התרשמות אישית מרמקולים Devore Fidelity - gibbon Super Nine

שי.א

חבר אתר
מעורבות
21
נקודות
8
הי חברים

אני מחפש רמקולים לא מעט זמן, ואני לא מאלה האמפולסיבים , מה גם שכרגע עדיין אני לא בשל לרכישה עד שישתחררו קצת מזומנים בקרוב.
בכל מקרה אתמול הרמתי טלפון לאמיר ארמה ותאמתי איתו האזנה לאחד הרמקולים שמאד מעניינים אותי ה gibbon - Super Nine החדשים , לפחות ממה שקראתי עליהם ברשת.
התלווה אליי חבר שיש לו בבית את הקופים Devore Fidelity - Orangutan 0/96 שאני מכיר מצויין ואוהב , רק שלטעם ההנהלה פחות קולעים בעיצוב .

הגענו לארמה , ומיד יצא שם אספרסו , אחד הטובים שיצא לי לטעום. האיש הוא פריק של קפה עם מכונה של בתי קפה , ממש הי אנד .
שמענו את הרמקולים עם סט של MOON , מגבר אינטגריטד 600I v2 וממיר סטרימר 680D מחוברים בבלאנס .
כבר מהשנייה הראשונה התאהבתי ב Super Nine שהוציאו צליל ענק מאד מפורט ומאד נעים לאוזן , אלו רמקולים מאד מוסיקליים עם צליל זורם שנתן לי להבחין בשכבות ורבדים בין הכלים .
יותר משעתיים של האזנה והחלפות טרקים מכל הסגנונות והרמקול הזה לא רק שעמד בהם בהצלחה אלא בהצטיינות . לא אני ולא חברי שמענו שום קטע שהרמקולים הללו ניכשלו בו .
כבר חשבתי שאני מהופנט אבל טוב שהיה איתי חבר שהסכים איתי בכל דבר . אגב שמעתי כבר הרבה רמקולים בשנה האחרונה, ואף אחד מהם לא ניגן כמו ה Super Nine גם אלא שעלו הרבה יותר מהם.
טוב זה לא רמקול זול כלל ובארץ עולה באיזור 40k והתקציב שלי בכלל הוא בערך מעט יותר מחצי ממנו אבל אחרי מה ששמעתי אני לא הולך להכנס לסחרור של התפשרות והחלפות מיותרות , זה הרמקול נקודה !
אמרתי לאמיר שזו המטרה ושיחכה עד שאמצא מקור לממן את הרמקולים הללו .
לסיכום הביקור , היה שווה הביקור לפחות מבחינתי ואני מציע לכל מי שמחפש רמקול שעושה מוסיקה , שילך לארמה לשמוע את הרמקולים הללו , ולמרות שמדובר בטעם אישי , אין סיכוי שמי שישמע אותם ישאר אדיש .

שי
IMG_0926 (1).jpg

IMG_0928.jpg

תמונות מצורפות

• IMG_0926 (1).jpg
    IMG_0926 (1).jpg
    KB 103.4 · צפיות: 1,147
  • IMG_0928.jpg
    IMG_0928.jpg
    KB 86.6 · צפיות: 1,091
נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
שיהייה לך בהצלחה ושתגיע ליום הרכישה כמה שיותר מהר.
רק תזכור שלא שמעת רמקולים.
שמעת מערכת שלמה. מורכבת מהרבה חלקים, אשר מנגנת בתוך חלל
עם אקוסטיקה משלו.

זאת התוצאה ששמעת, ולא רק רמקול.

danis

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
כמה מילים:
בתור מישהו שיש לו דבור פידליטי 96 שנקנו מארמה אודיו,
אני משוחד מאוד לגבי החברה ומאמין שזו חברה גאונית שהצליחה ליצור סאונד ייחודי ביותר.
הסופר 9 הם אולי הרמקול הכי מוזיקלי ומעניין שקיים היום בשוק לטעמי האישי. כמות הפרטים, הבאס העמוק,
הדינמיות והפאנץ שרמקול בגודל שלו מוציא החוצה, הם פלא של הייקום.
לכן, מי שטרם שמע אותם, ובאמת מחפש רמקול לכל החיים, חייב לקפוץ לביקור לאמיר.
הנאה מובטחת!
רוזי 1, אתה צודק ששומעים את כל הרכיבים ולא רק את הרמקול, אבל שמעתי את הסופר 9 בכמה סטאפים
ובכל אחד מהם התרשמתי מאוד. היתרון העצום של אמיר ארמה זה שהוא יודע ליצור את החיבורים הנכונים, את התבלינים שבאמת עושים את המוסיקה לחוויתית ביותר. אני דוגל בכך שאת המערכת בונים סביב הרמקולים, ולכן בתקציב נורמאלי אפשר בהחלט להרכיב מערכת על סביב הסופר 9 או דבור 96 שלדעתי עם יד על הלב, אין להם הרבה מתחרים בסביבת המחיר שלהם.
דני

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
Danis
אני מרגיש את אהבתך למותג והערכתך הרבה לגאונות שלהם ולכך שהם יחודיים לעומת שאר הרמקולים ביקום.
זה כיף להיות מאוהב.
לא מתחבר למילה הערצה ולא מבין מעריצים.
לארמה יש גם קזיאנו.
אחלה רמקול, כנראה נשמע שונה מהדבור.
כנראה גם לא הרמקול הכי טוב שיש.
אף פעם לא הבנתי את המילה מוזיקאליות....
תהנה ושבת שלום

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי שי. א,

לא שמעתי את Devore Fidelity - gibbon Super Nine ולא יכול לחוות את דעתי. שמעתי בקשב רב את הספנדור D9.2 ו-Harbeth Super HL5plus - 40th Anniversary Limited Editions, מאוד נהניתי מהם ונשמעו לי מעולה, הם פחות או יותר בתקציב שלך ולך תשמע אותם.

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הם רמקולים מדפיים גדולים יחסית עם 3 יציאות, ממליץ להאזין.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
היי שי. א,

לא שמעתי את Devore Fidelity - gibbon Super Nine ולא יכול לחוות את דעתי. שמעתי בקשב רב את הספנדור D9.2 ו-Harbeth Super HL5plus - 40th Anniversary Limited Editions, מאוד נהניתי מהם ונשמעו לי מעולה, הם פחות או יותר בתקציב שלך ולך תשמע אותם.

תומר
הבן אדם הלך בעצמו לשמוע כפי שכולם חופרים לעשות ומשתף שאהב את התוצאה
וממתין שיהיה לו מספיק כסף כדי לקנות את הרמקולים שהוא אהב
ואתה כותב בפירוש שלא שמעת את הרמקולים שהוא אהב אבל ממליץ לו לשמוע
רמקולים שאתה אהבת...

פיספסתי משהו :מבולבל:
על טעם ועל ריח...

ולפתוח השרשור
לא שמעתי את super nine אבל כן שמעתי כמה שעמים
את האחים הקטנים ה 88 והאחים הגדולים ה X
רמקולים נהדרים, מאוד אהבתי את הסאונד שלהם

אין לי רמקולים של devore
ופרט לכמה תקליטים לא קניתי מאמיר ארמה ציוד אודיו כלשהו
אז אין לי שום אינטרס מה תקנה וממי תקנה ציוד

רק ממליץ לך ללכת עם הלב שלך ולא אחרי המלצות המומחים שבאים ללמד מה טוב :שתוי:
עובדה שלכל אחד מאיתנו יש מערכות שונות לחלוטין וכולנו (או ורבינו לפחות)
מאוד נהנים מהתוצאה :בעד:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
הסתכלתי על הנתונים ולא רשום מה הספק הרמקולים ומה ההספק המינימלי הנדרש
של Devore Fidelity - gibbon Super Nine

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
רמקולים שאתה אהבת...

על טעם ועל ריח...

ולפתוח השרשור

אין לי רמקולים של devore

כל מה שתומר המליץ הוא ללכת ולהקשיב לעוד רמקולים באותו תקציב, הדבר הכי נכון לעשות רגע לפני רכישה...

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רמקולים שאתה אהבת...

על טעם ועל ריח...

ולפתוח השרשור

אין לי רמקולים של devore

אם זה היה פורום מעודדות הייתי בהחלט תומך בך ובהודעה שלך.
כל מה שנאמר לו הוא, שרמקול הוא רק חלק ממערכת והיו שהציעו לו שישמע נוספים.
כדאי לשמוע ולנסות ללמוד מכל המומחים ו״המומחים״ ובסוף לקבל החלטה לבד.
יש פה כמה אנשים שעשו מספר דברים בתחום ובעיקר טעויות, ואפשר גם ללמוד מהם (לא חייבים).
מניסיוני אני יודע שההסתמכות על החלפת רכיב במערכת וציפיה שהיא תשמע כמו אותה מערכת מדהימה ששמענו אצל היבואן, היא לא נכונה, באנדר סטייטמנט.
אני בהחלט בטוח שזהו רמקול מצוין ואמיר ארמה יכול לעזור לו בדרך הלא פשוטה כדי לקבל את מה שהוא מצפה.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תומר,
לא שמעתי את ה9.2 אבל ה d7 המהוללים היו אצלי למשך חודש במסגרת טרייד שעשיתי עד שמכרתי אותם.
שמתי לידם את ה Devore 88 שהיו בזמנו דגם הכניסה ולא מיוצרים יותר.
פערי האיכות היו גדולים מאוד לטובת ה Devore.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
רונן,

הספנדור D9.2 הוא אופרה אחרת מה-7.
ממליץ להאזין ל-DeVORE FIDELITY – Orangutan 0/93.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
אם זה היה פורום מעודדות הייתי בהחלט תומך בך ובהודעה שלך.
כל מה שנאמר לו הוא, שרמקול הוא רק חלק ממערכת והיו שהציעו לו שישמע נוספים.
כדאי לשמוע ולנסות ללמוד מכל המומחים ו״המומחים״ ובסוף לקבל החלטה לבד.
יש פה כמה אנשים שעשו מספר דברים בתחום ובעיקר טעויות, ואפשר גם ללמוד מהם (לא חייבים).
מניסיוני אני יודע שההסתמכות על החלפת רכיב במערכת וציפיה שהיא תשמע כמו אותה מערכת מדהימה ששמענו אצל היבואן, היא לא נכונה, באנדר סטייטמנט.
אני בהחלט בטוח שזהו רמקול מצוין ואמיר ארמה יכול לעזור לו בדרך הלא פשוטה כדי לקבל את מה שהוא מצפה.

הדברים שלי כווונו ל״המלצה״ של תומר ולא לפוסט שלך (איתך אני מסכים ב 100%)
כמובן שהכל לגיטימי אבל אני יוצא מתוך הנחה שפותח השרשור הוא לא מטומטם
ולא יקנה את הרמקול הראשון שישמע... (רואה שהוא נרשם בפורום לפני יותר מ 10 שנים)
מה גם שלאמיר כמו שכתבת, יש מספיק חברות רמקולים לנשוואה
באותו חלל ועם אותה אלקטרוניקה מה שיעזור לבודד את השפעת הרמקולים.
הוא לא כתב מהספה שבא לו לקנות משהו
הוא בא לשתף שמאוד אהב מה ששמע בעצמו והתחבר לסאונד של devore
ברור לכולם שזה לא הרמקול הטוב היחיד ביותר שאפשר לקנות
ויש המון סגנונות של סאונד וכל אחד מתחבר למשהו אחר
אבל בלי לשמוע את הרמקול המדובר להגיד לו לך תשמע מג׳יקו A3
כי אני מאוד אוהב, זה לא נראת לי המלצה רצינית
על המשקל הזה כל חבר פורום יזרוק שם של חברה ונשגע את הבחור
שבניגוד לחלק מהאנשים הלך לשמוע בעצמו כדי לבחור
הוא אפילו ציין שישב שעתיים ושמע הרבה סגנונות ומאוד אהב
זה הרבה יותר ממה שהרבה אנשים עשו לפני לקנות רכיב של המערכת שהזמינו
שם מהקטלוג ולא שמעו האם זה טוב או לא

נושא התאמה למערכת שלו (הגברה, מקורות, כבלים והאקוסטיקה)
זה נושא לשירשור חדש :)

בשרשור הזה לגיטימי לציין כמו שאתה הדגשת שלא שמע רק את הרמקולים
אלא את המערכת בחדר של ארמה

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
כל מה שתומר המליץ הוא ללכת ולהקשיב לעוד רמקולים באותו תקציב, הדבר הכי נכון לעשות רגע לפני רכישה...
אז למה להמליץ דווקא על 2 הרמקולים האלה?
ועוד בלי בכלל ששמע את הרמקול המדובר...
תמיד יש משהו טוב יותר לפי דעתו של האחר למה שאנחנו אהבנו וקנינו
לפי תומר כולנו היינו צריכים להיות עם אותה מערכת?

למזלנו יש טעמים שונים ומבחר ציוד לכל הסגנונות

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
שיהייה לך בהצלחה ושתגיע ליום הרכישה כמה שיותר מהר.
רק תזכור שלא שמעת רמקולים.
שמעת מערכת שלמה. מורכבת מהרבה חלקים, אשר מנגנת בתוך חלל
עם אקוסטיקה משלו.
ולא סתם חלקים, חלקים מאוד יקרים

זאת התוצאה ששמעת, ולא רק רמקול.
צודק ביותר !
רק הממיר עולה כמו הרמקולים והמגבר גם כמעט ככה, אז אם החלל שלך סביר מבחינת נתונים ואתה מתכוון להשקיע סדר גודל כזה ולעשות טיפול אקוסטי מקצועי בעזרת מומחה אקוסטיקה כמו אצל ארמה ולהשקיע בחשמל ובכבילה אותו דבר שזה בטח גם בסכום שעולה על מחיר הרמקולים.. אז קח בחשבון שאתה בטח כבר לקראת ה 250-300 אלף בהערכה גסה. וזה מה שתצטרך להשקיע כדי לשמוע כמו ששמעת אצל ארמה.
עם מגבר אחר בשליש מחיר וממיר פשוט יחסית נניח עד 10K ובלי אקוסטיקה אתה בעיקר תהיה מתוסכל מהפער בין מה שזכרת למה שתקבל בבית.
רק כדאי לקחת את זה בחשבון.
והכל גם עניין של סינרגיה בין רכיבים וצריך זמן ואוזן מצויינת כמו שיש ליבואן מנוסה וכסף אם רוצים לנסות להגיע קרוב למה ששמעת אבל לנסות להוציא קצת פחות.
בקיצור לפני שאתה רץ לשים K40 על הרמקול כדאי שתראה את כל התמונה.
ואת ההוצאות תתכנן בהתאם לתמונה השלמה.
לא יודע איזה מגבר יש לך בבית ואיזה ממיר, אבל עדיף להביא אותם לארמה (או ליבואן אחר) ויחד עם ה 40 אלף וטרייד אין על המכשירים שלך להגיע לסט-אפ הכי טוב שאתה יכול בתקציב שלך.
או לדעת שאתה קונה עכשיו את הרמקול ובהמשך אתה יודע איזה הוצאות צפויות לך ואתה מתארגן בהתאם ועוד שנתיים או שלוש עושה עוד צעד ומעמיד מגבר באותה רמה וכן הלאה, אבל זה נתיב רווי תסכולים ודחיית סיפוקים ולך תדע מה יהיה. עדיף להנות עכשיו..
בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אז למה להמליץ דווקא על 2 הרמקולים האלה?
ועוד בלי בכלל ששמע את הרמקול המדובר...
תמיד יש משהו טוב יותר לפי דעתו של האחר למה שאנחנו אהבנו וקנינו
לפי תומר כולנו היינו צריכים להיות עם אותה מערכת?

למזלנו יש טעמים שונים ומבחר ציוד לכל הסגנונות
הוא המליץ כי נדמה לו שזה רמקול ששוה האזנה מול הדבור, זה פורום עם כל מני אנשים שכל אחד מהם עם ניסיון קצת שונה וטעם שונה וזרם לו להמליץ על רמקול אחר באותו תקציב, פותח השרשור יכול ללכת לשמוע את הספנדור או שממש לא בא לו והוא ננעל על הדבור...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
צודק ביותר !
רק הממיר עולה כמו הרמקולים והמגבר גם כמעט ככה, אז אם החלל שלך סביר מבחינת נתונים ואתה מתכוון להשקיע סדר גודל כזה ולעשות טיפול אקוסטי מקצועי בעזרת מומחה אקוסטיקה כמו אצל ארמה ולהשקיע בחשמל ובכבילה אותו דבר שזה בטח גם בסכום שעולה על מחיר הרמקולים.. אז קח בחשבון שאתה בטח כבר לקראת ה 250-300 אלף בהערכה גסה. וזה מה שתצטרך להשקיע כדי לשמוע כמו ששמעת אצל ארמה.
עם מגבר אחר בשליש מחיר וממיר פשוט יחסית נניח עד 10K ובלי אקוסטיקה אתה בעיקר תהיה מתוסכל מהפער בין מה שזכרת למה שתקבל בבית.
רק כדאי לקחת את זה בחשבון.
והכל גם עניין של סינרגיה בין רכיבים וצריך זמן ואוזן מצויינת כמו שיש ליבואן מנוסה וכסף אם רוצים לנסות להגיע קרוב למה ששמעת אבל לנסות להוציא קצת פחות.
בקיצור לפני שאתה רץ לשים K40 על הרמקול כדאי שתראה את כל התמונה.
ואת ההוצאות תתכנן בהתאם לתמונה השלמה.
לא יודע איזה מגבר יש לך בבית ואיזה ממיר, אבל עדיף להביא אותם לארמה (או ליבואן אחר) ויחד עם ה 40 אלף וטרייד אין על המכשירים שלך להגיע לסט-אפ הכי טוב שאתה יכול בתקציב שלך.
או לדעת שאתה קונה עכשיו את הרמקול ובהמשך אתה יודע איזה הוצאות צפויות לך ואתה מתארגן בהתאם ועוד שנתיים או שלוש עושה עוד צעד ומעמיד מגבר באותה רמה וכן הלאה, אבל זה נתיב רווי תסכולים ודחיית סיפוקים ולך תדע מה יהיה. עדיף להנות עכשיו..
בהצלחה.
זה נכון תיאורטית בלבד,
לטענתך אין מה לקנות רמקולים שנשמעים טוב אלא לקנות את כל הסט כולל טיפול אקוסטי...
אם הרמקולים נשמעים מעולה יתכן שיש כבר מערכת שתישמע מעולה בביתו,
אני קורא כאן הרבה שרשורים שמחפשים משהו וכמעט כולם ממליצים ובצדק ללכת ולהאזין....
לא חושב שיש מישהו שרוצה לשדרג רמקולים שיש לו כבר (או שאין) שיפרק את המערכת שלו ויביא לחנות או אולי שהחנות תבוא אליו עם הרמקולים (אגב רעיון יפה ליבואנים, אבל לא חושב שזה מעשי).
עכשיו נניח והבחור רכש את הרמקולים והתוצאה לא טובה באוזניו, אז יתכן וישדרג את המגבר וכו...
אבל לפחות הוא יודע שהרמקולים טובים...
זה לא בהכרח נתיב רווי תסכולים ודחיית סיפוקים...
ואם זה הנתיב , אז כנראה חצי מהפורום כאן כנראה מתוסכל ...:)

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
הוא המליץ כי נדמה לו שזה רמקול ששוה האזנה מול הדבור, זה פורום עם כל מני אנשים שכל אחד מהם עם ניסיון קצת שונה וטעם שונה וזרם לו להמליץ על רמקול אחר באותו תקציב, פותח השרשור יכול ללכת לשמוע את הספנדור או שממש לא בא לו והוא ננעל על הדבור...
דוד
הכל טוב, כל אחד יכול להמליץ ממש מה שבא לו

danis

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
מעניין לשמוע גישה של אנשים שאוהבים את התחום וממש חיים אותו.
לשי ולי יש טעם כמעט זהה, הוא מאוד התחבר לסאונד של הדבור 96 ולכן רצה להאזין ל סופר 9.
יש משהו שקנה אותו במראה הייחודי, בסאונד ובהרגשה שזה רמקול שנבנה ע״י אומן אודיו.
בדבור פידליטי יש הרגשת היי אנד בוטיקית מאוד מסקרנת ועם שילוב נכון של אלקטרוניקה וכבילה, זהו גן עדן מוזיקלי.
לדעתי לשי אין מה לחפש בשמיעה של עוד הרבה סטאפים מכיוון שהאלקטרוניקה שלו (יוניסון ריסרץ וסימאודיו) עובדת בסינרגיה מדהימה עם הרמקולים האלו וזה בדיוק הטעם האישי שלו.
ודרך אגב, אני בניתי את המערכת סביב הרמקולים, עשיתי המון שינויים עם הזמן עד שהגעתי לסאונד שאני תמיד חיפשתי, אבל עם יד על הלב, גם באלקטרוניקה הרבה יותר פשוטה וזולה, הסאונד היה מספק כמעט כל אדם.
דרך אגב כשקניתי את הדבור 96, אמיר הדגים לי אותם על מערכת בתקציב שאני ביקשתי וממש לא 250-300 אלף ש״ח.
בכל מקרה, אני מאוד ממליץ למי שממש מעוניין לקנות דבור לקפוץ לאמיר לשמיעה או לדבר איתי טלפונית ואעזור לכם להגיע להחלטה נכונה, עברתי המון סטאפים ולמדתי המון. סאונד צריך לדעת לעשות, ועם יד על הלב, אמיר זה 3 כוכבי מישלן בתחום. לטעמי האישי, ושוב אני חוזר, לטעמי האישי, מוצרי ארמה אודיו הם הטובים בעולם, ושמעתי הרבה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור