חדש - PROJECT 6 PESPEX

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
הגיע אתמול לארץ, ועכשיו בהרכבה וכוון.

פטיפון הנותן ערך פנומנלי למחירו, ברמת בניה גבוהה במיוחד ועם טכנולוגיה מתקדמת במחיר ללא תקדים:

1) גוף הפטיפון עשוי מ - PERSPEX עבה.
2) ציפה מגנטית (!) להפרדת הפלטה והזרוע מהמנוע ומרעש המנוע. שימוש במגנטים המציפים את הפלטה נמצא בדרך כלל רק בפטיפונים ברמות מחיר גבוהות מאוד.
3) זרוע מסיבי קרבון הבנויה מיחידה אחת, הגרסה האחרונה והמתקדמת ביותר של PROJECT. רק PROJECT מסוגלת ליצר זרועות מסיבי קרבון במחירים סבירים, זרעות מחומר גלם זה עולות בדרך כלל סכומים גבוהים מאוד.
4) כבל זרוע ניתק, לשידרוג קל ונוח של אלמנט חשוב זה.
5) ספייקים מתכווננים משילוב של סורטובון ומתכת.
6) פלטה ייחודית משילוב של חומרים שונים - החלק העליון עשוי מויניל משוחזר להעברת אנרגיה אופטימלית מהתקליט.
7) מנוע המאוכסן בבית מנוע מסיבי חיצוני למינימום ויברציה.

רק חברת PROJECT מסוגלת להציע פטיפון משוכלל ואיכותי כל כך במחיר כזה. הסיבה - PROJECT היא יצרן הפטיפונים הגדול ביותר בעולם, היצרן היחיד עם מפעל גדול ועשרות עובדים. במקרה זה, הגודל קובע: קובע את עלויות הייצור, קובע את עלויות החומרים, קובע את היכולת לרכוש מיכשור לעיבוד חומרים ברמה גבוהה.

המחיר אטרקטיבי במיוחד - 5950 ש"ח. המחיר כולל הרכבת ראש וכיוון מקצועי.

כדאי לזכור: לכל הקונה פטיפון ניתנת האפשרות לרכוש ראש בהנחה של 30% ממבחר הראשים שלנו, שהוא הגדול והאיכותי ביותר בארץ.

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תמונה

רצ"ב תמונה

נערך לאחרונה ב:

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי איל

כאחד שהיו לו 2 פטיפונים של פרוג'קט לפני הנוטינגהם אני חייב לאמר שאלו הפטיפונים שנותנים ערך בלתי רגיל לכסף מבחינת איכות בניה, איכות צליל אורך חיים ואמינות ללא תחרות

הדגמים שהיו ברשותי הם ה-debute 2 וה-6.9 האגדי שמשום מה הופסק ייצורו
מאוד מאוד נהנתי מהם והם היוו בשביל "כניסה" אמיתית לתחום ההי אנד האנלוגי במחיר שווה לכל נפש, אני מאוד מקווה שמישהו אחר נהנה מהם עכשיו בדיוק כמו שאני נהנתי מהם
יישר כח וסופש מצויין
אייח

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תודה, איל

הפטיפונים הקודמים שלך מצאו בתים חמים ואוהבים ועובדים שם מצוין.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שמח לשמוע :):):)

אגב אייל סתם מתוך עניין, מדוע הופסק יצורו של ה-6.9
סה"כ הוא היה ספינת הדגל ואחד הנימכרים עד כמה שאני זוכר, בזמנו לפחות
אייל

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לאיל,

ה - PJ6.9 הוחלף ב - 1XPERIENSE, שבעותה עלות בערך נותן תוצאה טובה יותר.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה איל...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור