התרשמות מסט MOREL SP-3 להכנה לפורמטים החדשים ותודה לארמגדון .

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
יש פה בלבול, השרשור הוא על ק"ב לא על סטריאו, האם פספסתי משהו? אין מוניטורים טובים יותר לכל הערוצים בק"ב ברמת מחיר שלהם ובעבר שקלתי לרכוש סט שלם, כרגע אני מוצא את עצמי שומע מוזיקה ובקושי רואה סרטים או רואה טלוויזיה (רמת התכנים והסרטים ירדה בצורה כזו שאני לא יכול לראות סרט יותר מ10 דקות מבלי להירדם). לא הייתי משדך אותם למקינטוש ולצורך העניין גם לא את הרמקולים שיש לך כרגע לצורך העניין, לא שאני מזלזל, אני פשוט חושב שלמגבר ברמה של המקינטוש מגיע רמקולים קצת יותר טובים ולפי מה שאתה כותב אני מבין שגם אתה הגעתה למסקנה הזאת, ההליקון 800 למשל יפיקו סאונד הרבה יותר טוב מהם בכל פרמטר, (למעט אולי באס אבל החיסרון יהיה זניח יחסית לשאר הפרמטרים). בתשובה לשאלתך שמבחינתי לא קשורה לנושא, לא, לא הייתי משדך את הימאהה 3000 את ה650, אין בזה שום הגיון.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,488
נקודות
113
שלום זאב !
מצולם אצלך בתמונה הקטנה "סטרדיברי " ,האם יש לך כזה בבית ? האם שמעת את הרמקול?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שלום זאב !
מצולם אצלך בתמונה הקטנה "סטרדיברי " ,האם יש לך כזה בבית ? האם שמעת את הרמקול?

שלום שניצל, לצערי אין לי את הרמקולים האלה ולא יצא לי לשמוע את יצירת הפאר הזאת. היכן ניתן לשמוע אותם בארץ?

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
יש פה בלבול, השרשור הוא על ק"ב לא על סטריאו, האם פספסתי משהו? אין מוניטורים טובים יותר לכל הערוצים בק"ב ברמת מחיר שלהם ובעבר שקלתי לרכוש סט שלם, כרגע אני מוצא את עצמי שומע מוזיקה ובקושי רואה סרטים או רואה טלוויזיה (רמת התכנים והסרטים ירדה בצורה כזו שאני לא יכול לראות סרט יותר מ10 דקות מבלי להירדם). לא הייתי משדך אותם למקינטוש ולצורך העניין גם לא את הרמקולים שיש לך כרגע לצורך העניין, לא שאני מזלזל, אני פשוט חושב שלמגבר ברמה של המקינטוש מגיע רמקולים קצת יותר טובים ולפי מה שאתה כותב אני מבין שגם אתה הגעתה למסקנה הזאת, ההליקון 800 למשל יפיקו סאונד הרבה יותר טוב מהם בכל פרמטר, (למעט אולי באס אבל החיסרון יהיה זניח יחסית לשאר הפרמטרים). בתשובה לשאלתך שמבחינתי לא קשורה לנושא, לא, לא הייתי משדך את הימאהה 3000 את ה650, אין בזה שום הגיון.

זאב

אני מאמין שלפני רכשת את הדאלי 400 שברשותך . האזנת גם לדאלי 800 ?
איך נשמעים הדאלי 400 לעומת הדאלי 800 מבחינת המיד והטוויטר ?

אני שואל אותך מיכון שאין אפשרות לשמוע את הדאלי אצל היבואן .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,488
נקודות
113
שלום שניצל, לצערי אין לי את הרמקולים האלה ולא יצא לי לשמוע את יצירת הפאר הזאת. היכן ניתן לשמוע אותם בארץ?
אולי אני יכול לסדר לך לשמוע ,?מדהימים ביופים ,

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
זאב

אני מאמין שלפני רכשת את הדאלי 400 שברשותך . האזנת גם לדאלי 800 ?
איך נשמעים הדאלי 400 לעומת הדאלי 800 מבחינת המיד והטוויטר ?

אני שואל אותך מיכון שאין אפשרות לשמוע את הדאלי אצל היבואן .

לא שמעתי אותם באותו הזמן, אם הזיכרון לא מטעה אותי לשתי הדגמים יש את אותה חתימת סאונד בתחום התדרים האלה עם עדיפות ל800 בתחום התדרים הנמוכים. עוד יתרונות זהים: לתיבה של הרמקולים האלה אין תהודה, ההפרדה והתזמון בין התדרים מעולים יחסית לקטגוריית מחיר שלהם, הפירוט בסאונד של ה400 יוצא מן הכלל וגורם לי להרבה כאב ראש בכל הקשור לרצון לשדרג את הרמקולים (פתאום הכל נשמע יבש בהשוואה אליהם למרות שהם לא מושלמים ברמה שאני מצפה להגיע אליה). בקיצור ולעניין לדעתי אתה תהיה מרוצה מהשדרוג שיהיה משמעותי ממה שיש לך עכשיו. מה לגבי פטיפון טוב? לדעתי ברגע שתכנס לעניינים האופו יעלה אבק או ישמש כמעמד לאגרטל.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לא שמעתי אותם באותו הזמן, אם הזיכרון לא מטעה אותי לשתי הדגמים יש את אותה חתימת סאונד בתחום התדרים האלה עם עדיפות ל800 בתחום התדרים הנמוכים. עוד יתרונות זהים: לתיבה של הרמקולים האלה אין תהודה, ההפרדה והתזמון בין התדרים מעולים יחסית לקטגוריית מחיר שלהם, הפירוט בסאונד של ה400 יוצא מן הכלל וגורם לי להרבה כאב ראש בכל הקשור לרצון לשדרג את הרמקולים (פתאום הכל נשמע יבש בהשוואה אליהם למרות שהם לא מושלמים ברמה שאני מצפה להגיע אליה). בקיצור ולעניין לדעתי אתה תהיה מרוצה מהשדרוג שיהיה משמעותי ממה שיש לך עכשיו. מה לגבי פטיפון טוב? לדעתי ברגע שתכנס לעניינים האופו יעלה אבק או ישמש כמעמד לאגרטל.

אין לי עניין להיכנס לפטיפון בכלל . האופו 105D מכשיר פנטסטי :בעד::בעד:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אין לי פטיפון אבל בכל הזדמנות שיצא לי לשמוע מוזיקה בצורה אנלוגית הגעתי למסקנה שאין לפטיפון שהוא מכוייל היטב תחליף דיגיטלי ברמות המחיר השפויות..

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אין לי פטיפון אבל בכל הזדמנות שיצא לי לשמוע מוזיקה בצורה אנלוגית הגעתי למסקנה שאין לפטיפון שהוא מכוייל היטב תחליף דיגיטלי ברמות המחיר השפויות..

זאב .

לא בא לך להתקדם ל DALI HELICON 800MKII ?

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
זאב .

לא בא לך להתקדם ל DALI HELICON 800MKII ?
מה מחירו בארץ?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכולם .

לפני כחצי שנה העליתי רעיון לבניית סט לקולנוע בייתי בתצורה של 7.1.4 עם סט רמקולי מורל דגם SP3 לסלון קטן עד בינוני .ובנוסף שיראה מאוורר ואסתטי. וכמובן שיניב תוצאות מרשימות .

הרעיון הזה בצורתו הגיע רק בגלל הפורמטים החדישים DOLBY ATMOS ו DTS-X
סט בגודל שהיה ברשותי בתוספת של 6 רמקולים שיתאימו לו היה חונק לי את הסלון וגורם לחנק ולמראה לא נעים .

התחלתי עם סט של 5.1 כניסיון ולאחר מכן 7.1 .וכיום שאני עומד לפני רכישת רסיבר חדיש .
הסט יהיה בתצורה של 7.1.2 ובהמשך 7.1.4 .

כול היופי שבדבר שלמרות שיש ושיהיו 11 רמקולים. בחלל האזנה שברשותי. הסלון יראה נקי ואסתטי .
עם תוצאת סאונד מרשימה ביותר ועדכנית ביותר !

אז אפשר להגיד התחדשתי !

יום טוב לכולם .

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לפני כחצי שנה העליתי רעיון לבניית סט לקולנוע בייתי בתצורה של 7.1.4 עם סט רמקולי מורל דגם SP3 לסלון קטן עד בינוני .ובנוסף שיראה מאוורר ואסתטי. וכמובן שיניב תוצאות מרשימות .

הרעיון הזה בצורתו הגיע רק בגלל הפורמטים החדישים DOLBY ATMOS ו DTS-X
סט בגודל שהיה ברשותי בתוספת של 6 רמקולים שיתאימו לו היה חונק לי את הסלון וגורם לחנק ולמראה לא נעים .

התחלתי עם סט של 5.1 כניסיון ולאחר מכן 7.1 .וכיום שאני עומד לפני רכישת רסיבר חדיש .
הסט יהיה בתצורה של 7.1.2 ובהמשך 7.1.4 .

כול היופי שבדבר שלמרות שיש ושיהיו 11 רמקולים. בחלל האזנה שברשותי. הסלון יראה נקי ואסתטי .
עם תוצאת סאונד מרשימה ביותר ועדכנית ביותר !

אז אפשר להגיד התחדשתי !

יום טוב לכולם .
1. תתחדש
2. אם אני מבין אותך נכון, לשיטתך, הדרך לשדרג את הסאונד (בק"ב לפחות) היא ע"י הוספת עוד רמקולים?

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
תתחדש

SP-3 + הסאב שלך + הסנטר המפלצתי שלך
עם LX89
האם מספק אותך בהשוואה לרמקולים שהיו לך קודם
או
בעצם תמיד תוכל להשתמש בטנוי DT-8 דרך המקינטוש הטופ קלאס MA-8000

או למעשה שתי מערכות נפרדות סטראו בנפרד קולנוע ביתי בנפרד {גישה זו אני מאמץ כבר שנים שתיים נפרדים }

Jay

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
היי איציק,
קודם כל תמשיך! בהתרשמויות שלך, בעזרה לחברים, ובהשוואות למיניהן....... כשאני אצטרך רסיבר חדש, חוות הדעת שלך יכולה לסייע כמובן..

גם אני התרשמתי מתצוגת התכלית בתערוכה האחרונה, בהדגמה של האטמוס (סט פרו+הגברה של מארנץ יחד עם סט של SP3) מעבר לזה שהסאבים לא היו משהו בכלל, התוצאה היתה אכן טובה והראיתה שאפשר להגיע לחווייה גם בשימוש בסאטליטיים.

אבל!
באמת שאני לא מבין את זה. (בגלל זה אני כותב) ואולי פספסתי משהו: יש לך סט לעילא למוזיקה? למה לא לשלב אותו עם הקולנוע הביתי?? הרי גם ככה הסנטר הוא המיפלץ מהסט הקודם..
אם היה מדובר בשני חללים שונים, ניחא. אבל לא, אז למה לא להשתמש בבמה קידמית אחת גם למוזיקה וגם לק"ב?
מבלי לשמוע אני בטוח שאין מה להשוות את התוצאה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
היי איציק,
קודם כל תמשיך! בהתרשמויות שלך, בעזרה לחברים, ובהשוואות למיניהן....... כשאני אצטרך רסיבר חדש, חוות הדעת שלך יכולה לסייע כמובן..

גם אני התרשמתי מתצוגת התכלית בתערוכה האחרונה, בהדגמה של האטמוס (סט פרו+הגברה של מארנץ יחד עם סט של SP3) מעבר לזה שהסאבים לא היו משהו בכלל, התוצאה היתה אכן טובה והראיתה שאפשר להגיע לחווייה גם בשימוש בסאטליטיים.

אבל!
באמת שאני לא מבין את זה. (בגלל זה אני כותב) ואולי פספסתי משהו: יש לך סט לעילא למוזיקה? למה לא לשלב אותו עם הקולנוע הביתי?? הרי גם ככה הסנטר הוא המיפלץ מהסט הקודם..
אם היה מדובר בשני חללים שונים, ניחא. אבל לא, אז למה לא להשתמש בבמה קידמית אחת גם למוזיקה וגם לק"ב?
מבלי לשמוע אני בטוח שאין מה להשוות את התוצאה

בוקר טוב .
כרגע אני מאוד מרוצה .ונהנה מהתוצאה .
עדין לא קיבלתי את הרמקולים החדשים שהזמנתי .שאקבל אותם אבחן מחדש את הסט .
יתכן ואשלב אותם .

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תתחדש

SP-3 + הסאב שלך + הסנטר המפלצתי שלך
עם LX89
האם מספק אותך בהשוואה לרמקולים שהיו לך קודם
או
בעצם תמיד תוכל להשתמש בטנוי DT-8 דרך המקינטוש הטופ קלאס MA-8000

או למעשה שתי מערכות נפרדות סטראו בנפרד קולנוע ביתי בנפרד {גישה זו אני מאמץ כבר שנים שתיים נפרדים }

בוקר טוב .

עדין לא רכשתי רסיבר חדש !

לגבי הקדמיים שהיו ברשותי Klipsch RF-7MKII לא מכיר הרבה רמקולים בגודלו שמתקרבים ליכולות שלהם ברב ערוצי .לכן אין פה שום משוואה בינם לבין המורלים .

תמיד אפשר לשלב את הקדמיים ברב ערוצי .

אני עדין מעדיף 2 מערכות נפרדות .

נערך לאחרונה ב:

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
בוקר טוב .

עדין לא רכשתי רסיבר חדש !

לגבי הקדמיים שהיו ברשותי Klipsch RF-7MKII לא מכיר הרבה רמקולים בגודלו שמתקרבים ליכולות שלהם ברב ערוצי .לכן אין פה שום משוואה בינם לבין המורלים .

תמיד אפשר לשלב את הקדמיים ברב ערוצי .

אני עדין מעדיף 2 מערכות נפרדות .

למסקנה הזו הגעתי לפני עשר שנים
סטראו זה משהו אחר לגמרי
וקולנוע ביתי זה אחר לגמרי

אצלי משולב הLX83 סנטר ואחוריים יוצאים מLX83
הקדמיים יוצאים מדנון PMA-2000IVR - עובר מהרסיבר לכניסת הפוואר של המגבר בלבד
והכל נשלט עי הרסיבר
נדמה לי כי בפיוניר A70 שיש לך יש אותה תכונה
ורוצה לשמוע סטראו עובר למגבר בכניסות אחרות

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
1. תתחדש
2. אם אני מבין אותך נכון, לשיטתך, הדרך לשדרג את הסאונד (בק"ב לפחות) היא ע"י הוספת עוד רמקולים?
זה נשאל ברצינות, אגב. לא בזלזול.
אתה הרי מספר בסקירות שלך שיש פורמטים חדשים שהיית מסוקרן לשמוע. אז אני שואל - הרי הפורמטים האלה טומנים בחובם, בעיקר, יותר ערוצים. האם זה משדרג את חוויית ההאזנה, לעומת להשקיע יותר בכל ערוץ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור