LCD חיבור LCD מארה"ב למחשב מדיה סנטר בעמצעות כרטיס טלויזיה

yarivoren

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב,

ראשית רציתי להגיד שזה פורום מעולה ותודה על ההשקעה!
קראתי מספר לא קטן של הודעות (שאלות ותגובות) לגבי האפשרות של שימוש בטלויזיות שנקנות בארה"ב בארץ. עד כה לא מצאתי משהו שכתב על מקרה שהטלויזיה נקנתה בארה"ב, הובאה לארץ ועבדה כמו שצריך (אפשר היה לראות שידורי כבלים / לויין). ממה שהצלחתי להבין (בעיקר מהתשובות של מנהל הפורום) הבעיה העיקרית היא האם הטלויזיה "יודעת לעבוד" עם 50HZ שזה התדר שבו מועברים שידורי הכבלים והלויין בארץ (אני לא בטוח שהמינוחים שלי מדוייקים)
רציתי לשאול האם העברת השידור מהממיר לטלויזיה דרך המחשב, באמצעות כרטיס טלויזיה, פותר את הבעייתיות הנ"ל? הדבר אמור לאפשר גם הקלטה של תכנים מהכבלים / לווין דרך הממיר היישר לדיסק הקשיח של המחשב (עד כמה שאני יודע זה הרעיון המרכזי מאחורי הכרטיסים האלו).
משום מה קשה למצוא את המפרט הטכני של הטלויזיות באינטרנט אבל ממה שאני מתרשם עד כה, מה שמיוצר עבור השוק בארה"ב תומך רק בתקנים שבשימוש פה (שלא כמו מכשירי אלקטרוניקה שקונים בארץ שמואמים ברב המקרים לעבודה גם בארה"ב)

תודה מראש,
יריב (בוסטון)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ברוך הבא,

מסכים מדגמים חדשים, בחלקם הגדול אמורה להיות תמיכה גם בוידאו 50Hz.
אכן, ניתן לפתור הבעיה דרך מעבר כרטיס טלויזיה למחשב, אם כי גם כאן, תעשה המרה בין 50Hz (הקלטה במחשב) לבין 60Hz של הטלויזיה.

yarivoren

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור,

תודה על התגובה המהירה. ביקשתי מהתמיכה הטכנית של החברה את המפרט והם שלחו לי אותו. אני מצרף את המפרט בשלושה חלקים. לפי מה שאני מבין (מהחלק של ה - Power) נראה שלא צריכה להיות בעיה עם הטליוזיה הזאת בארץ. אתה יכול לאשר?
החברה היא: VIZIO
הדגם של הטלויזיה הוא: model #SV470XVT

תודה מראש,
יריב

תמונות מצורפות

• Specs1.JPG
    Specs1.JPG
    KB 60.4 · צפיות: 414
  • Specs2.JPG
    Specs2.JPG
    KB 73.6 · צפיות: 411
  • Specs3.JPG
    Specs3.JPG
    KB 35.6 · צפיות: 247

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
על פניו, נראה שספק הכוח הוא אכן אוניברסלי, אבל תוודא את זה במקום או באופן אחר עם הגורם המוכר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור