LCD טלויזיה שנקנתה בארה"ב

shahar

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם ליאור והאחרים ובמיוחד במיוחד adido
חזרתי עם הטלויזיה שארפ 52"
ואכן כמו שחשבתי היא עובדת מצויין מתח ושיטת שידור
אז אחרי שירדתם עלי והפגנתם ידענות יתר ללא שום כיסוי אני חושב שמגיעה לי התנצלות קטנה
במיוחד מ- ADIDO היות וממש עכשיו אני מתרווח בסלון החדש וצופה בטלויזיה
להבא חלק מכם צריכים להפגין קצת יותר צניעות
ADIDO אכן מכל מלמדיך השכלת (תחזור לכל השאלות ששאלתי בזמנו ותבין כי תשובתך היתה לא יותר ממתנשאת ולא אני לא עוד "ישראלי שמחפש קומבינה כדי לדפוק את השיטה" כדבריך קצת ענווה)
תודה
שחר

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום שחר ותתחדש על המסך החדש.

שמח שזה עובד היטב, כפי שכתבתי קודם, ביקשת תשובות, אבל ניתן לבדוק רק על סמך מה שמצהיר היצרן.
במקרה הזה, הוא לא הצהיר על PAL B/G במפרט, אבל, לפי מה שאתה כותב זה עובד, האם בדקת גם דרך חיבורים אחרים חוץ מ- HDMI ?
זה היה הימור מסויים, שמח בשבילך שזה הצליח.

יכול להיות שהמסך תומך גם ב- PAL B/G גם אם לא מצויין, לא יודע לומר לך, אין לי ניסיון עם הדגם הספציפי.

adido

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אני מקבל את סטירתך בהכנעה. אנחנו כאן בארץ הקודש יכולים לנתח דברים רק עלפי מה שמצהיר היצרן במפרט שלו. אני מבקש להצטרף לאיחולי ליאור שאכן זכית שהמסך שלך עובד כאן לשביעות רצונך אך אין המקרה הפרטי שלך יכול להעיד על תאימות של מסכים אחרים.

Davi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם ליאור והאחרים ובמיוחד במיוחד adido
חזרתי עם הטלויזיה שארפ 52"
ואכן כמו שחשבתי היא עובדת מצויין מתח ושיטת שידור
אז אחרי שירדתם עלי והפגנתם ידענות יתר ללא שום כיסוי אני חושב שמגיעה לי התנצלות קטנה
במיוחד מ- ADIDO היות וממש עכשיו אני מתרווח בסלון החדש וצופה בטלויזיה
להבא חלק מכם צריכים להפגין קצת יותר צניעות
ADIDO אכן מכל מלמדיך השכלת (תחזור לכל השאלות ששאלתי בזמנו ותבין כי תשובתך היתה לא יותר ממתנשאת ולא אני לא עוד "ישראלי שמחפש קומבינה כדי לדפוק את השיטה" כדבריך קצת ענווה)
תודה
שחר

שחר שלום
אנחנו חזרנו מארה"ב לפני 4 חודשים. הבאנו איתנו טלויזיה שלנו
SAMSUNG 50' התחברנו לשדורים של HOT ולצערנו לא מצליחים לראות צבע
הדרך היחידה שאנחנו מצליחים לראות שידורים זה במצב AV ורק בשחור לבן
עד עכשיו כל הנסיונות לפתור את הבעיה לא הצליחו.
שמענו שפטרון יכול להיות החלפה של מודם בתוך הטלויזיה למודם שכולת שידורים ארופים ?!
מה אתה אומר? יכול להיות שממיר שכתבת לגבו יכול להיות טוב גם בישבילנו? ואם כן איפה אפשר לרכוש אותו ? תודה מראש.
דייב

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור