יש מישהו שיודע היכן מוכרים דיסק לניקוי עינית הלייזר בנגן ?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אני גם צריך!
אבל לרכב...

תגיד לי אתה מפגר??!!
תזכיר לי לתת לך כאפה כשניפגש.
קח את הדיסק ניקוי שנתתי לשניצל ותסגור עניין כבר.

את הבורמיסטר החלופי תעביר אלי כמובן.

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
בתחום הרכב אתם באמת ינוקות.
HU קרי הד יוניט-מקור, יש מספר מכשירים שנחשבים לטופ אוף דה ליין של ההיי אנד או בין המכשירים הטובים שנוצרו.
בשנים האחרונות היו אלו לפי סדר איכות:
אלפיין F-1 סטאטוס שבא עם פרוססור נפרד
קלריון HX-D2 שבא עם ספק כח נפרד
פיוניר DEX -P9
ישנן גם חברות מוכרות מתחום האודיו לבית שייצרו בעבר מכשירים בשנות ה-80-90 שנחשבים עד היום לאגדות כמו סוני ES-90, מקינטוש 406 וכן דגמים איזוטריים של נקמיצ'י ואחרות ששווקו בלעדית ביפן.
בתחום ההיי אנד של הרמקולים שולטות חברות כמו פוקאל מסדרת בריליום,ג'נסיס הבריטית בסדרת האבסולוט, מורל שלנו וכן קנטון ואחרות.
בסאבים אלו חברות אימג' דיינמיקס ו- JL Audio האמריקאיות כשהאחרונה עם נסיון רב גולשת גם לתחום הביתי בהצלחה רבה,בהגברה אודיסון האיטלקית, באטלר אודיו וכו'.
תחום מפותח נוסף הוא החשמל שמצריך טיפול לא שגרתי בצורת מצברי פריקה עמוקה וכבילה עבה ביותר עם פיוזים באמפרז' גבוה, והדבר המשמעותי ביותר ברכב לטעמי הוא התחום האקוסטי, רכב באופן טבעי הוא סביבה אקוסטית עוינת ! בעמידה או בנסיעה(רעשי רוח,מנוע) ,ויברציות של הדיפונים או קרקושים מעצבנים בהאזנה בעוצמה גבוהה לפתרון בתחום זה קיימות חברות עם יריעות אלומיניום-זפת כמו דיינאמאט מסדרת אקסטרים וסקנד סקין מסדרת דאמפליפייר פרו , כמו כן מיקום המאזין והסוויט ספוט הם לא אידאליים לשון המעטה-רום קורקשן.

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
USB הכי טוב

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בתחום הרכב אתם באמת ינוקות.
HU קרי הד יוניט-מקור, יש מספר מכשירים שנחשבים לטופ אוף דה ליין של ההיי אנד או בין המכשירים הטובים שנוצרו.
בשנים האחרונות היו אלו לפי סדר איכות:
אלפיין F-1 סטאטוס שבא עם פרוססור נפרד
קלריון HX-D2 שבא עם ספק כח נפרד
פיוניר DEX -P9
ישנן גם חברות מוכרות מתחום האודיו לבית שייצרו בעבר מכשירים בשנות ה-80-90 שנחשבים עד היום לאגדות כמו סוני ES-90, מקינטוש 406 וכן דגמים איזוטריים של נקמיצ'י ואחרות ששווקו בלעדית ביפן.
בתחום ההיי אנד של הרמקולים שולטות חברות כמו פוקאל מסדרת בריליום,ג'נסיס הבריטית בסדרת האבסולוט, מורל שלנו וכן קנטון ואחרות.
בסאבים אלו חברות אימג' דיינמיקס ו- JL Audio האמריקאיות כשהאחרונה עם נסיון רב גולשת גם לתחום הביתי בהצלחה רבה,בהגברה אודיסון האיטלקית, באטלר אודיו וכו'.
תחום מפותח נוסף הוא החשמל שמצריך טיפול לא שגרתי בצורת מצברי פריקה עמוקה וכבילה עבה ביותר עם פיוזים באמפרז' גבוה, והדבר המשמעותי ביותר ברכב לטעמי הוא התחום האקוסטי, רכב באופן טבעי הוא סביבה אקוסטית עוינת ! בעמידה או בנסיעה(רעשי רוח,מנוע) ,ויברציות של הדיפונים או קרקושים מעצבנים בהאזנה בעוצמה גבוהה לפתרון בתחום זה קיימות חברות עם יריעות אלומיניום-זפת כמו דיינאמאט מסדרת אקסטרים וסקנד סקין מסדרת דאמפליפייר פרו , כמו כן מיקום המאזין והסוויט ספוט הם לא אידאליים לשון המעטה-רום קורקשן.

אל תשכח את ה HX-D1 מבוסס המקינטוש...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תגיד לי אתה מפגר??!!
תזכיר לי לתת לך כאפה כשניפגש.
קח את הדיסק ניקוי שנתתי לשניצל ותסגור עניין כבר.

את הבורמיסטר החלופי תעביר אלי כמובן.
לא נותן לערבב האבק של הEMM עם האבקה הלבנה שסתמה העינית מבעליו הקודם של הBMW

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אל תשכח את ה HX-D1 מבוסס המקינטוש...

מה זה מבוסס מקינטוש ? זה בערך כמו רב"ט על תקן סגן אלוף !

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור