ייעוץ בקשר לשידרוג שפופרות

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
מעוניין לשדרג שפורפרות במגבר ובנגן 2 * 12AT7)ecc81) ן 2*e88cc(6922 . במגבר שודרגו EL34 RCA NOS ( יותר נכון נאלצתי להחליף כי המקוריות שווקו חיים )לפני כ 9 חודשים. בנוסף 12AX7 NOS MULLARD בריטי אחת במגבר ושניים בנגן, הייתה לי היזדמנות גם אותם לנסות ולהחליט , מצא חן בעיני והחלפתי .

כעת אני רוצה לשדרג גם את הנותרות כי ה NOS שידרגו את המערכת . הממה קראתי באתרים ובפורומים והיתבלבלתי השורה התחתונה כולם ממליצים שהכי טוב זה לנסות .

אז איפה אפשר לנסות או להתרשם ,ממישהוא חביב ונחמד שיש לו,אפילו לרכוש לאחר היתרשמות תודה מראש.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מעוניין לשדרג שפורפרות במגבר ובנגן 2 * 12AT7)ecc81) ן 2*e88cc(6922 . במגבר שודרגו EL34 RCA NOS ( יותר נכון נאלצתי להחליף כי המקוריות שווקו חיים )לפני כ 9 חודשים. בנוסף 12AX7 NOS MULLARD בריטי אחת במגבר ושניים בנגן, הייתה לי היזדמנות גם אותם לנסות ולהחליט , מצא חן בעיני והחלפתי .

כעת אני רוצה לשדרג גם את הנותרות כי ה NOS שידרגו את המערכת . הממה קראתי באתרים ובפורומים והיתבלבלתי השורה התחתונה כולם ממליצים שהכי טוב זה לנסות .

אז איפה אפשר לנסות או להתרשם ,ממישהוא חביב ונחמד שיש לו,אפילו לרכוש לאחר היתרשמות תודה מראש.

אני מציע לך על בטוח(אם לא מצא חן בעניך אני קונה ממך,(כל הפורום עדים;)
מנורות של 6922 לך על VALVO עם סימן לבן.לא אדום.
אין בעיה ליקנות באיביי ,לא הכי זול.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113

לפני כשנה גם אני שידרגתי שפופרות.
יצרתי קשר עם גיא לנדאו(HORENLESS)
בחור בעל ידע רב,וחשוב מכל בחור חביב:)
יש לו מלאי לא מבוטל של שפופרות,צור עימו קשר.
נייד:054-3060001
בהצלחה(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור