זקוק להמלצה למגבר

• פותח הנושא markf
  • פורסם בתאריך

markf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
אחרי כמעט 15 שנה שישי לי מגבר של harman/kardon הוא החליט להפסיק לעבוד.

אין לי לצערי הרב זמן להתחיל לעסות סקר שוק ומוצרים לכן אשמח לקבל המלצות

אני שומע מתקליטים קלסיים עד טראנס חזק.
הרמקולים הם TDL RTL צריכים 20-120 ווט לערוץ
אין צורך בקולנוע ביתי.
כן צריך מגבר לבד או מגבר עם רדיו עם צליל מדוייק וחם.

אשמח להמלצות ולמקומות שאפשר לקנות בת"א.

נערך לאחרונה ב:

גמליאל

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
כדאי לך לחשוב על תקציב לפני ההמלצות כי לכל תקציב ישנם כמה וכמה אפשרויות

בהצלחה(ורד)

markf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תקציב,
עד 5K
מעל 5K
מעל 10K

FourthWay

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מספר המלצות

היי,

אני אלך על אזור ה-4K עד 6K (בערך):
אני מתאר לעצמי שיש לך את ה-RTL3, נכון?

1. DENON PMA-1500AE -- קצת קשה למצוא, אבל אחד המגברים האהובים עלי ביותר. אצלי אישית כרגע מחובר אחד כזה לאותם הרמקולים (TDL RTL3) ועושה עמם חסד גדול (אבל חשוב שהמקור והכבלים יהיו גם טובים).

2. CREEK EVO2 -- אני שמעתי בזמנו את ה-EVO הישן יותר אצל אמנון סאונד עם רמקולים של אפוס ומאוד אהבתי את התוצאה. הגרסא החדשה אמורה להיות משופרת, אבל לא שמעתי אותה ואני לא יודע מה יהיה המחיר שלה (אבל לא נראה לי שהרבה מעל התחום). לדעתי אמנון גם מכר בזמנו את ה-TDL, ככה שאולי יוכל להמליץ לך...

3. הוינסנט 226 שהוזכר קודם הוא אכן בחירה מאוד מעניינת, אבל יש לי הרגשה שהוא נמצא באזור ה-8-10 כבר... האח הקטן שלו (SV-129) הוא גם אופציה מעניינת (צליל בכיוון של הדנון, פאנצ'י וחמים), אבל לדעתי הוא מוציא רק 50W ל-8אום, כך שאני לא יודע אם זה לגמרי יספיק. יש אותו לדעתי באודיו קלאב ב-4K או משהו כזה...

4. CAMBRIDGE AUDIO 650A - יצא רק עכשיו, כך שלא שמעתי אותו, אבל זאת גם אופציה מעניינת. אמנם אני לא ממש התלהבתי מ-CA כשיצא לי לשמוע אותם, היה חסר פאנצ' ובאס לטעמי, אבל יכול להיות שהדגם החדש מתקן את העניין...

דני

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
הרמקולים שלך נצילים, ואתה רוצה הגברה חמה: לוני מוכר את המגבר של אברמסן במבצע, כדאי לך לנסות, יכול מאוד להתאים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
רמקול נציל, תקציב לא גבוהה, מחפש משהו חדיש, סאונד חמים יחסית.
http://www.arama-audio.com/sg_product~3333222~39~0.htm
ההמלצה היא ע"פ קריאה ברשת בלבד והתרשות מביקורות והנתונים.

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מנסיוני הקצר הייתי ממליץ

לך לבדוק מגברים של ADVANCE ACOUSTIC ככה על הדרך, כי לדעתי הם באמת נותנים תמורה טובה מאוד כמו גם שאר הדברים שהמליצו לך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמע מגברים משולבים טרנזיסטורים של מיקרו מגה.

http://www.audiofreak.co.il/

המיקרו מגה הטרנזיסטורים משוייכים למשפחה החמה, הם מאוד טבעיים באופיים ואינם מעייפים את האוזן גם אחרי שעות האזנה ארוכות.

תמורה מעולה למחיר.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
מצטרף להמלצה לאברמסן - שמעתי אותו אצלי והוא מצויין. לצערי לא מספיק חזק לרמקולים שלי אבל עם רמקולים קלים יותר לדחיפה אין ספק שייתן תוצאה טובה.

FourthWay

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רק שים לב...

לגבי האברמסון, חשוב לדעת שהוא נשמע *הרבה* יותר טוב כאשר הוא מחובר באינטרקונקט מאוזנים (XLR) למקור.

יצא לי לשמוע אותו מחובר ל-CD המקביל שלו גם ב-XLR וגם ב-RCA וההבדל היה ממש ברור.

כך שאם אין לך מקור שיכול להתחבר ב-XLR, עדיף לוותר על האופציה הספציפית הזאת...

דני

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אני גם שמעתי אותו והתרשמותי דומה *אבל* כמוך זה היה עם ה CD שלהם....
לא היה לי מקור שני טוב כמו הנגן שלהם (שהוא גם טוב מאוד אגב), אז לא יכולתי לדעת אם "הבעייה" עם RCA היא של בכניסה למגבר או ביציאה מהנגן. בכל אופן הם נשמעים טוב מאוד ביחד, ב XLR.
בקיצור מאוד יכול להיות שזה בגלל הנגן ולא בגלל המגבר. שווה בדיקה עם מקור של חברה אחרת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור