חוו"ד משתמש Cardas Clear Phono Cable + Cardas Clear HS (High Speed) USB

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גם לי לא ניתן היה לשמוע לפני וכך ירדו לטמיון 5 אל"ש על מכירה בלוחות של clear cygnus שלטעמי וואו פקטור עצום אך בסופו של דבר כבל "מאופר" ומניפולטיבי.
אין לי מושג למה חיברת אותם ועל איזה כבל מדובר.
לדוגמה: אם מדובר בכבל רמקול צריך לקחת בחשבון שכבלי הרמקולים של Cardas הם בעלי אימפדנאס גבוה ולכן אינם מתאימים לחלק מהמגברים (גרייפון לדוגמה).

לבעל האתר דעה שונה משלך בנוגע ל Cardas

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
רכשתי שני כבלים בזמנים שונים cardas golden reference biwire ו . cardas golden croos . חוברו לB&W 802
שאפו על הסטאפ, איך החיבור בין אקיופייז ל B&W ?

ובהמשך לדברים שרשמת, מדובר בסדרות ישנות של כבלים שהוחלפו לפני שנים בסדרות חדשות.
כמדומני היבוא הנוכחי של Cardas לארץ הוא מאזור 2016 או 2017 - איך רצית לקבל כבלים מהסדרות האמורות לבדיקה?

guy1312

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
שאפו על הסטאפ, איך החיבור בין אקיופייז ל B&W ?

ובהמשך לדברים שרשמת, מדובר בסדרות ישנות של כבלים שהוחלפו לפני שנים בסדרות חדשות.
כמדומני היבוא הנוכחי של Cardas לארץ הוא מאזור 2016 או 2017 - איך רצית לקבל כבלים מהסדרות האמורות לבדיקה?
ריציתי לקבל את הסדרה החדשה לבדיקה .... אבל כאמור היבואן לא... עניין שלו כמובן .
אקופייז וB&W חיבור ידוע ונפוץ בעיקר ביפן .מאות מערכות נבנות כך שלחתי לינק ככה על קצה המזלג. סאונד נהדר מהטובים שהיו לי והיו לי הרבה סטים לאורך השנים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,463
נקודות
113
יש לי מקום חם בלב ל P600
מפתיע ומשובח.

תמשיך להנות @guy1312

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אין לי מושג למה חיברת אותם ועל איזה כבל מדובר.
לדוגמה: אם מדובר בכבל רמקול צריך לקחת בחשבון שכבלי הרמקולים של Cardas הם בעלי אימפדנאס גבוה ולכן אינם מתאימים לחלק מהמגברים (גרייפון לדוגמה).

לבעל האתר דעה שונה משלך בנוגע ל Cardas

חיפשתי אבל לא מצאתי כי נמר פעם הגיב למערכת שלך ושיבח את המרכיבים אך הסתייג מהכבילה (נמר אני לא ממציא) בכל אופן פרסמתי פוסט בעבר שמסתייג מהנתונים הטכניים של סדרת cardas clear שלדעתי גורמים לצליל המפתה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
גם לך היבואן לא נתן לשמוע?
למען ההגינות לא היו ליבואן כל כבלים של הסדרה החדשה (clear) ומה שחרה לי שהוא יצא בקמפיין פרסומי למרות זאת.
וזה, חובבים חדשים מה שדפוק פה, יבואנים מצפים שתסתמכו על ביקורות אינטרנטיות שאנחנו יודעים מה ערכן, ותזמינו דרכם משהו שלא שמעתם, ולא, זה לא בעיה מקומית, זו בעיה כללית של התחום.

נערך לאחרונה ב:

guy1312

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
למען ההגינות לא היו ליבואן כל כבלים של הסדרה החדשה (clear) ומה שחרה לי שהוא יצא בקמפיין פרסומי למרות זאת.
אין ספק שהוא עושה אבל לחברת CARDAS בישראל .לא נראה לי שזה מטריד אותו. אני גם לא בטוח שזה מטריד אותם יש להם את השוק האמריקאי. בכל מקרה זה לא איזה כבל יוצא דופן . מי שמחפש את הסאונד הזה [נעים .חמים פלוס .מלא .ומאוזן] יכול למצוא אותו בסדרת הסלקט הותיקה של KIMBER .
wireworld עושה דברים דומים . STRAIGHT WIRE כמעט אחד על אחד
ויש עוד כמה

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור