רמקולים חברים, תלמדו להפעיל את הרמקולים שלכם

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גם אני חושב,
לכן לא מבין את הטעם להשקיע ב jcat למינהם.
יואסבי אסינכרוני סוגר הסיפור.
לפטופ air של אפל ללא מאוורר, לא צריך ספק מפונפן (כי הלפטופ עובד על סוללה) או כבל רשת (כי עובד עם wifi) נשמע מעולה as is.
שי,
עד לא מזמן התעקשת שאין הבדל בין מחשבים לנוק שהיה לך, אחרי ששידרגת הבנת שהדברים יכולים להישמע אחרת.
בעבר לא האמנתי שיכול להיות הבדל בסאונד כשמדובר בכבלי רשת...אחרי שניסיתי הבנתי אחרת.

בקיצור, צא מפינת המהנדס ותאזין בעצמך, מי יודע אולי תשמע הבדל.
בנוגע לשימוש ב wifi, בדוק גם חיבור בכבל אטרנט, ראה אם קיים שוני במחשב ביישום בין שניהם.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
חושב שמה שעשה את ההבדל הוא דווקא המינימליזם. הספק הלינארי של הנוק הכניס לי רעש לחשמל (הבחנתי בו בהגברת הפונו כאשר הגברתי לחצי מהווליום ללא תקליט מנגן).
ברגע שעף הספק הלינארי, הרעש נעלם והסאונד השתפר. לא יודע לשייך את זה ״לטרנספורט״ פר סה אבל אולי. לאפל יש דרייבר אחר לכוון הדאק, הוא נשמע לי קצת שונה (לטעמי לטובה).
כנראה היישום של הספק הליניארי שלך לא היה מזהיר, גם בספקים קיימים הבדלים באיכות.

המחשב שלך עובד על סוללה אבל יש טרייד אוף אחר, הכול, כולל המסך נמצא בתוך אותה קופסה ומשדר רעשים אלקטרוניים.

אצלי השרשרת הדיגיטלית מושקעת לכל אורכה, כלומר, מקור, תשתית רשת, תשתית חשמל ולבסוף הדאק. שינוי בכל אחד מהרכיבים משפיע על התוצאה הסופית.

נערך לאחרונה ב:

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
אל תניח הנחות
הספק שלי היה hdplex, לא איזה זבלה.
המסך כבוי כשהמחשב מנגן, לא שומע רעשים אלקטרונים, ועובדה שממגן טוב יותר לטעמי מהנוק ללא המסך. אני מיחס את השינוי לדרייבר שונה וקבלת שקט עקב הסוללה.
התיחסתי אל הטענה של אלדר שטען כי הכרטיסים אצלו לא משפיעים על הסאונד, את זה הוא כתב לא אני.
לא טענתי שאין השפעה של המקור, בדיוק להפך.
כל אחד שיעשה את השיקול שלו באיזו קומפוננטה להשקיע, הכל טוב.

נערך לאחרונה ב:
  • Like
Reactions: web

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אל תניח הנחות
המסך כבוי כשהמחשב מנגן, לא שומע רעשים אלקטרונים, ועובדה שממגן טוב יותר לטעמי מהנוק ללא המסך. אני מיחס את השינוי לדרייבר שונה וקבלת שקט עקב הסוללה.
התיחסתי אל הטענה של אלדר שטען כי הכרטיסים אצלו לא משפיעים על הסאונד, את זה הוא כתב לא אני.
לא טענתי שאין השפעה של המקור, בדיוק להפך.
כל אחד שיעשה את השיקול שלו באיזו קומפוננטה להשקיע, הכל טוב.
לא כתבתי חלילה שהספק היה זבל, אבל יש טובים ממנו. לדוגמה Nordost, JCAT Optimo, Paul hynes SR7, Sean Jacob DC 4 n

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הכרטיסים עם שעוני FEMTO ואחרים יוצרים צליל כבוש ופחות דינמי המכונה בשם חיבה" מוזיקלי " , מסתבר שחיבור ישיר ל USB של הפרינט נותן צליל צלול והרבה יותר דינמי , ועוד רחמנא לצלן עם ספק ממותג שגם הוא נותן צליל יותר דינמי מלינארי עייף, אבל מוכרח לסייג לכל ההתנסות הזו היא עם רמקול 16 אינצ קרטון וטויטר הורן שמתנהגים שונה לגמרי מרמקול רגיל , (לי נמאס כבר לבדוק ,אבל יש לי פה 10 ספקים מכל הסוגים ),
אגב , חלק גדול ממכשירי העלית נמכרים עם ספק ממותג מיצב , למה?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הכרטיסים עם שעוני FEMTO ואחרים יוצרים צליל כבוש ופחות דינמי המכונה בשם חיבה" מוזיקלי " , מסתבר שחיבור ישיר ל USB של הפרינט נותן צליל צלול והרבה יותר דינמי , ועוד רחמנא לצלן עם ספק ממותג שגם הוא נותן צליל יותר דינמי מלינארי עייף, אבל מוכרח לסייג לכל ההתנסות הזו היא עם רמקול 16 אינצ קרטון וטויטר הורן שמתנהגים שונה לגמרי מרמקול רגיל , (לי נמאס כבר לבדוק ,אבל יש לי פה 10 ספקים מכל הסוגים ),
אגב , חלק גדול ממכשירי העלית נמכרים עם ספק ממותג מיצב , למה?
אתחיל מהסוף, כי ככה היצרן תיכנן את המוצר שלך, לסוג הספק אין קשר לתוצאה הסופית שתתקבל.

בדיוק כפי שלסוג הממיר, דלתה סיגמה או סולמות אין קשר ישיר לתוצאת הסאונד הסופי.

לגבי המשך הדברים שרשמת, כפי שנוכחת אצלי, הסאונד שה MSB מפיק אצלי דינמי, רזולטיבי ורחוק מלהיות אנמי, או עייף - הספק של המכשיר ליניארי.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נכון , מנגן נהדר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אמרתי שזה אצלי , יכול להיות שרמקול בן 40 צריך קצת קצוות

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אל תניח הנחות

כל הספקי אפטר מרקט שניסיתי ברמות של 400-500$ לא היו טובים מספיק לטעמי.... אז ההנחה שלך כנראה נכונה לגבי ספקים לינארים ברמות האלה.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
לא כתבתי חלילה שהספק היה זבל, אבל יש טובים ממנו. לדוגמה Nordost, JCAT Optimo, Paul hynes SR7, Sean Jacob DC 4 n
ה-hdplex הוא לא רע אבל ספק איכותי כמו אלה הוא ברמה אחרת לגמרי. שלי למכירה.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
אתה איש טוב

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
הבנתי שהכי מומלץ זה בכלל לפנות לאיש השנה/חג שיבוא לעשות לך קסמים בחדר. ואם תרצה לשדרג ציוד, תן לו לעקוף את היבואן כי שמעתי שגם ממש טוב בזה.
בכלל, ממליץ לכל היבואנים הקטנים להתקפל או לסגור את העסק כי אחרת המאפיה של האודיופילים הכבדים תלכלך עליהם ואז גם לא תהיה להם פרנסה. כך זה עובד היום והתחום נשלט בידי כמה זבלים כוחניים ואנשי השירות המקובלים עליהם. ככה זה אצלנו היום בסיציליה.

נערך לאחרונה ב:

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
לא יודע למה זה קשור לשרשור שלי, אבל פסדר ;)

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
קשור לרמקולים כמו femto וספקים. קשור לעוד כמה פוסטים אבל נפלתי על שלך .
חג שמח.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הבנתי שהכי מומלץ זה בכלל לפנות לאיש השנה/חג שיבוא לעשות לך קסמים בחדר. ואם תרצה לשדרג ציוד, תן לו לעקוף את היבואן כי שמעתי שגם ממש טוב בזה.
בכלל, ממליץ לכל היבואנים הקטנים להתקפל או לסגור את העסק כי אחרת המאפיה של האודיופילים הכבדים תלכלך עליהם ואז גם לא תהיה להם פרנסה. כך זה עובד היום והתחום נשלט בידי כמה זבלים כוחניים ואנשי השירות המקובלים עליהם. ככה זה אצלנו היום בסיציליה.

אתה מתכוון לעובדה שרן מויאל רכש את המגבר שלו מחו״ל ולא מהיבואן בישראל?
זה מה שהופך אותו לזבל ומאפיונר?

גיא, אני חושב שיהיה נכון לעדן את הדברים שלך. אין לי בעיה עם מה שאתה חושב, יש לי בעיה עם הדרך שאתה מעביר את המחשבות שלך.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אתה מתכוון לעובדה שרן מויאל רכש את המגבר שלו מחו״ל ולא מהיבואן בישראל?
זה מה שהופך אותו לזבל ומאפיונר?

גיא, אני חושב שיהיה נכון לעדן את הדברים שלך. אין לי בעיה עם מה שאתה חושב, יש לי בעיה עם הדרך שאתה מעביר את המחשבות שלך.
לא הייתי מודע בכלל להודעה שלו. אין לי מושג מי זה בכלל.

יש כאן קבוצה לא מבוטלת של אנשים המונעת מקינאה, צרות עין, השמצות, ליכלוכים, איומים חמורים בפרטי, הכל מבלי להקשיב למערכות עצמן וכמובן מבלי לדעת את העובדות.

אל לנו להרתע או לשבת מהצד, תמיד צריך להגיב!

אין לי שום רצון להכנס לזה כאן, מעבר לציון העובדות היבשות שאותו מגבר (M1.1 של חברת CH Precision ) עלה לי בסופו של יום כמה אלפי שקלים יותר, ביחס להצעה המקומית והרכישה שלו, הייתה מאוד מסובכת פרוצדורלית עבורי, לאור הנסיון של השוויצרים לחסום רכישות שלא דרך היבואן המקומי.

מצד שני, לא הכל זה כסף.

את מה שהיה לי להגיד על היבואן המקומי אמרתי לחברת CH Precision השוויצרית ב- 4 עיניים, בפגישה מסודרת שנערכה בגרמניה, ביחד עם אחד ממנהליה הבכירים, הכל בליווי ניירת מסודרת וברורה, אותה הבאתי מהארץ.

הם בהחלט תמכו בצעד שלי, הבינו אותו, התנצלו עמוקות על שנאלצתי לעבור את מה שעברתי ואף אישרו שמרגע זה אני אקבל תמיכה ושירות ישירות מהחברה עצמה.

מעבר לזה אין לי מה להוסיף. זה לא המקום.

רן

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור