חנויות לקניית תקליטורים בניו יורק.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
הבת הקטנה שלי נוסעת שבוע הבא לניו יורק. מבקש המלצות לקניית תקליטורים עם דגש על מטאל באזור מנהטן. תודה מראש לעוזרים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אם השאלה היא לגבי חנויות, לא איזה דיסקים של מטאל לקנות, אז אני מציע שלא לדלג על חנות יד שניה שנקראת Academy Records, ונמצאת קרוב לשדרה החמישית, בכתובת .12W 18th St. זה המקום הראשון שהייתי רץ אליו בכל פעם שהגעתי לניו יורק, גם כשחנויות ורשתות אחרות היו עדיין קיימות, כולל J&R לא רחוק ממגדלי התאומים.

אבל כבר המון שנים לא הייתי בניו יורק -- העיר שאני הכי אוהב -- או בכלל בחו"ל.

נ.ב., מצאתי רשימת חנויות משנת 2005... :)
רובן לא קיימות כבר :(
  1. Academy (2nd hand) 12W 18th (between 5-6)
  2. Disc-o-Rama classical & clearance 146W 4th, bet 6 and McDougel (near 6).
  3. Triton 247 Bleeker St (enter from 7th Ave, South of 1st St).
  4. Tower outlet 4th St / Lafayette
  5. J & R 33 Park Row (Near City Hall)
  6. Tower 4th St / Broadway 692 (Near Stereo Exchange)
  7. Tower 72-3 / Broadway
  8. Tower 725 5th (around 55th)
  9. HMV 72nd St / Broadway
  10. HMV 6th Ave / 34th
  11. HMV 86th St / Broadway
  12. HMV 86th St / Lex
  13. Colony Record Center 1619 Broadway (near 49)
  14. Record Exchange 842 7th Ave (near 55th)
  15. Jazz + Pop LPs - Goldon Disc Records, 239 Bleecker, between Leroy and Carmina
  16. Bookoff 49 W 45th (between 5th and 6th Ave)
  17. Westsider Records 233 W 72nd St, near Bwy

נערך לאחרונה ב:

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תודה רבה עמיר.:אצבע מורמת מעדיף חנויות עם תקליטורים חדשים כי רוב המבוקשים יצאו לאחרונה.;)

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
סתם שאלה: למה לחפש חנויות פיזיות במקום לקנות ברשת?

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
ברשת או יקר או משלוח יקר או לא שולחים לישראל.:בכי:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
סתם שאלה: למה לחפש חנויות פיזיות במקום לקנות ברשת?
בעצם צודק :)

גם בחנויות פיזיות יקר, בהרבה מקרים מה שאתה מחפש לא במלאי, להסתובב בחום בניו יורק לחפש חנויות יכול להיות כייף מפוקפק למי שזה לא התחביב שלו, וגם לסחוב זה לא כייף עד בעייה אם מדובר בכמויות גדולות, ואם מדובר בכמויות קטנות, הפרשי העלויות, אם בכלל יהיו כאלה בכיוון הרצוי, אינם מצדיקים את השקעת הזמן והטירחה.

לא סתם העולם עובר לקניות מהרשת. זה לרוב פשוט עדיף.

אם אתה קונה דיסקים שיש ביניהם דמיון, יש סיכוי למצוא כמה מהם אצל אותו מוכר, ובכך להוריד את דמי המשלוח פר דיסק.

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
בעצם צודק :)

גם בחנויות פיזיות יקר, בהרבה מקרים מה שאתה מחפש לא במלאי, להסתובב בחום בניו יורק לחפש חנויות יכול להיות כייף מפוקפק למי שזה לא התחביב שלו, וגם לסחוב זה לא כייף עד בעייה אם מדובר בכמויות גדולות, ואם מדובר בכמויות קטנות, הפרשי העלויות, אם בכלל יהיו כאלה בכיוון הרצוי, אינם מצדיקים את השקעת הזמן והטירחה.

לא סתם העולם עובר לקניות מהרשת. זה לרוב פשוט עדיף.

אם אתה קונה דיסקים שיש ביניהם דמיון, יש סיכוי למצוא כמה מהם אצל אותו מוכר, ובכך להוריד את דמי המשלוח פר דיסק.
החןןיה של להסתובב בחנות, לדפדף בין הדיסקים בידיים, לראות קונים נוספים, להתייעץ עם המוכר - אינה ברת תחליף. אם יש הזדמנות לך לחנויות!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
החןןיה של להסתובב בחנות, לדפדף בין הדיסקים בידיים, לראות קונים נוספים, להתייעץ עם המוכר - אינה ברת תחליף. אם יש הזדמנות לך לחנויות!
נראה לי שהחמצת את העובדה שהתייחסתי לזה:
להסתובב בחום בניו יורק לחפש חנויות יכול להיות כייף מפוקפק למי שזה לא התחביב שלו,
וגם את זה שלא מדובר בבעל התחביב עצמו:
הבת הקטנה שלי נוסעת שבוע הבא לניו יורק
אם @למה היה נוסע בעצמו, מראש לא הייתי כותב את התגובה שציטטת.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מצאתי !!! עכשיו נשאר לכוות שהם יהיו במלאי.https://www.roughtrade.com/us/genres/metal-1
לחצתי על צילומי 3 הפריטים הראשונים, מהם שניים pre-order ואחד "Notify me", שכנראה לא במלאי ואפשר להצטרף לרשימה של מי שרוצה לקבל התראה כשהם מגיעים.

אני מציע לבדוק מה יש במלאי לפני שאתה שולח את הבת שלך לרדוף אחריהם... ולראות כמה עולה המשלוח, אולי לא שווה להטריח אותה כדי לחסוך כמה דולרים.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
אולי יקר אבל חוסך זמן ואנרגיה, מקנה נוחות (הסחורה מגיעה אליך) - דברים כאלה שווים כסף.
נכון, והייתי אומר שזה בעיקר נכון לגבי תקליטים (לא CD), הבעיה שכבר כמעט אין חנויות כאלה...

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
במקרה שלי טעית אדון עמיר,כי בתי חובבת מטאל אפילו יותר גדולה ממני,ששומעת את אותה המוסיקה והולכת איתי לכל ההופעות של מטאל בארץ. היא תעשה את זה בכייף ולא מתוך חובה לאבא.;)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
במקרה שלי טעית אדון עמיר,כי בתי חובבת מטאל אפילו יותר גדולה ממני,ששומעת את אותה המוסיקה והולכת איתי לכל ההופעות של מטאל בארץ. היא תעשה את זה בכייף ולא מתוך חובה לאבא.;)
אה, יופי, שמח לשמוע!!!

והתנצלות ל- @Tuta על האשמתו בהחמצת דברים, מתוך הנחד-יסוד מוטעית לגבי בתו של @למה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור