זמן לשדרג - KEF LS60 או...

דןדן

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אחרי 8 שנים עם סטאפ פשוט אך מהנה החלטתי לשדרג את המערכת, כולה או חלקה, בתקציב של עד 32,000 שח.
כרגע אני עם:
Audiolab 8200a
Dali Ikon 2 MKII (מדפיים)
סאב Cerwin Vega VE28S
Audioengine B1 DAC
מזרים מאפל מיוזיק.

חלל האזנה 26 מר. מאזין למגוון סגנונות - רוק אלטרנטיבי, מתקדם, טכנו, האוס, ג׳אז, קלאסית, פופ, R&B.

האזנתי כאמור לLS60 שעולים סביב 29,000 שח ואני מאוד מרוצה מהביצועים.
את הסאבוופר אני מתכוון להחליף בכל מקרה.
רעיונות נוספים לסטאפ שישתווה או יעלה על הLS60 באותה עלות או פחות?

שוקל להשאיר את המגבר ולשדרג את הרמקולים בלבד. סהכ אני מאוד מרוצה מהביצועים שלו (60 וואט לערוץ שמרגישים הרבה יותר), והוא מספק מגוון צרכים החל מהאזנה רגועה ועד למסיבת טכנו ביתית.
למרות שאני נהנה מאוד מהדאלי המדפיים, בסטאפ החדש אני מתכוון לקנות רצפתיים בלבד.

נערך לאחרונה ב:

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי דןדן,
ברוך הבא!
הגעת בול בזמן כי ממש לפני מספר ימים עלתה כתבת נבחרי השנה, שמסכמת את המוצרים הטובים ביותר בכל קטוריה, וביניהם גם מערכת דו ערוצית שלמה בתקציב דומה לזה שנקבת בו.
בנוסף, תוכל לקרוא באתר על מגוון רחב של סקירות למערכות שלמות ולרכיבים נפרדים.
בקרוב יועלו גם סקירות נוספות של מערכות שלמות.
בקיצור, יש למה לחכות!
בהצלחה

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
הרבה סגנונות אתה צריך מוצרים ALL ROUND
במידה ותשקול להשאר עם מדפיים:
לא ציינת סטנדים, אז זה דבר ראשון
הייתי מוציא על מגבר באזור 20-25K (אקופייז או לקסמן לדוגמא)
רוכש כבלים שונים
אולי רמקול קנטון מדפי דגם 9K (עכשיו לקראת סוף חיי הדגם)

בכל מקרה ההגברות שהצעתי מהוות שידרוג. סאונד אחר אולי. אבל הדיוק והשכבות שתגלה שווים הרבה

נערך לאחרונה ב:

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
היי דודו,

אתה מתחיל במסע האודיופילי שלך שמאוד דומה למה שאני התחלתי לפני 7 שנים.
היו לי זוג מדפיים b&w 685 s2, סאב b&w 608 ורסיבר אונקיו 636

המטרה היא הוא to punch up! ולא לצדדים עם כל הכבוד ל kef ויש לך תקציב מעולה שאפשר להכניס רמקולים, מגבר ואפילו dac ברמת קצה.

אם אפשרי תקפוץ ליבואני הבוטיק

אלו גם שווים בדיקה

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
171
נקודות
43
אני אציע במקום ללכת על הls60 על KEF R3 META זה רמקול מטורף והוא allround.
תוכל לחיות איתו בחלל שלך ללא SUB , ואם תרצה תוכל להוסיף בשלב יותר מאוחר.
לגבי הגברה מציע לך ללכת על משחפת ה all in one כולל סטרימרים , NAD M33 , או אינטגרייטד של HEGEL
תקבל תוצאה שתעיף לך את הסכך.

ויש גם כמה מגברים מעניינים בלוחות

ואם אתה בקטע של רמקולים מגברים , עדיך ללכת על LS50 W + SUB או Buckhardt A10 ולהוסיף סיטרמר
בכל מקרה מאחל לך הצלחה במסע.

נערך לאחרונה ב:

anatoli

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
ה-LS60 הם אופציה מעניינת. לפני כשנה כשאני חיפשתי לשדרג את המערכת הם היו מעניינים מאוד מבחינתי. העובדה שהם חבילה אחת שעושה הכל במחיר שהוא יחסית סביר קרצה לי מאוד. מצד שני, יש כמה דברים שבהם חששתי מהרמקולים האלה. ראשית, ממה שקראתי ברשת זה רמקול שבגלל הכיווניות שלו לא בהכרח קל למיקום בחדר, ואנשים שונים מגיעים לתוצאות שונות בנושא הזה. דבר שני. העובדה שהכל בחבילה אחד קצת הפחידה אותי לגבי עניין האמינות והתחזוקה שלהם במידה ויש צורך. באותה התקופה הרמקול רק התחיל להימכר פה בארץ ופתאום הופיעו בכמעט רגע כמה (3) זוגות כאלה בלוחות המשומשים, מה שהעלה תהיות לגבי הסיבה שזה קורה ו"מה אני מפספס פה" מאחר וכולם היו מפרטיים.
אגב, אותי אישית הפתיע מאוד גודלו הקופקטי מאוד של הרמקול הזה. כשראיתי אותו בפעם הראשונה פיסית ולא במסך המחשב הוא היה קטן בהרבה ממה שציפיתי.
אז האם הוא אופציה טובה או מומלצת? כנראה שכן, במיוחד אם כבר שמעת אותו ואהבת אותו.

כמובן שיש עוד לא מעט אפשרויות. שאלה נוספת היא האם אתה מוכן לרכוש רמקולים משומשים או לא. לטעמי זו אופציה מעולה למקסם את מה שתקבל בתמורה לכסף. אני כמעט בבלעדיות רוכש רמקולים משומשים, וגם הפעם הלכתי על רמקולים משומשים שאיפשרו לי לקבל רמקול ברמה גבוהה יותר באותו המחיר. יש לא מעט דברים מעניינים בלוחות ואצל החנויות השונות, ולדעתי שווה ללכת להאזין. זה גם חלק מהכיף לעשות סיבוב ולהיחשף למה שיש. אומנם כל אחד במערכת אחרת וחדר אחר, אבל זה עדיין נותן משהו להיאחז בו לגבי מה שווה בדיקה מעמיקה יותר ומה לא.
לגבי רמקול ספציפי להמליץ עליו, אני לא חושב שיש טעם לתת סופרלטיבים על רמקול כזה או אחר מבלי לדעת מה אתה תעדיף כי האוזן של כל אחד שונה והחדר שונה. אני לדוגמא שמעתי כמה דגמים של KEF כולל דגמים יקרים יותר משמעותית מהתקציב, ולא התחברתי לסאונד שלהם שפשוט לא נשמע לי נכון, למרות שהם רמקולים מצויינים בפני עצמם. כן אהבתי את ה-Dali Opticon בקומבינציות מסוימות של ציוד, ועוד רמקול של Cabasse ועוד כמה וכמה אפשרויות (חלקן בתקציב וחלקן "קצת" פחות :)). בסופו של דבר כשצמצמתי את האפשרויות עשיתי סיבוב נוסף לשמוע את הכמה שהשאירו לי רושם חיובי שתאם להעדפות שלי ולתקציב שהחלטתי להימצא סביבו.

יש גם לא מעט דעות לגבי מה הדרך הנכונה לחלק את התקציב במערכת ומאיפה להתחיל. לדעתיף הרוב הגדול של התקציב צריך ללכת לרמקולים ומהם צריך להתחיל, זה החלק שעושה הבדל גדול ביותר לטעמי, במיוחד בקומבינציה עם חדרים שונים. זה נכון במיוחד בימינו שיש פתרונות מודרניים של הגברה שהיא מצויינת טכנית במחירים יחסית תקציביים. ממליץ לך בחום לעבור אצל כמה יבואנים וחנויות, ולשמוע מה האפשרויות השונות שקיימות ולגבש דעה גם לגבי הטעם וההעדפות שלך.

נערך לאחרונה ב:

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
קודם כל ברוכים הבאים לפורום.(ורד)לדעתי הכי טבעי אם אתה אוהב חותם הצליל של דאלי ואודיולאב לבחון דאלי מוגברים: https://www.tmaudio.co.il/items/5034788-זוג-רמקולים-רצפתיים-מוגברים-מבית-DALI-דגם-CALLISTO-6C https://www.tmaudio.co.il/items/5034664-זוג-רמקולים-מוגברים-מבית-DALI-דגם-RUBICON-8Cאו שילוב של מגבר הדגל החדש של אודיולאב עם רצפתיים של דאלי: https://avreviews.co.il/חדשות/audiolab-9000a-9000cdt-מכשירי-הדגל-החדשים/ https://www.tmaudio.co.il/items/2321466-זווג-רמקולים-רצפתיים-מבית-DALI-דגם-RUBICON-6.

נערך לאחרונה ב:

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
69
נקודות
28
לגבי ה audioengine b1
יש לי כזה במערכת שמשמש את המשפחה להזרים מוסיקה מהפלאפון/נייד דרך הbt של הaudioengine כשהוא מחובר לדאק hegel hd11.

קח בחשבון
שהרמה של הB1 בינונית מינוס גם בתור מתאם bt וגם בתור דאק.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
חושב שיש לך תקציב,שמאפשר בניית מערכת מכובדת מאוד בעיקר דרך הלוחות..ללא קשר הייתי שם דגש על הממיר ומנסה לשדרג שמה בהתחלה. אגב, בלוחות יש רמקולים של חברות אולטרא כמו ווילסון אודיו שנמצאים במחיר שציינת. לא שמעתי את ה ls60 אבל...יש רמקולים ראויים מאוד בלוחות. מאוד. וגם אצל היבואנים הנישתיים , שווה לך לעשות סיבוב ולראות אולי הגברה ורמקול במחיר מפתה.
כל החלטה שלך תחשוב על המשך השרשרת..כי יש השלכות להעלאת הרמה , ורק הממיר הוא הבסיס שייתן מענה וורסטילי לדעתי ולא יחייב שדרוג עתידי מיידי.

נערך לאחרונה ב:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
בסכום כזה ניתן לבנות מערכת שתישמע קצה אך ורק דרך לוחות יד 2. הוילסון WATT/PUPPY SYSTEM 6 הוא הטוב ביותר שיש כרגע בלוחות ותוכל לבנות סביבו מערכת בתקציב שלך. הוא גם ימלא היטב את החלל שלך. תצטרך מגבר חם שישודך אליו ויש לא מעט אופציות בשוק היד השנייה.
יש גם ממיר סטרימר בקופסה אחת שיוכל לתת מענה בתקציב שלך. אני הייתי מחפש נגן דיסקים טוב- שנמכרים כיום במחירים מגוחכים ...אבל זה אני;)

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
171
נקודות
43
לא יודע מה המעשות של "הטוב בלוחות"
למי הוא טוב למה הוא טוב?
אני כן יודע שמדובר בציוד בן 20. האם זה טוב ?אני לא בטוח , אם הולך לו הדרייבר מה הוא עושה ?
וכל זה מבלי שהתייחסתי לגוון הייחודי של ווילסון מהשנים הללו (טוויטר מתכתי )

ממש לא הייתי הולך לכיוון הזה.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
למי הוא טוב למה הוא טוב?
לדעת זה שהמליץ הוא הכי טוב שבנמצא בלוחות. לדעתך kef לסוגיו זה אטרקטיבי, אגב אני לא חושב כך, וגם אני לא בעד all in one. אלא אם זו מערכת למי שאינו מעוניין למקסם. מערכת לסבא או אבא או חבר שמוסיקה אצלו זה ברקע.
בכל מקרה אתה צודק לחלוטין שכשקונים יד שנייה יש לקחת באמת את עניין חלקי החילוף וכולי.

והכי נכון שיישמע באוזניו לפני שמחליט, שיישמע את מספר אופציות ויחליט. אתה נותן אופציה ודיעה , גם אני וגם כל מגיב אחר. אחלה יום.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
השאלה איזה כוון פותח השרשור רוצה לתפוס
1. מערכת בחלקים עם הפרדה בין ציוד אנלוגי לדיגיטלי ככה שאפשר לשדרג את רק את הדיגיטל כשרוצים
2. למקסם סאונד כרגע בתקציב, לשכוח מהסטאפ ולחזור לחפירות עוד 8 שנים כדי להבין אם התחדש משהו...

אם נוטה לכוון #1 אז הכוון הוא כנראה אינטגרייטד אנלוגי, רמקולים בלוחות או להשאר עם מה שיש וכו
אם #2, הייתי הולך על ההמלצה של אייל ובודק nad m33.זה כנראה מגבר סופר מוצלח, יש לו דיראק, אפשר לשלב סאב ולהריץ rc, נראה לי מיקסום סאונד יותר מהיר בפיתרון נוח ויעיל של all in one.

בקיצור לטעמי אייל דיבר לעניין!

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
לא יודע מה המעשות של "הטוב בלוחות"
למי הוא טוב למה הוא טוב?
אני כן יודע שמדובר בציוד בן 20. האם זה טוב ?אני לא בטוח , אם הולך לו הדרייבר מה הוא עושה ?
וכל זה מבלי שהתייחסתי לגוון הייחודי של ווילסון מהשנים הללו (טוויטר מתכתי )

ממש לא הייתי הולך לכיוון הזה.
אייל בוקר טוב. זוהי משמעות הפורום ,כל אדם והדעה שלו וזה בסדר גמור לחשוב אחרת.
לגבי הטוויטר בוילסון -לא הוא הבעיה אלא המיד לכן המלצתי לגבי הגברה חמה. לא ראיתי משהו ראוי בלוחות ולכן המלצתי עליהם משום שאני מכיר אותם ואת היכולות שלהם. אם הוא רוצה להתקדם, כך לפחות לפי דבריו, אני לא רואה שבדברים חדשים הוא יכול להשיג משהו ראוי בתקציב הזה
ברמת התימחור המוגזמת גם כך-של היום. לגבי אם "הולך" דרייבר החברה חיה וקיימת ונותנת שירות.
התקציב הנתון יכול להספיק למוצר חדש אחד סביר . סביר, לא מעולה. המגבר שברשותו הינו מכשיר פשוט ביותר ומיוצר בסין-לא שזה רע(יש לי ליין מגנטיק והוא לא פחות ממדהים וגם הוא מגיע משם)פשוט לא מדובר במוצר כל כך מוצלח, והממיר פשוט ביותר וגם שם רצוי להחליף למשהו סביר בעלות של כ4000.
לדעתי האישית הKEF המדובר הוא קשקוש מוחלט המיוצר בסין עם דרייברים מצחיקים מעולם הסאונדבר ולא מתקרב אפילו להצדיק את מחירו. זאת דעתי האישית. KEF ידעה בעבר לייצר דרייברים וגם רמקולים למרבית התעשייה גם הביתית וגם המקצועית והיו לה דרייברים מדהימים-לא פחות.
רב הרמקולים של שנות ה80/90' של ההי אנד השתמשו בהם: LINN, SPENDOR, NAIM,KEF עצמה והמון יצרנים נוספים.
דוגמה מובהקת: LS 3/5A על כל יצרניו, LINN ISOBARIK ועוד.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
יאללה עוד 2 סנט:
הרעיון המקורי - ls60 - אחלה. לא לחשוש מהפיזור שלו! דווקא מצטיין בפיזור נשלט וצפוי כמו Kef-ים אחרים מהדורות האחרונים.
ההמלצה על ה-R3 Meta - מעולה.
פייבוריט אישי - Perlisten R5M או R5T בהתאם לתקציב. יש לי רק מחמאות על הליין הזה עם dna משותף לכל הגדלים. בהשוואה לKef - דינאמי יותר (לא שחסר לקף דינאמיות לרוב המצבים) ויסלחו לי אחיי לטכנופיליה על הז'ארגון - המיד קסום.

הייתי מנסה להבין: האם שימוש בסאב הוא אופציה?
מנסה להבין2, בהקשר של אלקטרוניקה: האם RC הוא אופציה? כדאי גם לחדד מה ששאל שי.
עוד לגבי המלצות על dac/הגברה - לבדוק class-D מודרנים ולהכניס שיקולים של התאמה חשמלית! נדמה שהרבה מהחברה הפנימו את החשיבות, רק כשזה מגיע להמלצות שולחים ללוחות על בסיס "הזדמנות לחטוף מותג מהולל בתוך התקציב".

עריכה, נ.ב
האם מוגברים שאינם עם "וייב" ביתי גם בתמונה?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
זה כנראה עניין לשרשור נפרד, רק אסכם מבחינתי, שאם אדם נכנס לפורום של אוהבי אודיו, להדריך אותו לכיוון ALL IN ONE זה כמו להמליץ בפורום קרניבורים לחבר לרעבתן חדש לנסות את המקצ'יקן עם הרוטב אנזימים החדש של מקדולנדס... מומחה אמיתי יפנה אותו בתקציב לבית שמש ל"מפגש דקר"... נניח.

פותח השרשור יש לו מערכת בחלקים, צנועה וממוצעת, אבל עדיין בחלקים. המטרה היא בתקציב לפתוח לו כיווני מחשבה ואופקים חדשים, כי מי שאוהב נהיגה לא יתנגד לרכוש , או לפחות לבחון, רכישת לנציה אינטגרלה בת 25 שנה בשביל החוויה שעד היום היא יכולה לנפק ( ולמרות שכל הונדה או פורד ממוצעים יהיו יותר תכליתיים ממנה).

עוד נקודה אישית שלי בהמלצות, אני לא ממליץ לאף אחד מה שלא הייתי בוחן בעצמי- אלא אם מישהו במפורש אומר לי " לא כל כך מעניין אותי הסאונד, אני רוצה שקט בראש נראות ואחריות יבואן". או שהוא מת על איקולייזר ורוצה גבוהים כמו בורג' חליפה ודקורציה זהב נוצצת.

ועוד משהו, נראה לי ש 32 אלף שח זה הרבה כסף. היום זה נראה קצת בגלל עושר פתאומי שנחת עלינו בעשור וחצי האחרונים כנראה, וגם בגלל התייקרות חצי מובנת ורבע מוסברת של ציוד אודיו. אז כן, בשביל 32 אלף שח אני חושב שהייתי רוצה לקבל הרבה מאוד בסאונד, כי זה אפשרי לפי נקודת הראות שלי. לא מזמן פורסמו כאן מונובלוקים של קומפנייט במחיר לחטוף, אחד או שניים מתחת לנמו ועודף נחמד מ 24 אלף ש"ח. אינטגרייטדים טובים מאוד מאוד גם באזור של עד 15 אלף ש"ח. רמקולים? פורסמו תקופה ארוכה GAMUT M7 וייתכן שהמוכר ייתפשר, אלו לבד יהיו פשוט חוויה חוץ גופית בתקציב ( הכל לטעמי ולמוך שבאוזניי) ויאפשרו כנראה לאכסן את הסאב מתחת למיטה ביענתיים. ליד החוברות האסורות... לא אמשיך. הא, IFI DSD PRO נותן מענה טוב מאוד לכל עניין הדיגיטלי ונותן מקום יפה מאוד בתקציב לרמקולים שהם הפנינה של המערכת.

ושום מילה על יבוא מחו"ל. גם שם יש לוחות אגב.

אנחנו כחובבים נלהבים של סאונד וציוד צריכים לברור את המוץ מהתבן, את האופנתי והרגעי אל מול זה שעמד במבחן הזמן ולנסות לאתגר את המוכר הממוצע בשקם אלקטריק. בקיצור, I HAVE A DREAM!!!

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
באופן אישי לאחר ניסיון מר עם מגוון רמקולים בעלי דרייברים צדיים-עדיף לוותר עליהם ולהשתמש ברמקולים פרונטליים בלבד אחרת אתה מסבך את העניין עם מערכות תיקון חדר שיתווסף לחשבון ואל תקפוץ עם המיניDSP כי זה פשוט אשפה ועדיף לבחור לא לעשות דבר מאשר להשתמש בזה

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
זה כנראה עניין לשרשור נפרד, רק אסכם מבחינתי, שאם אדם נכנס לפורום של אוהבי אודיו, להדריך אותו לכיוון ALL IN ONE זה כמו להמליץ בפורום קרניבורים לחבר לרעבתן חדש לנסות את המקצ'יקן עם הרוטב אנזימים החדש של מקדולנדס... מומחה אמיתי יפנה אותו בתקציב לבית שמש ל"מפגש דקר"... נניח.

פותח השרשור יש לו מערכת בחלקים, צנועה וממוצעת, אבל עדיין בחלקים. המטרה היא בתקציב לפתוח לו כיווני מחשבה ואופקים חדשים, כי מי שאוהב נהיגה לא יתנגד לרכוש , או לפחות לבחון, רכישת לנציה אינטגרלה בת 25 שנה בשביל החוויה שעד היום היא יכולה לנפק ( ולמרות שכל הונדה או פורד ממוצעים יהיו יותר תכליתיים ממנה).

עוד נקודה אישית שלי בהמלצות, אני לא ממליץ לאף אחד מה שלא הייתי בוחן בעצמי- אלא אם מישהו במפורש אומר לי " לא כל כך מעניין אותי הסאונד, אני רוצה שקט בראש נראות ואחריות יבואן". או שהוא מת על איקולייזר ורוצה גבוהים כמו בורג' חליפה ודקורציה זהב נוצצת.

ועוד משהו, נראה לי ש 32 אלף שח זה הרבה כסף. היום זה נראה קצת בגלל עושר פתאומי שנחת עלינו בעשור וחצי האחרונים כנראה, וגם בגלל התייקרות חצי מובנת ורבע מוסברת של ציוד אודיו. אז כן, בשביל 32 אלף שח אני חושב שהייתי רוצה לקבל הרבה מאוד בסאונד, כי זה אפשרי לפי נקודת הראות שלי. לא מזמן פורסמו כאן מונובלוקים של קומפנייט במחיר לחטוף, אחד או שניים מתחת לנמו ועודף נחמד מ 24 אלף ש"ח. אינטגרייטדים טובים מאוד מאוד גם באזור של עד 15 אלף ש"ח. רמקולים? פורסמו תקופה ארוכה GAMUT M7 וייתכן שהמוכר ייתפשר, אלו לבד יהיו פשוט חוויה חוץ גופית בתקציב ( הכל לטעמי ולמוך שבאוזניי) ויאפשרו כנראה לאכסן את הסאב מתחת למיטה ביענתיים. ליד החוברות האסורות... לא אמשיך. הא, IFI DSD PRO נותן מענה טוב מאוד לכל עניין הדיגיטלי ונותן מקום יפה מאוד בתקציב לרמקולים שהם הפנינה של המערכת.

אנחנו כחובבים נלהבים של סאונד וציוד צריכים לברור את המוץ מהתבן, את האופנתי והרגעי אל מול זה שעמד במבחן הזמן ולנסות לאתגר את המוכר הממוצע בשקם אלקטריק. בקיצור, I HAVE A DREAM!!!
השאלה איזו מתנה אתה נותן?
על פי מה שאתה אוהב או על פי מה שמקבל המתנה אוהב?
(לגבי ה nad, אפשר גם בחלקים אבל זה יקר יותר. m66+m23)

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
171
נקודות
43

כפי שכתבת בתגובתך קודמת לזו , "והי משמעות הפורום ,כל אדם והדעה שלו וזה בסדר גמור לחשוב אחרת."
אגב התכוונתי למילה "טוב" בלבד לא לדעתך על הווילסון שהיא סובייקטיבית לגמרי.

ולגבי התגובה שלך תרשה לי ממש לא הסכים
32 אלף זה לא תקציב גבוה בכלל לעולם האודיו כיום , לפני עשור לא היה לנו וויכוח
בשנים האחרונות מגברים משולבים הם ברמה מאוד מאוד גבוה וממש לא נופלים מרכיבים ניפרדים שסובלים משתי בעיות יסודיות מובנות:
החוליה החלשה והיא הכבילה בינהם
והעלות שכמובן יקרה כמובן.

הנושא של מקור כבר פחות או יותר יורד מהפרק לאלו שלא משתשמים בשולחנות מסותובבים כי הכל מגיע מסטרימרים.
אז צריך ורצוי שיהיה DAC חזק.

גם ה M33 ו ה HEGEL מצטיינים , אני יכול להוסיף את אחד המגברים שאני מוכר (כי שי לי 3 ) DEVALET בכמעט כל הניסיונות שניסיתי לשבור אותו בהשוואה סונית , תמיד זה היה קצת ימינה קצת שמאלה ואם לסכם לא הצלחתי , ובחינת פונקצינאליות הוא אפילו חזק יותר משתי אלו שרשמתי.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
הנושא של מקור כבר פחות או יותר יורד מהפרק לאלו שלא משתשמים בשולחנות מסותובבים כי הכל מגיע מסטרימרים.
אז צריך ורצוי שיהיה DAC חזק.
Dac זה מקור מבחינתי.
בשנים האחרונות מגברים משולבים הם ברמה מאוד מאוד גבוה
אני מסכים וגם הצעתי מגבר משולב. אלא אם אתה מתכוון ל all in one - אחד ממחסלי התחביב שלנו.

בקשר ל 32 אלף שח לפני עשור. אתה באמת חושב שמה שעולה היום פי 4 הוא יותר טוב ממקבילו הזקן ממנו בעשור פי 4?

חושב שיכולתי לבנות מערכת ממש מרגשת בתקציב הזה. נכון לא היי אנד , אבל היום גם ב 100 אלף שח קש להגיע להיי אנד כפי שאני, סובייקטיבית, מגדיר אותו.

הכי חשוב, מי שמחפש שיילך וישמע מגוון אלטרנטיבות אין קיצורי דרך בעצות מעלית. האוזן שלו תדע הכי טוב עבור עצמה.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור