חוות דעת על cd מרנץ 5400

דני

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
רציתי לדעת מישהו התנסה במכשיר ....שווה לקנות ?:מבולבל:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מכשיר טוב ברמות הביניים.

אתה מדבר על יד שנייה?

דני

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
חשבתי לקנות יד שנייה . הסדרה של Cd 53/63 של מרנץ יותר טובה ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש אותו לקרוב משפחה שלי, מכשיר חביב... לא יותר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה שאר הסטאפ שלך ?

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
cd5400

יש לי אותו כשנה וחצי, נרכש כחדש בכ 1100 ש"ח, ניגן למיטב זכרוני/ הערכתי כ..100 שעות סה"כ.

לאחר כשנה, התגלתה תקלה בקריאת חלק מהדיסקים, הוחלף מכלול שלם (לא תיקון "חסכוני"!) בחברת ניופאן, במסגרת האחריות, בפרוש חשתי בשרות בסטנדרט חו"ל.
מאז אין בעיות.

למיטב שיפוטי הוא נשמע טוב יותר מכל dvd באותו מחיר +/- (פחות צורמני מתכתי יותר עגול חם ולא מעייף) ובנוסף בכלל לא פשוט, אם בכלל ! להבדיל בינו לבין cdp שעולים פי 4-5 ממנו לפחות (זה מבדיקתי מול כמה כאלו).

אני לא נתקלתי במתחרים ראויים, בזמנו, באותו מחיר.

דע- שאין מדד אובייקטיבי לטוב יותר וטוב פחות- זה צריך להיות אתה עם- אוזניך, עיניך, תקציבך, שאיפותיך..................

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה השוותה מול המרנץ שהגעת למסקנה הזו?

מפני שבמחיר גבוה פי 4 או 5 אתה חשוף למוצרים שלדעתי טובים ממנו בהרבה.

ווינסנט, רוטל, ארקאם, ג'ולידה, מרנץ 7300, ועד רבים וטובים.

האם בחנת גם מול אלה?

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
המפרט נחמד http://ca.marantz.com/Products/590.asp למעט החלק על הפלסטיק המוברש לפנל הקדמי. לדעתי, מנסיון עם מכשירים דומים (בעלות ובמפרט) בעבר, זו קניה טובה להאזנה אקראית ופחות כדאית למאזין השיטתי שמשתמש במכשיר כמקור עיקרי או בלעדי.
כשמדובר בנגן תקליטורים צריך לזכור שנגנים רבים נוטים לבעיות קריאת דיסק אחרי כמה שנים, במקרה הטוב, ולכן כדאי להשקיע בנגן טוב ועמיד אבל לא להיסחף להשקעה גדולה מדי כי גם הטובים שבהם יוצאים בסוף לגמלאות, בגיל מופלג יש לקוות.
Arcam הוא בחירה נבונה, גם Nad נשמע נקי ונראה יציב מאוד.
ומעל הכל, אל תתפתה לקנות מכשיר מיד שניה במקרה הזה אלא אם כן אתה יודע בוודאות כמה שעות ובאלו תנאים ניגנו במכשיר. אם בכל זאת תפנה למסלול המפוקפק הזה בחר בסוחר הגון או באדם שאתה מכיר כהגון.
הדיעה שלי לגבי המרנץ היא בעירבון מוגבל, כמובן, מכיוון שלא שמעתי או ראיתי אותו פיזית.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש לי אותו כשנה וחצי, נרכש כחדש בכ 1100 ש"ח, ניגן למיטב זכרוני/ הערכתי כ..100 שעות סה"כ.

לאחר כשנה, התגלתה תקלה בקריאת חלק מהדיסקים, הוחלף מכלול שלם (לא תיקון "חסכוני"!) בחברת ניופאן, במסגרת האחריות, בפרוש חשתי בשרות בסטנדרט חו"ל.
מאז אין בעיות.

מעניין... המכשיר של בן דוד שלי מדגם כזה ולאחר מס' חודשים התגלתה בו תקלה זהה (שתוקנה ומאז עובד בסדר).

דני

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
תודה רבה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שאלת השאלות: האם שמעת אותו במערכת שלך והשוות מול ה-cdp הקיים ?
מעל לכל, אני חושב שזה הפרמטר החשוב ביותר שקובע.
באם אפשר, תבלה איתו מספר שעות ודיסקים, אח"כ חזור לנגן שלך. אם תשמח לשמע צליל הנגן הישן - סימן שלא צריך להחליפו. אם תרצה לחזור לחדש, סימן שהגיע זמן התחדשות !

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור