל וכו') - זה בסדר, וכשגדי (מניח בלי לבדוק) זה "לא תורם הרבה"?
אל תתחכם, תשים קבל דק על מפצל כאשר המגבר הוא חזק מאוד והרמקול אפוג'י 3.7 כאשר הרמקול יורד ל2 אוהם מטה,
אני יודע מה יש לזריאל.
זה שפתחת את הפה הוכחת שאין לך
יותר מה ללמוד.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
אל תתחכם, תשים קבל דק על מפצל כאשר המגבר הוא חזק מאוד והרמקול אפוג'י 3.7 כאשר הרמקול יורד ל2 אוהם מטה,
אני יודע מה יש לזריאל.
זה שפתחת את הפה הוכחת שאין לך
יותר מה ללמוד.
ראשית, אמר מגנפאן, לא אפוג'י. גם פלאנארי ואכן צריך הרבה זרם יחסית. כמה זה הרבה? כמה עשרות אמפר (על הצד הנמוך), בפיקים, בצד של ה-DC - מהרשת, כבל רגיל יעביר לך אלפיים וואט בלי למצמץ. עד כאן החלק הענייני.

"אל תתחכם" - זה תגיד לחברים שלך. אנחנו לא מכירים מספיק כדי שתגיד את זה לי.
"הוכחת שאין לך יותר מה ללמוד" - יש לי זיכרון טוב, ושמתי לב שזה שטיק קבוע אצלך. קצת מאכזב שלא זיכית אותי גם ב"כוס המלאה".
ללמוד? אשמח ללמוד. גם ממך. קדימה - שלוף משהו ששווה ללמוד ממנו, לא חירטוטים מיסטים למחצה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור