נגן נייד חיבור נגן נייד לצג מחשב

yyogev

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,

אני רוצה ליצור מעין אלבום תמונות דיגיטלי אבל עם מסך גדול. יש לי צג מחשב 22 אינץ' Samsung 2253bw. לצג יש חיבורי DVI ו-HDMI. הצג קיים ולצורך העניין אין לי יכולת להחליף אותו.
אידיאלית, הרעיון היה לשים נגן מדיה נייד בצמוד אל הצג. הרעיון בשימוש בנגן נייד היה ה-form factor: הצג אמור להיות תלוי על הקיר כמו תמונה, בלי הרבה כבלים ו/או מדפים לידו. התקציב שהוגדר היה 1000 ש"ח.
בפועל לא הצלחתי עד כה למצוא פתרון בכיוון של הנגנים הניידים. נראה לי שהשימוש בצג הזה מהווה בעיה כיוון שלא הצלחתי למצוא שום נגן נייד שמוציא HDMI או DVI. מה שכן הצלחתי למצוא (למשל cowon o2) מוציא composite או RCA.
נגני DVD ניידים היו יותר מתאימים מבחינת החיבור, אבל הם יותר גדולים בגלל גודל המדיה. כמו כן זה יוצר צורך להתעסק עם צריבה, וזה פחות מתאים בהתחשב בצרכן היעד (ההורים שלי).

בלית ברירה אתפשר גם על שימוש בנגן מדיה גדול (PVR או דומה), אבל אז יהיה צורך להעביר את התמונות דרך מדיה נוספת. לחילופין אפשר לחשוב על סטרימר כלשהו, אם יש כזה שמוציא HDMI והוא בגודל כמו נגן נייד. זה, להבנתי, יצריך מחשב שנשאר דלוק כל הזמן (כרגע זה לא המצב).

תודה,
ירון

yyogev

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
סליחה ותודה

תודה ליאור, וסליחה על העיכוב בתגובה.

האמת היא שטעיתי ולמסך יש חיבורי DVI ו-VGA בלבד. כך שזה לא יתאים.

שוב תודה,
ירון

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
הייתי עושה בדיקה עם המכשיר הזה - ממיר מ- AV (שזו יציאה סטנדרתית של הנגנים שיש היום בשוק) ל- VGA:

http://www.sollan.co.il/sale.asp?pid=7430&salenum=

yyogev

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
נכון, הייתי מודע לאופציה של הטרנסקודרים, פשוט זה מגדיל לי את הבלגן - עוד מכשיר, עוד מקום על המדף, עוד חוטים, עוד צריכת חשמל, עוד הוצאה.

תודה,
ירון

Abraham Lucki

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני מחפס אינפומצה על מחיר וטיב של DVD נייד לאוטו ו טיול עם מסך בגודל 7' עד9"

Abraham Lucki

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
DVD נייד 7' עד 9'' מסך עם כניסה ל USB

יש מכשירים כאלה בשוק השאלה מה טוב במחיר ובהתרונות

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור