חברת THIVAN LABS

mtltt

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
3
לפני מספר חודשים הוזמנתי על ידי Vivaldi Audio לשמוע ציוד של החברה הויאטנמית THIVAN LABS. בהדגמה נוגן רמקול מסוג Open Buffle דגם Grand Open Marke 2 ומגבר היברידי דגם MAVIS 60۔ עם הצליל הראשון שבקע מהרמקול הבנתי שמדובר במשהו אחר. אני כמוסיקאי וחובב ציוד אודיו שבביתי ניגנו לאורך השנים רמקולים מסוגים שונים אוכל לומר שחווית סאונד כזו לא שמעתי מעולם גם ברמקולים שעולים פי כמה וכמה מהרמקול הזה. מדובר ברמקול פנומנלי עם סאונד ענק, מדויק מאד, טבעי לחלוטין עם כח מתפרץ כשצריך ובמקביל מנגן בעדינות בלתי מתפשרת. יחידת הבס בקוטר 18 אינ'צ מנגנת תדרים נמוכים בדרך טבעית לחלוטין. תוף רגל נשמע הכי נכון שאפשר.כלי הקשה ..צריך לשמוע כדי להאמין. בס הדוק,מהיר ללא מריחות.עם תחום תדר של 23 הרץ כל התחום הנמוך פשוט מדהים. גיטרה בס או לחילופין קונטרה בס נשמעים טבעיים לגמרי.הרמקול מנגן ללא שום קולורציה.תחום המיד ברמקול מעורר השתאות. לא שמעתי מעולם רמקול עם מיד גדול כל כך שנכנס לך ללב ומעביר קול אנושי בדרך כל כך משכנעת. הבמה ענקית.להקשיב לרמקול הזה זו חוויה יוצאת דופן בכל קנה מידה.
לאוהבי הג'נר הקלסי מצפה הפתעה .הרמקול הזה מנגן סימפוניות המורכבות מכלי נגינה רבים ללא שום מאמץ ולמאזין תישמט הלסת מגודל הבמה,הפתיחות והשיחזור יוצא הדופן של כלי הנגינה. כלי כמו פסנתר שמאתגר כמעט כל רמקול קיים נשמע טבעי ונכון.הרמקול מנגן כל סגנון מוסיקה אפשרי באופן כמעט מושלם כולל מטל ורוק.מעטים הרמקולים שמנגנים כל סיגנון באופן מושלם.הרמקול הזה מנגן כל דבר ללא שום מאמץ.

המגבר ששודך לרמקול מדגם MAVIS 60 הוא מגבר היברידי עם הספק של 60 וואט מתוכם 30 וואט בקלאס A. מדובר במגבר מרשים מאד חיצונית,כבד ומסיבי עם צלעות קירור בחלקו האחורי.המגבר ניטרלי לחלוטין, מהיר מאד שמעביר בצורה מרשימה ביותר את המקור. התוספת שמאפשרת בלחיצת מתג להגביר את הבס ואת התחום הדינמי עושה רק טוב כששומעים מוסיקה בשקט.
המוסיקה נוגנה דרך שרת מוסיקה מדגם TM3. נגן רשת ודאק שמשחזרים נפלא את הקבצים שנשמעו. הדאק יוצא דופן באיכותו.מפיק צליל מפורט וטבעי לגמרי.
אודה שלאחר מספר ביקורים אצל שמעון לא החזקתי מעמד ורכשתי את הציוד הנ"ל ויתרה מזאת רכשתי את הרמקול הבכיר בסידרה מדגם BLACK DAIMOND .
אסכם בשתי מילים :הנאה צרופה.

תמונות מצורפות

• IMG-20231218-WA0009.jpeg
    IMG-20231218-WA0009.jpeg
    KB 70 · צפיות: 165
נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
תתחדש, אך קשה לקרוא רצף אותיות...

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
שיתוף יפה. מסקרן תמיד לשמוע מוצר שייוצר תחת דרישות האוזן העין והלב של תרבות אחרת. וויטנאם עונה על הקריטריון הנ"ל , וחידוש מהבועה הסקסונית- נורמנית בואכה יפנים.
מה קדם למערכת הנרכשת ומה היו המתמודדים האחרים אם אפשר לשאול ?
וגם תמונה לא תזיק...

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תתחדש ותהנה. ציוד מסקרן מאוד.:אצבע מורמת

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
275
נקודות
63
תתחדש!

קניתה בסוף רק את הרמקול או גם מגבר?
מה THIVAN החליף?

mtltt

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
3
הרמקול שהחלפתי היה מגנאפן 3.7 משודך למגברHegel H4Se ופרה אמפ של Moon.המגבר ה.המגנאפן הוא רמקול נפלא לדעת רבים וההגברה ששודכה לו הוציאה ממנו את המיטב אך הרמקול של תיבן זו חיה אחרת לחלוטין.צריך לשמוע אותו כדי להאמין.אשמח להדגים.אני גר בהרצליה.0504494065 משה

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
אתה משווה מגנאפאן לתיבה בריאה עם אלמנטים/וופר 18 נו בחייאת ברור שזו חיה אחרת לחלוטין לגמרי. תתחדש ותהנה זה וואו !!! .

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
תתחדש, ציוד מעניין ואם אתה מתמוגג אחרי ירידה מהמאגי 3.7 אז באמת מדובר בציוד נהדר ורמקולים יוצאי דופן.
תהנה

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
238
נקודות
43
תודה רבה על הפוסט.

אתמול, אחרי 8 ימים של ברייק-אין 24/7, ביקרתי אצל לקוח אחר שקנה סט זהה:
רמקולים THIVAN LABS BLACK DIAMOND, מגבר MAVIS 60 ושרת מוזיקה THIVAN LABS TMS-3.

כן, בסדר, אני יבואן ויש לי אינטרס מסחרי, אבל אני קודם-כל אודיופיל עד הקורקבן,
ואימאל'ה וסבא'לה איך שנהניתי!

נערך לאחרונה ב:

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
תתחדש שתהנה מהציוד עוד הרבה שנים:כל-הכבוד:

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
תודה רבה על הפוסט.

אתמול, אחרי 8 ימים של ברייק-אין 24/7, ביקרתי אצל לקוח אחר שקנה סט זהה:
רמקולים THIVAN LABS BLACK DIAMOND, מגבר MAVIS 60 ושרת מוזיקה THIVAN LABS TMS-3.

כן, בסדר, אני יבואן ויש לי אינטרס מסחרי, אבל אני קודם-כל אודיופיל עד הקורקבן,
ואימאל'ה וסבא'לה איך שנהניתי!

האם יש אפשרות ל-home theater bypass ב-M100? נראה מגבר מעניין מאוד, רק שלא מצוין אם ישנה אפשרות כזו.

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
238
נקודות
43
האם יש אפשרות ל-home theater bypass ב-M100? נראה מגבר מעניין מאוד, רק שלא מצוין אם ישנה אפשרות כזו.
תודה.
ככל הידוע לי, אין אפשרות כזאת, אבל תן לי לבדוק עם החברה.

MAVIS, ובעיקר THIVAN LABS, נמנעות מכל מה שעלול, לדעתן, לפגוע באיכות הסאונד.
בכל אופן, בקדם-מגבר החדש של MAVIS שהשיווק שלו התחיל ממש עכשיו, MP-1,
יש אפשרות ל-HT Bypass - אם הלקוח מבקש.

דרך אגב, ה-MAVIS 100 נמצא אצלי בשלבי הרצה מתקדמים, וכבר עכשיו אני מגלה מגבר עם דינמיקה, מהירות, "סלאם" ושליטה בבס
ברמה מעבר לכל מגבר שעבר אצלי אי-פעם. יחד עם זאת, הוא ניחן בצליל זך ומגוון, וברצפת רעש נמוכה להפליא, עם כל המשתמע מכך.
תענוג!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור