ה- רמקול כאן!

Sync

עוסק בתחום
מעורבות
5
נקודות
8
תתחדש עם כמה הערות אגב

לא רציתי להסתכן ולהתחיל לטפל יותר מידי באקוסטיקה

נמר - תתחדש. מאחל שהרמקולים נשמעים לפחות כמו שהם נראים !
יש כמה דברים באקוסטיקה שאינם בגדר "סכנה" ותמורתם להבנת הרמקול החדש, וגם הישן, היא לא פחות מקריטית. בעלי מערכות אודיו רבים מוכנים לחיות עם המחלות כי כבר התרגלו להעיות הכואבות לאחר שנים רבות של התמודדות. לעיתים מחליפים רוכשים מערכות שייפצו על הבעיתיות המובנית החדר - אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי שנושא הרמקול החדש של נמר אינו קשור אליו.
פעמים רבות אני רואה בלבול ברור בהבנה מה אפשר ומה אי אפשר לבצע ומה רצוי ומה לא רצוי לבצע בחדר המיועד להאזנה למוזיקה. רוב המבולבלים חושבים על "תיקון" תחום וצורת ההיענות של החדר בתחום התדר ורואים באקוסטיקה סוג של EQ מובנה שישנה להם את הסאונד. אקוסטיקאים דווקא מתמודדים עם סט אחר של דאגות ובראשון שליטה באנרגיה בחדר ובמיוחד בזמן דעיכה של הצליל בחלל. אחרים יקראו לזה הידהוד. כאשר חדר מהדהד זמן רב בתחום לא נכון יש תופעות מעיקות לרוב - חוסר פירוט, במה מבולבלת, צילצול בתדר גבוהה או בוץ בתדר נמוך. וכל אלו מתווספות לבעיה של הצבה לא נכונה בסמוך לקירות, נקודות האזנה שאינן מחושבות נכון ועוד.
הפתרונות האקוסטיים הנכונים יכולים להיות פשוטים יחסית ליישום בכל חדר ואינם משנים את הרמקול - ולהיפך. הם מכינים את החדר לקבל כל רמקול ולא משנה גודלו, תצורתו או יצרנו. חדרים מאוזנים אנרגטית מאפשרים לבעל המערכת והרמקולים להבין טוב יותר את הצלילים הבוקעים ולהינות באמת מהרמקול החדש שלו...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה רבה יואב. לאט לאט נטפל גם באקוסטיקה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
(Y)

נערך לאחרונה ב:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
נמר תתחדש ואני בטוח שהם נישמעים כפי שהם ניראים

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן נמר,

ראיתי שמייבאים כעת את המגברים של Air Tight לארץ

כדאי לך לבדוק אתם עם הרמקולים שלך.

ותתחדש כמובן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דוד.

אני בהחלט זוכר שלפני כמה שנים שוחחנו בטלפון על החברה הזו, אני זוכר שממש אהבת אותם.
האמת היא שאני לא חושב ללכת בכיוון הגברת המנורות אם כי קדמגבר מנורתי הוא כנראה הצעד המתבקש {לאחר ששמעתי כמות לא מבוטלת על הרמקול החדש}.

בלי קשר תג המחיר של ה-Air Tight הוא מעבר לתקציב שלי. כרגע אני מתמקד בהחלפה של קדמגבר ולכך הקדשתי תקציב של עד 7K דולר {עדיף בפחות}.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נמר,אם תעבור למנורות?

זה יהיה מבחינתך שינוי גישה שבה החזקת תקופה ארוכה
לא להחזיק ציוד מנורות.

אני אשתף אותך בתקופה הקרובה גם על שינוי בהגברה שלי
שילך לכיוון מרכיב מנורות אחד לפחות. :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אין לי בעיה עם מנורות בקדמגבר. יש לי בעיה עם מנורות בהגברה.

בכל מקרה, הבעיה שלי עם מגבר מנורות לא קשורה לאיכות הצליל כלל.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
כן אני יודע נמר -זאת הייתה כוונתי.

(Y)

נשמח לקבל עידכונים לגבי הפרה הנבחר. {אלי אתה יכול להרים טלפון אתה יודע...}

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בכייף עופר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור