רמקולים חוות דעת על Epos 22i

GOLAN100

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם מישהו שמע את הרמקול הנ"ל ויכול לתת חוות דעת?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כן. ויעלה בקרוב מבחן רשמי לרמקול.

האפוס הזה כמו כל האפוסים ששמעתי לאחרונה מתהדר בצליל נטרלי נוטה לחם, מאוד מפורט ומהיר עם בס עמוק, מוגדר ומאוזן להפליא.

אני מוצא אותו כתמורה מעולה לכסף ויותר שכן איכות הבניה יחד עם איכיות סוניות מרשימות מביאות אותו להיות רכישה מאוד מוצלחת.

יחד עם זאת רצוי לשדך לו מגבר טרנזיסטורי שכן מגבר מנורות חם עלול לגרום לו להציג צליל חם מידי ופחות נטרלי וטבעי. אפשר להגיד שאלקטרוניקה "חמה" באופיה תוציא ממנו צליל רומנטי מידי וכך הקסם שבשילוב הניטרליות עם החמימות יילך לאיבוד.

בשורה התחתונה רמקול מעולה.

לאיזה מגבר אתה מעוניין לשדך אותו, מה גודל חלל ההאזנה ואיזה סיגנונות מוסיקה אתה שומע?

GOLAN100

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נמר תודה
מדובר על מגבר היברידי וינסנט 236, האם לדעתך הוא לא יתאים לו?
מדובר בסלון 10 על 4 כאשר אזור ההאזנה הנו 4 על 4
סגנונות: ג'אז מודרני, מוזיקה עיברית, פינק פלויד, אלקטרוני, רוק כבד ועוד

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
המגבר המשולב שלך מעולה!
אני מכיר אותו היטב על לא מעט רמקולים. מאידך, לא שמעתי אותו על האפוס הזה ועל אפוס בכלל ולכן כל מה שאגיד לך עכשיו הוא בגדר השערה ואין לקחת זאת כעובדה.

אני סבור כי לא תהיה בעיה בשילוב וזה משום שהוינסנט גם כן נטרלי עם נטיה לחמימות וברמה היותר אחראית אני יכול להגיד לך שלא תהיה בעיה של שליטה על הרמקול בשילוב המגבר הזה. יחד עם זאת הוא מציג יתרון מסויים בעובדה שהוא מגבר הייברידי כאשר ניתן לשנות את אופיו בעזרת החלפת המנורה. וכך תוכל להגיע לתוצאה מאוזנת יחד עם הרמקול.

ברמת מימדי החדר איתו הוא צריך להתמודד לא אמורה להיות בעיה, הרמקול חזק, כוחני ומצליח ליצר נפח ראוי גם בחללים גדולים יותר. השאלה היא מהם הרגלי ההאזנה שלך, יש כאלה שאוהבים לשמוע בעוצמות שיכולות לטגן סרווין ווגה 15 אינטש בקלות ואם אתה בניהם כנראה שזה לא ממש בשבילך.

מבחינת סיגנונות המוסיקה החביבים עלייך אוכל להגיד כי הרמקול הזה, לטעמי, מצליח לנגן את הסגנונות הללו בלי בעיה ויצליח לשמור על דינמיות ואיזון ללא קושי גם בעוצמות גבוהות {בגדר הטעם הטוב}.

מקווה שעזרתי.

GOLAN100

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נמר תודה, בהחלט עזרת
ממתין בקוצר רוח לסקירה שלך

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בהחלט , ממתינים לסקירה , רמקולים epose עדיין לא סוקרו בארץ, מעניין...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דן.

נסקרו גם נסקרו.:)

http://www.dtown.co.il/articles/1264.html

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סליחה , לא ראיתי .

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
העניין הוא קל מי שיוצא מהבית ניכנס לאוטו ונוסע ושומע בין החנוית מוצא !! אבל מי שמתעצל וחושב שדרך המחשב ימצא תשובות ולא יתן לאוזניים להחליט טועה בגדול!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור