רמקולים חדש בפורום - מבקש ייעוץ לרכישה והתקנת קולנוע ביתי כולל תמונות הדירה שלי

lioravr

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
השבוע בשעה טובה רכשתי דירה חדשה. בטרם אני מתחיל את עבודות הגבס בדירה (הכוללות: הנמכת התקרה, הרחקת קיר קדמי ואחורי וכן קרניז בקיר האחורי בגלל המזגן) אני אשמח להתייעץ אתכם על כיצד להתקין את המערכת קולנוע ביתית בצורה האולטימטיבית.
תקציב - אין לי מספרים אבל משהו הגיוני עד נמוך השווה לכל נפש, איני פריק של סאונד כל כך אלא אוהב לשמוע איכותי בלבד.
בתמונה: סכימה של הדירה כפי שהועברה מהקבלן וכן תצלום של הדירה עם ריבועים שעשיתי כאילו הם רמקולים וכן שרטוט הקרניז העתידי.

מה השאלה בעצם:
1) האם בקיר הקדמי (קיר ה TV) יש מקום לשים 2 רמקולים שקועים או עדיף משהו אחר? אם כן, אשמח להמלצה על חברות ועל מחירים.
2) קיר אחורי - האם לשים 2 רמקולים שקועים מאחורי הספה או 2 רמקולים שיורדים מהקרניז? גם פה, המלצה על חברות ומחירים. או אולי בכלל רמקולים שאינם שקועים אלא מוטים מהצד?
3) איפה שמים סנטר? איזה חברה מומלץ? האם יש שימוש נוסף שכדאי לעשות בתקרה המונמכת לצורך הסאונד?

אשמח לכל ייעוץ והמלצה שלכם. המרחק בין הספה ל TV (שתוחלף ל LED כמובן) הוא 4.5 מטר.

תודה

תמונות מצורפות

• IMG_9128.jpg
    IMG_9128.jpg
    KB 21.8 · צפיות: 534
  • dira.jpg
    dira.jpg
    KB 15.2 · צפיות: 294

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור