חיבור IPOD ל-DAC

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
שלום למומחים באתר , מבקש את עזרתכם!
היום קיבלתי מתנה מאנגליה מכשיר dacmagic של cambridgeaudio .חיברתי את המחשב לכניסת ה-USB (מיציאת USB של המחשב לכניסת ה- USB שב-DAC ( כניסה מרובעת ולא מוארכת) וזה עובד יופי. כשחיברתי את הIPOD (קלאסיק 60gb ) עם הכבל האורגינלי של האיפוד בחלק התחתון של האיפוד שיש שם בצד השני של הכבל USB מוארך עם מתאם ל- USB מרובע ל- DAC לא נשמע שום צליל! מה לא עשיתי בסדר?
מצ"ב החלק האחורי של ה-DAC .
תודה מראש

נערך לאחרונה ב:

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
רד מזה - ב-DAC שלך יש רכיב המזוהה במחשב ככרטיס קול חיצוני. באייפוד אין רכיב כזה - החיבור USB שלו מיועד בעיקר לתקשורת והעברת חשמל לטעינה.

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
ל- YARIF , תודה עלהמענה המהיר. ז"א שאין שום דרך לחבר את האייפוד ל-dac ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יאיר, באירוע של דנון, הדגימו חיבור אייפוד דרך USB ישירות אל מגבר סטריאו, איך זה מתבצע שם?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אני מניח שברסיברים של DENON יש דוקינג לאייפוד, לא בדקתי את זה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש מכשיר של וואדיה ואאל"ט גם של אונקיו , שמה שהם עושים הם מתחברים לאייפוד ואז הם מוציאים את הDATA בלי שתעבור דרך הDAC הפנימי . ואז אתה יכול לחבר אותם לDAC חיצוני . אבל לחבר את הLINE OUT שמוציא את האות האנלוגי אחרי הDAC לDAC חיצוני זה פשוט לא יכול לעבוד
ולגבי הדנון , אני לא יודע איך הם מיישמים את זה , או שהם מוציאים פלט RAW כמו הדוקים של וואדיה , ואז הDAC של הרסיבר מפענח , או שמבחינת הרסיבר זה עוד LINE IN שמקבל סיגנל אנלוגי

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
פתרון:
http://www.nuforce.com/hp/products/accessoriesp/index.php
המחבר מתחבר לIPOD ומוציא או יציאת אוזניות או יציאת USB אשר מדמדה נגן MP3 לשם חיבור מחשב.
תוכל לקנות או באינטרנט או דרך היבואן הרשמי בארצנו "אודיו פידלטי" www.aufi.co.il או לפנות למשתמש "איל פור" אשר הוא הבעלים והיבואן.

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
תודה לכל המגיבים! אני אבדוק מול הספקים לגבי הפתרונות שהצעתם

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
את הוואדיה לא תוכל לקנות בארץ , אלא רק בחנויות אינטרנטיות מחו"ל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור