רמקולים יש לכם טנוי עומדים עם יחידה דואל קונצנטרית, אתם בטוחים שחיברתם נכון ?

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
חבר התלונן שלא מצליח להוציא צליל ראוי מ Precission 6.2. כשניסה בי-וואיר היה שיפור משמעותי אך ברשותו כבלים רגילים איכותיים. חיברנו לכניסות ה HF והצליל השתפר בצורה מדהימה, החלפת הברידג'ים עוד שיפרה בבאס.
הסתכלתי במנואל מה שרבים לא טורחים כשזה נוגע לרמקולים ואכן החברה אומרת שצריך לחבר כך את הכבלים, האם זה רק בגלל היחידה הדואל קונצנטרית או שכדאי לאמץ זאת גם ברמקולים אחרים ?

For optimum performance in single wire mode, loudspeaker cable connections from the amplifier should be made
to the high frequency (HF) terminals of the loudspeaker.

נערך לאחרונה ב:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
השאלה היא מהם יתר רכיבי המערכת של החבר. למרות מחירו של הרמקול(1700 פאונד) לא מדובר בכזה שיכול לתת צליל יוקרתי במיוחד. יש חשיבות גם למגשרים וגם למחברים של הרמקול שאינם נראים כאיכותיים במיוחד-האמן לי, יש לכך חשיבות עצומה. מגשרים איכותיים חשובים מאוד.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בעבר היו לי רמקולים עם דאבל ,כל הזמן השתגעתי.עד שהגיעו בזמנו הרוקפורט ואחריו המרטן.ובהנתן " זה מה יש" חלף השגעון.:)
נ.ב אפילו היה לי אחד עם שלישיה...

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
גם בLiving Voice וגם בעיתונות הבריטית שהייתי קורא לפני 20 שנה היו ממליצים על חיבור לטויטר.
זה כנראה לא קשור לדואל קונצנטרי .
לדעתי זה קשור לפחיות הדפוקות שמגשרות ברמקולים שפוגעות יותר בגבוהים מאשר בבאס.
אני אוהב להשתמש במגשרים איכותיים ולחבר למיד באס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור