יפני חדש בא לעבוד אצלי, התחדשתי

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
תתחדש כרמי

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
תתחדש ותהנה !!ראש טוב -גם לפטיפון וגם לך!!!

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
תתחדש כרמי והנאה מרובה:בעד::כל-הכבוד:

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
תתחדש ! ותהנה :) !

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תתחדש כרמי,
שמח שהראש מסתדר עם הפונו האדיר הזה.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
תתחדש
החלפת ראש בפטיפון שידרוג ענק!!
תהנה ותן פרטים על אופי הסאונד וההבדל בין הראש הקודם לחדש :בעד:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תתחדש ותהנה כרמי, לא נח לרגע ולא מפסיק לשפר (ורד)
גם אני אשמח לשמוע על ההבדלים בין הראש החדש לקודמו.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש
החלפת ראש בפטיפון שידרוג ענק!!
תהנה ותן פרטים על אופי הסאונד וההבדל בין הראש הקודם לחדש :בעד:

תתחדש ותהנה כרמי, לא נח לרגע ולא מפסיק לשפר (ורד)
גם אני אשמח לשמוע על ההבדלים בין הראש החדש לקודמו.

החלפת ראש ירוק בזהוב, נראה כמו החלפה פשוטה הגודל של הראש נשאר זהה, רק הצבע שונה.
ונכון ההחלפה הייתה יחסית פשוטה (ערן הגיע החליף ראש ואני הכנתי קפה :) ), לא היה צורך בשינוים במשקל או בדברים אחרים בזרוע.

הראש החדש בעל יכול עקיבה הרבה הרבה יותר טובה ומקומות בתקליטים שבעבר הרגשתי קצת בעיות בנושא נעלמו לחלוטין.
הראש החדש הרבה יותר נקי וזה מוביל להרבה נקודות כמו מיקום כלים ובמה טובה יותר וכמובן לצליל נקי יותר.

הוא יותר מאוזן ופחות פנצ’י, מספק באס יותר נכון וכן מספק הרגשה קצת יותר רגועה, אני עדין בתהליך הברק אין כך שעוד ומוקדם לתשובה סופית על כך, אבל בעקבות כך הראש הזה מרגיש קצת פחות טוב במוזיקת רוק, שבאס פנצ׳י מוסיף בסגנון זה לאווירה. במוזיקה קלסית גם בהרכבים קטנים וכן בהרכבים גדולים הוא הרבה יותר השקט והסדר והיכולת להציג במה הרבה יותר מסודרת מורגשת לטובה. ברור שגם בג’אז שאני שומע הרבה הוא הרבה יותר טוב עם מייד שעובד טוב יותר בגלל איזון טונלי נכון יותר. הראש מספק דינמיות טובה יותר וגם זה מאוד מבורך במוזיקה קלסית ובקטעים אחרים שזה נדרש.

הוא יותר מאוזן ופחות צובע את המוזיקה מה שהופך אותו להרבה פחות סלחן. כך שתקליטים שמוקלטים פחות טוב, פתאום מרגשים את המגבלות ומגרעות שלהם. ותקליטי רוק פופ בהקלטה לא טובה אני כבר מעדיף לשמוע בדיגיטלי :)

כאמור היו לי רק כמה שעות של שמיעת מוזיקה בודדות וצריך לעבור ברק אין כדי לתת חוות דעת יותר נכונה, אבל כמו שנהוג להגיד יום טוב כבר אפשר להרגיש (לשמוע) בבוקר.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
כרמי!

על זה נאמר, נתת בראש.
: -)

תענוג.
תתחדש.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור