וואלה מצ'עמם

• פותח הנושא Sol
  • פורסם בתאריך

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
מאז ששניץ,ושוני שהתחמם בגללו הועזבו.
קצת מצ'עמם,אין מי שיתחרע,ואו יפגע...:משתומם:
חברה להתעורר...או להעיר :עצוב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
יאללה, אני יעלה פוסט נחמד יותר מאוחר ככה לבינתיים עד שיחזרו החברה.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
בוא .......... אני אפגע בך קצת אם תתעקש ......... לש-ון
אבל חלש לא כמו שניץ .......... :אצבע מורמת

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
נמר לא מצליח לחבר את שניצל , אז מה שיש זה התגובות המנומסות של שניצלון , בינתיים יש לנו בבית חמישה סוגי קדמים שאבא מנסה על המגברים החדשים ומטריד את כל הבית מה נשמע יותר טוב , חברו אותו כבר שיפסיק לשגע לנו את השכל , מי זה ליאור הזה שנסע לחול עם המפתחות של האתר?
אל תדאג השבוע יש סיכוי שנפגש.
ואז שים לאביך קרח על הרכות :מנצח:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
חכה ליום חמישי ולסוף שבוע.

מבטיח לך שיהיה שמח וגם מעניין.

אקשן בלי שום ספק.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
תאמיני לי סיקור אחד על מגבר,רמקול,שום כלום ניהיה יבש אתר של מחשבים ופלאפונים.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
נמר לא מצליח לחבר את שניצל , אז מה שיש זה התגובות המנומסות של שניצלון , בינתיים יש לנו בבית חמישה סוגי קדמים שאבא מנסה על המגברים החדשים ומטריד את כל הבית מה נשמע יותר טוב , חברו אותו כבר שיפסיק לשגע לנו את השכל , מי זה ליאור הזה שנסע לחול עם המפתחות של האתר?

תגיד לאבא שניצל, הולך אצל ערן הפריק לוקח בודק מיוזיק פירסט רפרנס פאסיבי שנאים, אם יש עדיין להדגמה.... אם אין לו, תגיד לו אני בא מביא את הפושט שלי... יש לי תחושה ילך פצצה עם אורגן המגבר מנורות בבית. אני אומר סיכוי גבוה יתפס חזק.

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28

.....

נערך לאחרונה ב:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
כולה מצ׳עמם
הפך למדור אבדות ומציאות...

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
יש FM בתצוגה ......

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
חה חה חה אתם באמת מצחיקים, אני מקווה ששמתם לב מה איל כתב כן?
ולמנהלים, אם חשקה נפשכם בשמחת בית השואבה כפי שכתב איל, החזירו חיש מהר את שניצל....
חכה ליום חמישי ולסוף שבוע.

מבטיח לך שיהיה שמח וגם מעניין.

אקשן בלי שום ספק.

וכמובן את שוני שללא ספק מעד ומצטער. רכב

נערך לאחרונה ב:

gayle

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
חה חה חה אתם באמת מצחיקים, אני מקווה ששמתם לב מה איל כתב כן?
מה מעניין בזה?
אם זה לא אקופייז, זה לא מעניין אף אחד...

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מה מעניין בזה?
טוב, אתה באמת לא תהיה מחויב להשתתף ב"שמחה" לכשיגיע זמנה.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
מה מעניין בזה?
מה יש לך כזה :מבולבל:

gayle

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
טוב, אתה באמת לא תהיה מחויב להשתתף ב"שמחה" לכשיגיע זמנה.
ראשית כל, זה בציניות. בנוגע לאקופייז, זה גם בצחוק.
ובוגע להצהרה של איל. רובנו מכירים מה קיים ומה "חם" בתעשיית ההיי-פיי. ככה שאין משהו שעשוי לייצור פה רעידת אדמה מלבד תזוזה בשבר הסורי-אפריקאי.
יש מספיק היצע פה בארץ של מוצרים נפלאים, גם ככה ברוב המקרים ליבואן יש רק מדבקה של החברות שהוא מייצג.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ובוגע להצהרה של איל. רובנו מכירים מה קיים ומה "חם" בתעשיית ההיי-פיי. ככה שאין משהו שעשוי לייצור פה רעידת אדמה מלבד תזוזה בשבר הסורי-אפריקאי.
יש מספיק היצע פה בארץ של מוצרים נפלאים, גם ככה ברוב המקרים ליבואן יש רק מדבקה של החברות שהוא מייצג.
לא יודע, ניחייה וניראה .רעידת אדמה או נפילה של מטאורים.בכל זאת לא כל יום יבואן מבטיח אקשן.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43

רעידת אדמה, משמעותה, מבחינתי בכל אופן, מוצרים באיכות גבוהה או high end אם תרצו, במחירים יותר עממיים, ולאו דווקא טכנולוגיה חדשה. ולדעתי, וכמו שמסתמן, לשם כיוון המשורר.
רמקול של 8000 ש"ח שנותן בראש לרמקול של 150K??? אינשאללה. אם ניקח בחשבון את הרצינות של אייל פור והניסיון רב השנים שלו עם המון מותגים יקרים, יש סיכוי סביר שכך גם יהיה.
בכל אופן, אוזניכם תשפוטנה.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
רעידת אדמה, משמעותה, מבחינתי בכל אופן, מוצרים באיכות גבוהה או high end אם תרצו, במחירים יותר עממיים, ולאו דווקא טכנולוגיה חדשה. ולדעתי, וכמו שמסתמן, לשם כיוון המשורר.
רמקול של 8000 ש"ח שנותן בראש לרמקול של 150K??? אינשאללה. אם ניקח בחשבון את הרצינות של אייל פור והניסיון רב השנים שלו עם המון מותגים יקרים, יש סיכוי סביר שכך גם יהיה.
בכל אופן, אוזניכם תשפוטנה.
איציק קח רגיעון.
החברה הזו מייצרת מרמקול מדפי במחיר של 8,000 ש"ח ועד רמקולים במחיר של 150,000 ש"ח.
אם תשים לב הצבע האדמדם חביב עליהם במיוחד.
טוב או לא,עד שלא נשמע לא נדע.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור