זה מה שאני שומע כעת - שבת שלום

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
אפי !
זה מה שאתה עושה בצהרי יום שישי?
איפה קניות, עזרה בבית, בישולים, ספונג׳ה??

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
ניקיתי אבק מעל הארון שליד הפטיפון ............ ;)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
Oliver-Nelson-The-Blues-and-the-Abstract-Truth.jpg

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
תאווה לאוזניים ולעיניים, אם היה לי מקור כזה לא הייתי מבזבז את זמני הפנוי בפורמים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שבת של חג
pr_01_3191.jpg

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
Speakers Corner Records

זיו יודע, ממנו רכשתי :)
להסיר ספק באיכות נהדרת

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מה אני מבין הקלסי? יש ביצועים כאלו ואחרים שנחשבים (אני לא שם, עדיין), אני יכול רק להגיד שתקליט הזה מוקלט נהדר.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
מה אני מבין הקלסי? יש ביצועים כאלו ואחרים שנחשבים (אני לא שם, עדיין), אני יכול רק להגיד שתקליט הזה מוקלט נהדר.

לא ממש חייב להבין הקלסי ואפילו לא להשוות ביצועים, סה"כ שאלתי לגבי ההדפסה , אני מבין שלא השוות להדפסות אחרות
ולכן קצת בעייתי לקבוע "שהתקליט הזה מוקלט נהדר" , בהנתן שאתה "לא שם עדיין" - על אחת כמה וכמה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר - התייחסתי לבטהובן..
אני מופתע, כי הייתי מצפה ש-Speakers Corner ייקחו את העטיפה של ההוצאה המקורית, משהו כמו (לא וידאתי שכך אכן היא נראית):
s-l1600.jpg

ולא של ההדפסה האמריקאית, במיוחד בהיותם חברה גרמנית, לא אמריקאית.

אז טעיתי. לא פעם ראשונה בחיי :)

עמיר

נערך לאחרונה ב:

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
אני מופתע, כי הייתי מצפה ש-Speakers Corner ייקחו את העטיפה של ההוצאה המקורית, משהו כמו
s-l1600.jpg

ולא של ההדפסה האמריקאית, במיוחד בהיותם חברה גרמנית, לא אמריקאית.

אז טעיתי. לא פעם ראשונה בחיי :)

עמיר

לך תדע, יכול להיות שבמקרה הזה הם פשוט עבדו עם סלילים אמריקאים.. (הקופירייט בהקלטות משותף גם להקלטה וגם לאריזה - דהיינו תמונות טקסטים וכו'..) או שהנגטיבים המקוריים של התמונות אינם ברי עבודה

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני אכן רואה ש-Speakers Corner אינם עקביים בקשק לפיליפס. לפעמים הם לוקחים את העטיפה האירופאית, כמו למשל כאן
835259_250.jpg

ולפעמים את האמריקאית, כמו למשל כאן:
900000_250.jpg

(התמונות האלה מהאתר שלהם), בעוד שהאירופאית נראית משהו כמו (לא וידאתי)
271178020142.jpg

דומני שב-Decca הם יותר עקביים. בסקירה חפיפית לא ראיתי שהם לקחו עטיפות של London.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
לך תדע, יכול להיות שבמקרה הזה הם פשוט עבדו עם סלילים אמריקאים.. (הקופירייט בהקלטות משותף גם להקלטה וגם לאריזה - דהיינו תמונות טקסטים וכו'..) או שהנגטיבים המקוריים של התמונות אינם ברי עבודה
התקליטים האלה יורדים מסלילים ? סביר שאחרי עשרות שנים מצבם לא משהו, בהחלט שווה בירור

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
התקליטים האלה יורדים מסלילים ? סביר שאחרי עשרות שנים מצבם לא משהו, בהחלט שווה בירור
מתוך האתר של Speakers Corner בדף ה-FAQ:

Are your records completely analogue?
Yes! This we guarantee!
As a matter of principle, only analogue masters are used, and the necessary cutting delay is also analogue. All our cutting engineers use only Neumann cutting consoles, and these too are analogue. The only exception is where a recording has been made – either partly or entirely – using digital technology, but we do not have such items in our catalogue at the present time. Please read the article Truly analogue?”.

Are your records cut from the original masters?
In our re-releases it is our aim to faithfully reproduce the original intentions of the musicians and recording engineers which, however, could not be realised at the time due to technical limitations.
Faithfulness to the original is our top priority, not the interpretation of the original: there is no such thing as a “Speakers Corner Sound”. Naturally, the best results are obtained when the original master is used. Therefore we always try to locate these and use them for cutting. Should this not be possible, – because the original tape is defective or has disappeared, for example – we do accept a first-generation copy. But this remains an absolute exception for us.

עמיר

nkorah

חבר משקיען
מעורבות
75
נקודות
28
חברה - ה"דיון" הזה לא מתאים לשרשור הספציפי (אם בכלל) (ורד)
מה שכל כך יפה בו שהצלחנו לאורך לא מעט זמן לשמור אותו נקי מכל דבר שאינו מוסיקה...

יש לי קטע ממנו (הסונטה השלישית) בתקליט אוסף של משפחת רוסטרופוביץ - טוב מאוד, אבל לא ראוי לשירי הלל.

R-7309044-1438769687-9333.jpeg.jpg

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עשית השוואה עם הדפסות אחרות?
שואל ברצינות בתור בעל עניין ( יש לי 3 הדפסות שונות)

אומנם אני לא מומחה בקלסי, אבל אני לא צריך להיות אחד כזה לזהות תקליט שנשמע טוב (אודיופיל אני כן), יותר מכך תקליט יכול להשמע נהדק גם אם יש הקלטות אחרות שהן טובות (ואפילו מעולות) או שמדברות יותר לאחד או אחר.

את הדיון איזו הקלטה מוצלחת יותר או איזו חברת תקליטים עושה הדפסה נכונה יותר אני משאיר לכם - אני מעדיף לשמוע מוזיקה במקום הדיון הזה - תחגגו

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור