זיו קוריצקי סגן מנהל כללי לשיווק של LG ישראל פורש מהחברה בארץ...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
g6-1.jpg

פרישתו של זיו קוריצקי, הישראלי הבכיר ביותר ב-LG ישראל, באה בטלטלה שעוברת החברה בשוק סמארטפונים בעולם ובארץ בשנה האחרונה. זו החלה בתקלת האתחול שהתגלתה במכשירי ה-G4 מ-2016 ונמשכה בכישלון במכירות ה-G5.
לאחרונה, פוטרו כמה עובדים בכירים בחברה, המנכ"ל הוחלף וגם רונלייט, יבואנית הסלולריים של LG, מתפקדת עדיין ללא מנכ"ל קבוע לאחר שהמנכ"ל גיא דה פיצ'וטו עזב את תפקידו.

ישראל נתפסת על ידי LG‬ כשוק חזק ומוערך במיוחד בתחום המובייל, אבל איבדה החברה בישראל בהדרגה נתח שוק. אם ב-2015‬ היא הצליחה להגיע לנתח של כ-23% משוק הסמארטפונים הישראלי, הצלחה יוצאת דופן לעומת רוב השווקים בעולם המערבי, נכון לסוף 2017‬ הוא ירד ל-10 אחוז בלבד.

תומר

תמונות מצורפות

• g6-1.jpg
    g6-1.jpg
    KB 88.8 · צפיות: 607
נערך לאחרונה ב:

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
זה מחיר היוהרה והזילזול בלקוחות.
בקצב הזה היא תיעלם מהשוק.
לא אבידה גדולה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
LG-Loss.jpg

יעקב,

יש לי LG V30ׁ + כחודשיים וחצי ואני מאוד מרוצה ולא חושב להחליף. היית מעדיף ש-LG ישראל "תיפול" (סולארי) ושלא תהיה לי אחריות על הסמארטפון? בטלוויזיות, במסך מחשב, במקררים ועוד, LG חזקים מאוד והם עושים עבודה מעולה.
כמוני, כמו רוני אלשייך: אני שמים את ראש על הכרית סופרים עד עשרים ונרדמים. ברונלייט דיגיטל הכול כתמול שלשום, הבעלים יהיה המנכ"ל (כנראה), ב-LG ישראל ימנו סמנכ"ל אחר, הכול בסדר :).

תומר

תמונות מצורפות

• LG-Loss.jpg
    LG-Loss.jpg
    KB 28.6 · צפיות: 280
נערך לאחרונה ב:

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
תומר,
אני מקווה בשבילך ש LG לא תיפול..
אין לי חיבה יתרה למותג הזה באשר הוא
כי נפלתי איתם בכמה מוצרים, לא רק בסלולרי.
מאז אני לא מתקרב אליהם כלל.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
יעקב,

היא לא תיפול היא רק תקטן. יש לי מקרר גדול של LG, דירוג אנרגטי A, סידור המדפים מצוין ואני מרוצה מאוד.

תומר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
במוצרי חשמל עם LG יש לי הסטוריה עשירה
ועם Brimag עוד יותר. לאט לאט עובר חזרה ל-Bosch

עניין של מזל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור