נגן יש לי 200 אלף שטרלינגים מיותרים. מה לעשות איתם???

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
WHAT HI FI נתנו לי רעיון: לקנות פטיפון.

http://www.whathifi.com/features/10-worlds-most-expensive-turntables

אני חייב לציין שלהתרשמותי המחיר מקלקל את היופי....

אריה

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
טיול מסביב לעולם

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
טיול מסביב לעולם אפשר ב 200000 שח. מסתבר שיש פטיפונים שכל סיבוב צלחת שלהם = סיבוב מסביב לעולם...

אריה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
איך מכמתים או מעריכים סאונד במחיר כזה ?
ברור שזהו מוצר lifestyle למיליונרים\אודיופילים מיליונרים ואף אחד בעולם לא ישכנע שהוא נשמע בהתאם למחירו.

נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אני מוכר את הפטיפון שלי בחצי מחיר, ולרציניים שמשלמים במזומן אני מוריד 5%.
בשיא הרצינות, אני לא יכול לחשוב על שום תכלית אמיתית לרכישת צעצועים כאלה למעט למי שעוסק בשימור ודיגיטציה של תקליטים נדירים. גם אז, אני די בטוח שיש פטיפונים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר שעולים פחות משמעותית מהיצירות האלה.
אבל מצד שני, יש לא מספיק אנשים בעולם שעבורם סכום כזה הוא שווה ערך לאלפייה עבורינו, או שמדובר בצורך להלבין הון.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
הלירה סטרלינג נפלה היום בעוד 6 עד 10%,אוטוטו ,אפשר יהיה לקנות ניים במחירי מציאה .מתחיל לשקול סטייטמט , המחיר היום לא משחק בעידן הריביות כמעט אפס ,למי שצריך ,לרוב יש כסף כמו זבל , השאלה כמה באמת אוהבים מוזיקה ,במקום להיתקשקש ולהתבכיין שאין תקציב ,או סדרי עדיפות אחרים.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
כל פעם שאני רואה את אחד מהצעצועים המורכבים הללו, אי אפשר שלא להעלות בדמיון את המערכון של מונטי פייטון על המכשיר המשוכלל ההוא מחדר הניתוח שכל מטרתו לעשות "פינג".

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הלירה סטרלינג נפלה היום בעוד 6 עד 10%,אוטוטו ,אפשר יהיה לקנות ניים במחירי מציאה .מתחיל לשקול סטייטמט , המחיר היום לא משחק בעידן הריביות כמעט אפס ,למי שצריך ,לרוב יש כסף כמו זבל , השאלה כמה באמת אוהבים מוזיקה ,במקום להיתקשקש ולהתבכיין שאין תקציב ,או סדרי עדיפות אחרים.

למה הכוונה "המחיר לא משחק"?

אני רוצה לקנות מערכת ב 500,000 ש"ח שאין לי, אז מה לדעתך הפטנט שיאפשר לי כן לקנות?

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אני רוצה לקנות מערכת ב 500,000 ש"ח שאין לי, אז מה לדעתך הפטנט שיאפשר לי כן לקנות?
אריה

מה הבעייה??
אם זה ככך חשוב לך, אז משכן את הדירה...;)

ואם יש לך 200 אלף שטרלינגים מיותרים, ואין לך מה לעשות בהם... תמיד אשמח לקבלם.:D

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
אין גיל שמפסיקים לשחק ב- נדמה לי ?
אולי בגיל של החיתולים נזכרים שוב במשחק "נדמה לי " :)
(אגב אני מבוגר ממך)

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אין גיל שמפסיקים לשחק ב- נדמה לי ?
אולי בגיל של החיתולים נזכרים שוב במשחק "נדמה לי " :)
(אגב אני מבוגר ממך)
חחח

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
תזדרזו, כי ניים כמו כולם קונים חלקים ורכיבים מחוץ לאנגליה, מה שאומר שהמחירים עוד מעט יעלו בכל החברות הבריטיות.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תתחיל לסחור בסמים :p
בדיוק עכשיו אני צופה בסדרה NARCOS. הסדרה מספרת על פאבלו אסקובר, ברון סמים קולומביאני. ומה אגיד לך? סחר בסמים זה לא בשבילי...

אז אני נשאר עם ה ניים הישן שלי.

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מה בדבר בסמים, זה מריח יותר טוב...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור