זה רשמי – סאני מדווחת על ירידה במכירות סלולר בשנת 2023

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/suny-2023

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למרות הירידה במכירות, חילקה סאני בשנת 2023 דיבידנדים בסך 90 מיליון ש"ח, וזאת לעומת 50 מליון בשנת 2022.

זה מאוד אופייני כאן..

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי מיכאל,
אכן חלוקת הדיבידנדים לאורך שנת 2023 היתה בולטת בניגודה למגמת המכירות. נקווה שהטמעת ה- AI בסדרת ה- S24 והשקת המתקפלים הצפויה בהמשך השנה, תשנה את המגמה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הי מיכאל,
אכן חלוקת הדיבידנדים לאורך שנת 2023 היתה בולטת בניגודה למגמת המכירות. נקווה שהטמעת ה- AI בסדרת ה- S24 והשקת המתקפלים הצפויה בהמשך השנה, תשנה את המגמה.

AI אבל לא עובד עם עברית גם למעשה כל הבסיס הידע, לא כך?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
AI אבל לא עובד עם עברית גם למעשה כל הבסיס הידע, לא כך?
לא מדויק. בחלק מהאפליקציות הוא דווקא כן עובד בעברית. לדוגמא, הדגימו לנו באירוע כתיבת הודעה שלא מנוסחת היטב בעברית, וה-AI יודע לכתוב אותה מחדש במספר סיגנונות, והכל בעברית.

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
מרבית ה-CHAT BOTS (כולל CHATGPT ו- GEMINI) עובדים היטב עם עברית. ה-BOT שעובד בצורה הטובה ביותר בעברית הוא CLAUDE. במנועים עצמם אין שום מגבלה (לפחות בכל המנועים הראשיים) ומרבית החברות מאמנות את ה- BOTS שלהם עם תוכן בעברית.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
אכן, מההתנסות הקצרה שלי במהלך אירוע ההשקה של ה- S24, גם כשנכתבו לו משפטים מורכבים ושגוים תחבירית, הוא סידר אותם נכון, במגוון אפשרויות התנסחות, לבחירת המשתמש. בנוסף, יכולתי בעזרת ה- S24 לתקצר מאמרים שמקורם בעברית, בכמה bullet points בעברית, תוך שימוש במילים שלא היו במאמר המקורי. לדוגמא, לקחתי את הסקירה הבאה של טלוויזית TCL, שהיא ארוכה במיוחד, וה-AI המובנה ב- S24 תיקצר לי את המאמר בכ-12 משפטים מדויקים. ההפתעה שלי היתה שכאשר קראתי את התקציר של ה-AI, התברר לי שהוא השתמש במילים אחרות מאלו שאני כתבתי בסקירה.
כלומר התיקצור שמבצע ה- AI אינו סתם בחירה של משפטי מפתח מרכזיים במאמר. הוא ממש יודע לסגנן משפטים מחדש, וזה כבר חדשנות אמיתית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור