נגן זה נפלא...

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
המערכת בחדר העבודה ביקשה יפה שאקח את הצ'ינג'ר סוני 250 דיסקים למקום אחר, עדיף רחוק. אז עשיתי כמבוקשה ובמקום הצ'ינג'ר הגיע ה Tascam הנאמן והטוב. משמעות הדבר הוא שהיה עלי להתארגן על נגן למערכת הראשית מהר, לתקופת הביניים עד שה Usher יגיע בעוד כמה חודשים.

אז אתמול נחת פה מרנץ SA7001. יד שניה, כמו חדש (אשכרה כמו חדש - מהקופסה). המחיר והעיתוי היו נכונים, אז יאללה.

יש קושי מסויים בלקנות יד שנייה - כי לא ממש אפשרי לתת לציוד נסיעת מבחן, והלכה למעשה מסתמכים על ביקורות גולשים ואתרים, כמו על בדיקה מהירה במקום, כדי לראות שאין שם איזה שדים ורוחות. לכן די רווח לי כשראיתי שהצעצוע שמור חבל"ז, ואחרי בדיקה מקומית לקחתי אותו לפגוש את המדף. הוא כבד הנגן הזה, משהו כמו 8 קילו.

אחרי יום אני לא בדיוק בפוזיציה לתת ביקורת מעמיקה, אבל - הנגן הזה נולד לנגן מוזיקה ווקאלית.כבר פעמיים רצוף שאני טורד כאן את מנוחת השכנים עם הרקוויאם של וורדי, וקיים סיכון ממשי שבקרוב השכנים ישירו רקוויאם עלי אם לא אפסיק. וואו - הנגן הזה נותן דגש קל על תחום הצלילים באמצע - ה mid - וזה עושה לי צמרמורת.

Happy camper כאן :D.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה יופי.(great)

תתחדש ותתפנק!!!(ורד)

אני מת על שירשורי התחדשתי.:D

תן לנו תמונה שלו על המדף יחד עם כל המערכת. בחייאת ראבק - תהיה בנדאם!:)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש - אם התמונות לא כל כך גדולות (800X600) למה אתה מעלה אותם כאןו לאתר, יש איזה בעיה אני לא מכיר?

לאיזה ציוד הוא מחובר?

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
בנאדם? אני?! נמר - שכחת מה אני עושה למחייתי? (lol)

הנה, כמבוקש. סורי על איכות הצילום והבלאגן, אבל הצלמניה הטובה הלכה לבלי שוב.

אגב - שרשורי "התחדשתי" הם סימן טוב לחיים ולפעילות, אז וודאי שהם אהובים.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
תתחדש - אם התמונות לא כל כך גדולות (800X600) למה אתה מעלה אותם כאןו לאתר, יש איזה בעיה אני לא מכיר?

לאיזה ציוד הוא מחובר?

כרמי,

התמונות באיכות ירודה, אז אין שום יתרון להעלות אותן לאתר, חבל על הספייס. אני בחודשים הקרובים עובר דירה ואז המערכת תעבור "סידור מחדש" ואעלה מן הסתם תמונות כמו בן אדם.

המערכת על טהרת המרנץ איזוטק (הגברה monoblocks Esotec MA-5 & SM-6 , וקדמגבר Esotec SC-6) למעט הפטיפון טאנוי והאיקולייזר יאמהה. רמקולים של רוג'רס ו Castle. מגבר הפונו של קריק (קטנצ'יק, מה זה חמוד) שבתמונה לא שייך למערכת הזו אלא מיועד למערכת חדר העבודה ביום מן הימים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אחי.
בעבודה אתה משהו אחד ובחיים אתה בנאדם. אם לא הייתי מכיר אותך אז זה כבר סיפור אחר.

בכל מקרה, תתחדש ואני מקווה שתקרא לי לעזרה לטובת הסידור החדש.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
התחדש ותהנה. (ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור