חיבור סטרימר: LAN או WLAN?

• פותח הנושא ilam
  • פורסם בתאריך

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
שאלות למומחים בעקבות רכישה של סטרימר\דאק משולב שעשיתי לאחרונה. האם ישנו הבדל באיכות הסאונד בחיבור סטרימר\דאק (משולב או לא) בstreaming כאשר נעשה באופן ישיר בכבל או דרך הרשת האלחוטית ואם כן צפוי הבדל מה ההסבר לכך? שאלה נוספת היא לגבי איכות כבל רשת. האם האיכות משפיעה ואם כן מה ההסבר לכך. מתנצל מראש אם נעשו על כך דיונים בעבר והנושא שחוק עד דק. אשמח להסברים והמלצות.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
שאלות למומחים בעקבות רכישה של סטרימר\דאק משולב שעשיתי לאחרונה. האם ישנו הבדל באיכות הסאונד בחיבור סטרימר\דאק (משולב או לא) בstreaming כאשר נעשה באופן ישיר בכבל או דרך הרשת האלחוטית ואם כן צפוי הבדל מה ההסבר לכך? שאלה נוספת היא לגבי איכות כבל רשת. האם האיכות משפיעה ואם כן מה ההסבר לכך. מתנצל מראש אם נעשו על כך דיונים בעבר והנושא שחוק עד דק. אשמח להסברים והמלצות.
אצלי הכל מחובר בכבלי רשת מלבד טלפונים ניידים (סרטים , מוסיקה וכדומה)
קבצי המוסיקה אצלי מאוד גדולים 4 גיג ולפעמים יותר , לי יותר נכון לחבר כבל מאשר אלחותי. אם הקבצים ממש קטנים אז לא משנה כל כך גם אלחותי יעבוד.
לגבי סוג כבל, משתמש בכבל תיקני cat 6/7 , לשיקולך האם להשקיע בכבלים יקרים. היו דיונים בנושא, עדיף לא לפתוח שוב :) כל אחד ושיקול שלו

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
בעבר עשיתי השוואה כזאת בסטרימר יחסית פשוט של בלוסאונד שהיה לי ולא הרגשתי הבדל ( ליתר בטחון חיברתי עם כבל, אבל לא השקעתי באיכותי.. ). דוקא סטרימר איכותי יותר שיש לי היום אי אפשר להפעיל דרך הרשת בלי כבל

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
האמירה האודיופילית המקובלת תהיה רק כבל רשת. אני לא מאמין בזה, לדעתי זו לא שאלה של סאונד אלא שאלה של יציבות. רק אתה מכיר את הרשת האלחוטית אצלך ואיך היא עובדת בעומס ובריבוי צרכנים.
אצלי הסטרימר ללא אופציה אלחוטית כך שלא בדקתי את הנושא בהשוואה ישירה, אבל למה זה צריך לשנות איך המידע מגיע, העיקר שהוא מגיע.

נערך לאחרונה ב:

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
הרשת האלחוטית אצלי יציבה ומהירה בכל אופן שיחקתי עם זה קצת.ונראה שיש הבדל קטן לטובת הכבל.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
הרשת האלחוטית אצלי יציבה ומהירה בכל אופן שיחקתי עם זה קצת.ונראה שיש הבדל קטן לטובת הכבל.
אז לך על זה. ככה גם לא תחייה בתחושה של what if.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
בסטרימר שלי במטבח - אין הבדל
בסטרימר שלי בחדר אודיו - no comment

העיקר שכולם מרוצים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור