התנצחויות בין חברי פורום - הודעות שפוצלו משרשור "נירוונה"

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
מה שמעניין בעיניי לגבי השרשור הזה הוא האווירה שהייתה בו עד לנקודה מסוימת לעומת האווירה החל מאותה נקודה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מה שמעניין לדעתי האישית (לא שהיא באמת חשובה, אבל יאללה נתנו לי גם מקלדת) היא שבמקום שנדבר על אודיו הפכו כל האודיופילים פה+היבואנים, למחנכים לשפה יפה, להתנהגות וכו...

מעניין. משום מה בזמן האחרון זה ככה.
לא מדברים על התוכן אלא על המעטפת ואיך כותביםאותה.

jac23

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כן, זה קורה. אז מה? האם משום שזה קורה אסור לפתוח שרשור "התחדשתי"? האם משום שזה קורה מותר להשתלח בכל פותח שרשור "התחדשתי", משום שזה יכול לקרות? האם מותר, נכון ויאה להשתלח במישהו גם אחרי שהוא החליף פריט ציוד זה או אחר לאחר מספר שבועות?

אם לא עניתי זה לא אומר שאיני מסכים עם הכתוב,בוודאי שמותר ואני מאחל לך נחת,עם זאת אני עוקב אחרי הפורום מיום היווסדו וקראתי הרבה חומר מעניין ומרתק שכתב DIZ,תשובתו לך - עם כל הסגנון הבוטה עדין אינה פוסלת אותו,כשאתה משתף בחוויית רכישה עליך לקחת בחשבון שייתכנו גם תגובות כאלו בכל פורום עלי אדמות- אז מה? העולם חרב?
לא ראיתי השתלחות שלו בכל מי שפתח שרשור התחדשות - אולי תאיר את עיני?
מבחינת החלפת ציוד - זה לא אסון אך ברור שזה תמוה ולפעמים (מה לעשות) גורר ביקורת,אצלי זה עוד לא קרה (ואני מאמין שגם לא יקרה)
אמוציות? צודק,זה לא שייך לפוסט הנוכחי הזה,וברשותך הרשה לי לאחל לך נחת ומקווה כי היגעת לנחלה לאורך זמן.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש בעייה כשמישהו ממליך את עצמו כמייצג את האמת, ואז נוקט באמצעים ברוטליים (דיבור בשפה לגלגנית, זלזול באחרים, יהירות) בשכניו בפורום במקרה הזה, כי האמת לצידו, והוא כרגע השליח של אלוהים.
כמובן שיש אמת בדבריו של הנלוז, אך אופיו הדוחה, אכן מרחיק אותו מסביבת בני תרבות.
לא רציתי להגיב, כי באמת ההתעלמות היא הנשק הכי טוב נגד שכאלה, אבל אולי ביחד נצליח לחנך אותו, כי כולם, כולל מר "דיז", רוצים בטוב, רוצים שיחבבו אותם, ורוצים להיות חלק מקהילה.
או שאני טועה, ו"דיז" לא מעוניין להיות חלק מקהילה, אלא להמשיך להיות בתפקיד העוקץ הארסי, האיום התמידי
הזה בפורומים.
.
כמה הערות
1. לא אני לא חושב שהוא רוצה להיות אהוב ע"י חברי הפורום , וזה מסיבה פשוטה מאוד , הוא כבר מזמן עבר מה שאני מתחיל לעבור וזה אי סובלנות למספר אנשים שכמות השטויות שלהם כבר עוברת כול גבול .
אני לא רוצה להעליב כי הסגנון שלי יותר מנומס ויותר עדין , אבל יש כאן כמה אנשים שיש להם המון כסף והמחשבה העולה לי בראש איתם זה " אלוקים נותן אגוזים למי שאין לו שיניים " , ולא משנה כמה פעמים הם יגידו את כול המילים הנפלאות על ציודם .
אומר את זה בבוטות , אני אדם עם המון הבעיות אישיות , הזמן שלי יקר לי , ואניקונה ציוד על עיוור מפורומים בחו"ל . על מוצרים שאני שומע כאן מכמה אנשים , אני אפילו לא נכנס לפוסטים שמדברים עליהם בחו"ל
אז קח את זה איך שתרצה

2 - אני לא חושב שתוכל לחנך אותו , הוא אדם מבוגר שיודע הרבה יותר על אודיו מרובכם (כולל ממני , אבל בניגוד לכם אני את מה שהוא לא יספר לי אמצא לבד , אתם חייבים לשמוע , ולקחת הבייתה , ואת הציוד הכי טוב לא תמצאו כך ולא משנה מה תעשו . אין סיכוי שציוד טוב באמת עם ערך טוב יגיע לישראל וזה בגלל שעם כול הכבוד , כול היבואנים כאן יודעים בדיוק מי הוא האודיופיל המצוי , ומה הם יכולים למכור ומה לא )
אז במקום לחנך אותו אני מציע שתנסו ללמוד ממנו למרות הסגנון , וללמוד לא לקנות ע"פ מחיר / ע"פ שם / או על כול קריטריון אחר שיש כאן שאינו קשור בכלל לרמת אודיו

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מתיימר נוסף לבעלות על האמת?
וזה אומר מי שדיז עצמו הראה לנו את קלקלתו בפורום DIY מסויים ? ומי שבפורום הכחול טחן את המוח בשירשור של 37 עמודים כי הוא חשב שאסור למנהל באתר להיות בדיעה שנוגדת את שלו ?
GIVE ME A BRAKE

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בניגוד לממתלהמים שונים בפורום הזה ובאחרים, דיז מיועדנו ניחן באינטלגנציה, כושר אבחנה מצויין, יכולת ביטוי מרשימה, הבנה שהולכת ומעמיקה עם הזמן (אכן אני עוקב אחריו) ועוד כמה וכמה תכונות שהופכות את כתיבתו למעניינת בדכ', ולחשובה כמעט תמיד.

למיטב שיפוטי דיז לא יוצא כנגד מי שלא כותבים שטויות בדכ'. הוא היה אחד הראשונים ש"תפסו" כאן בקלקלתו יבואן מתחיל ומתרברב, שהתקשה לספק קבלות לדבריו, והוא גם זה שתמיד "יתפוס" כל מיני חפיפקנים שיכנסו ויספרו סיפורי אלף לילה ולילה ללא כיסוי. וזו אכן אחת הבעיות שגורמות לכ"כ הרבה תסיסה בפורומים שעוסקים בתחום האודיו בארץ - קל להסחף אחר פנטזיות, להתרברב ולבסס "עובדות" על בסיס של תחושות בטן, משאלות לב, או עיצוב מושך עין של מוצרים. דיז יודע לשים מראה מול פרצופם של כאלה ולעמת אותם עם המציאות.

לדיז יש את היכולת (הדי נדירה) ואת האומץ לומר לנו "המלך הוא עירום" ובדרכו המיוחדת הוא גם אומר את זה בציניות, בשפה מושחזת ובדרך שקשה לפרש אותה לשני פנים.
ומאחר ולא תמיד האמת נעימה לנו לעין ונוחה לנו לאוזן, ומאחר ולא לכולם נוח ומתאים שיאמרו להם את הדברים האלה, ומאחר והרבה פעמים קל יותר להכנס בנושא הבשורה ולא בתוכן דבריו, יש מי שמתפתים לצאת נגד דיז במקום להתמודד עם תוכן דבריו, יהא סגנונו אשר יהא.

ולכן לתפישתי תרומתו של דיז לפורום הינה גדולה וחשובה, גם אם דבריו לעיתים קשים ומנוסחים בסגנון שקשה לחלקנו לשאת. לא מאחל לנו פורום חדגוני, בו כולם מעסים זה את גבו של זה, מהללים ומשבחים מוצרים, בלי לתת דין וחשבון רציני שעיקרו עובדות ולא רק תחושות בטן ומשאלות לב.
(Y)
מסכים עם כול מילה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מבלי להתיחס באופן אישי לחבר פורום כזה או אחר, כל ביקורת, קשה ככל שתהיה, יכולה להאמר בשפת רחוב ויכולה להאמר בשפה נאותה.
במיוחד כאשר מדובר באדם אינטליגנטי מעל הממוצע....
אין שום צורך ואין שום סיבה לסלחנות מופלגת כלפי סגנון לא ראוי.

אגב,
מניסיונך, האם ביקורת שקיבלת בעבר (ומי לא קיבל ביקורת?) בשפה נאותה לא הייתה אפקטיבית הרבה יותר מקיטונות שהוטחו על ראשך?

ארז
(Y) גם אתה צודק (ולא בציניות)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אני בדרך לתפוח הגדול ל10 ימים-לכן אצטרך לדחות את התייחסותי הספציפית לכל מתבכיין.
רועי 56- תארגן את רשימת אילו שחושבים שנפגעו ומוכנים להתאמת עם הסיבות והאמת מאחורי "פגיעתם" ואתייחס בדיוק רב לאותם דברים (בהינתן הצורך והרצון שלהם להתאמת עם המציאות).

בנוסף היו כמה שהאשמתי אותם שדווחו על מוצרים שהם לא שמעו, קרי, שקרו.
זו ההזדמנות שלכם לומר שטעיתי, אבל מצד שני-להתאמת עם המציאות(lol)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כמה הערות
1. לא אני לא חושב שהוא רוצה להיות אהוב ע"י חברי הפורום , וזה מסיבה פשוטה מאוד , הוא כבר מזמן עבר מה שאני מתחיל לעבור וזה אי סובלנות למספר אנשים שכמות השטויות שלהם כבר עוברת כול גבול .
אני לא רוצה להעליב כי הסגנון שלי יותר מנומס ויותר עדין , אבל יש כאן כמה אנשים שיש להם המון כסף והמחשבה העולה לי בראש איתם זה " אלוקים נותן אגוזים למי שאין לו שיניים " , ולא משנה כמה פעמים הם יגידו את כול המילים הנפלאות על ציודם .
אומר את זה בבוטות , אני אדם עם המון הבעיות אישיות , הזמן שלי יקר לי , ואניקונה ציוד על עיוור מפורומים בחו"ל . על מוצרים שאני שומע כאן מכמה אנשים , אני אפילו לא נכנס לפוסטים שמדברים עליהם בחו"ל
אז קח את זה איך שתרצה

2 - אני לא חושב שתוכל לחנך אותו , הוא אדם מבוגר שיודע הרבה יותר על אודיו מרובכם (כולל ממני , אבל בניגוד לכם אני את מה שהוא לא יספר לי אמצא לבד , אתם חייבים לשמוע , ולקחת הבייתה , ואת הציוד הכי טוב לא תמצאו כך ולא משנה מה תעשו . אין סיכוי שציוד טוב באמת עם ערך טוב יגיע לישראל וזה בגלל שעם כול הכבוד , כול היבואנים כאן יודעים בדיוק מי הוא האודיופיל המצוי , ומה הם יכולים למכור ומה לא )
אז במקום לחנך אותו אני מציע שתנסו ללמוד ממנו למרות הסגנון , וללמוד לא לקנות ע"פ מחיר / ע"פ שם / או על כול קריטריון אחר שיש כאן שאינו קשור בכלל לרמת אודיו

פששש...
הלוואי והייתה לך בעיית סגנון,
הבעייה שלך היא יכולת החשיבה, סטגמתיות, יהירות חסרת בסיס שבשורה התחתונה מתבטאת בקשקושים ארוכים וסזיפיים.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אני בדרך לתפוח הגדול ל10 ימים-לכן אצטרך לדחות את התייחסותי הספציפית לכל מתבכיין.
רועי 56- תארגן את רשימת אילו שחושבים שנפגעו ומוכנים להתאמת עם הסיבות והאמת מאחורי "פגיעתם" ואתייחס בדיוק רב לאותם דברים (בהינתן הצורך והרצון שלהם להתאמת עם המציאות).

בנוסף היו כמה שהאשמתי אותם שדווחו על מוצרים שהם לא שמעו, קרי, שקרו.
זו ההזדמנות שלכם לומר שטעיתי, אבל מצד שני-להתאמת עם המציאות(lol)
אין לי ענין כלשהוא להתעמת איתך. אינך יכול להיות בר שיח נאות, מבחינתי לפחות, בשל סגנון ותוכן שזרים למה שאני מכיר כהתנהלות נאותה בין בני אדם סבירים. אני כמובן זוקף זאת לחובתי ובכנות צר לי על כך, שכן לי לפחות אין ספק שצברת נסיון וידע מרשימים בתחום האודיו ומצער שאיני יכול להנות מהם. על הצורך שלך לפגוע ללא הרף בגופם של אנשים במקום בגופם של דברים, אין טעם להוסיף מילים. יש גם כאלו כמו הליצן האמיתי כאן שבהתחשב בהבנתו הנרחבת בטבע האנושי, כפי שהוא מעיד בשום שכל על עצמו, איני רואה מקום לחלוק על אבחנותיו, הסבורים שהתנהגותך סבירה ונאותה. אני בכל הכבוד איני סבור כך.

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אולי נמנה וועדת חקירה בראשות אנשים בלתי תלויים, בעלי אינטרס ברור להצלחתו של הפורום, שיעשו בירור מעמיק ויבחנו את ההתנהלות של כל משתתף בפורום?
למשל נמר או ליאור?

תסלחו על הסלנג, אבל בחיאת ראבק (או איך שכותבים את זה..), לאן כל זה מוביל?

ליאור,
נדמה לי שהליברליות של האתר לאופן הבעת הדעות מתחילה לפגוע באתר עצמו ובמקום לעסוק בעניין עצמו עוסקים במרץ רב בגופו של אדם.

מן הסתם תצטרך לקבוע מתישהו את הגבול, ואולי עדיף שעה אחת קודם....

אגב,
נעילת שרשור לא ממש פותרת את העניין אלא רק דוחה את הבעיה לשרשור אחר...

ארז

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
משה, שמעון, אבטליון או מי שלא תהיה.

1- אני לא אוהב את סחר השמות שאתה עוסק בו. תבחר שם ותשתמש בו באופן עקבי!

2- אתה טוען שאמיר עבד עלייך מול כל אנשי הפורום? אני מבין שהמטרה שלך היא לא לנהל דיונים אלא "לסגור חשבון" עם אמיר!? סלח לי, אני מכיר את אמיר היטב ואגיד לך שאני ואמיר לא חברים אבל לא אתן שאדם רק ינסה להזיק לפרנסתו של אחר וישתמש בפורום על מנת לעשות זאת! יש לך חשבון עם אמיר? דבר איתו בפרטי.

להגנתו של אמיר אטען כי אמיר תמיד נותן להאזנה לפני מכירה. מי שקונה ממנו יודע בדיוק מה הוא קנה וכיצד המוצר נשמע. כנראה שאם בחרת מכשיר שאינו לטעמך או נשמע לא לאזנייך הבחירה שלך היתה שגוייה. היית יכול לא לבחור במוצר והיה לאמיר להציע לך מוצר אחר {או כל יבואן אחר}.

יהושוע פתח יופי של פוסט, אהב את המוצר ורכש. אני מאחל לו רק הנאה וסיפוק מהמוצר ולכן אין קשר בין תגובתי ליהושוע עצמו.

משה {או שאר השמות}.
בלי קשר למותגים ששוכנים אצלך בסלון, בלי קשר להשוואות הלא נכונות שאתה נוטה לפרסם {לא נכונות מקצועית}, ובלי קשר לכך שאתה נוטה להתלהם בדיוק כמו "אוייבך" אתה פשוט הורס לעצמך את השם.

מהכרותי הרבה עם עופר שחורי אין לי ספק שאתה ממש לא שליח מטעמו. אתה פשוט שליח מטעם עצמך שהגיע לכאן על מנת לסגור חשבונות עם יבואנים וגולשים!

אני מציע שתחזור בתשובה בעיניינים הללו ותשתמש בשם האמיתי שלך כי כולם כבר יודעים אותו. אתה מזמן לא בגדר חידה!

יהושוע.
לגבי המוצר שרכשת.
הכי חשוב שאתה מבסוט ממנו והכי חשוב שאתה מרגיש שלם עם הרכישה. סלח לי שאני מנצל את השרשור שלך ומביע את דעתי על התנהלות גולש ספציפי, אל תיתן לזה להפריע לך.(ורד)

אגב.
אשמח לראות תמונות של החדר + האקוסטיקה, אשמח עוד יותר לראות אותן ב"גלריית המערכות" של האתר.(Y)

נמר היקר,
ראשית, אני בהחלט סבור שאתה מדבר בשמו של ארמה, ולא בשמי.

שנית: אני כותב בכל מקום את שמי המלא - שמעון בוזגלו, ואינני מסתתר, כמו רבים כאן, מאחורי שום כינוי.

שלישית, ארמה ואייל פור יאהבו אותי מאוד אם אשבח כל מוצר שלהם, אבל הואיל ואני חושב שחלק מן המוצרים שלהם טובים וחלק לא, הם יוצאים נגדי במתקפות קשות. כן, פעם הייתי לקוח טוב של אייל פור, והוא פשוט שבור מזה שנמאס לי ממנו.

רביעית, סיפרו לי שעד לפני כמה שנים שמעת מוזיקה במערכת סופר פושטית: אז מי שמך בכלל לחוות דעה על מקצועיות או לא? תשתפשף עוד כמה שנים טובות בתחום, תתנסה בעוד כמה וכמה קומבינציות של ציוד (אלקטרוסטטים, הורנים, SET וכיו"ב), תתעדן קצת בטעם ותשכלל את רמת האוזניים שלך, ורק אז אהיה מוכן לשמוע ממך ביקורת. עד אז, המשך להרשים הדיוטות וטירונים.

חמישית, אני מעריך מאוד את עופר שחורי ואת טעמו המוזיקלי. לדעתי, הבקיאות שלו בתחומי המוזיקה הקלסית, מוזיקת ג'ז ומוזיקת עולם היא בכמה וכמה רמות יותר מכל סוחר אחר, וכמעט יותר מכל האודיופילים בשטח. לשמחתי, הוא מייבא כמה מן החברות הטובות ביותר בתחום באודיו, ובנוסף - הוא אנטיתזה קיצונית לרוב הסוחרים האחרים (כמו למשל אלה שהוזכרו לעיל) בכך שלא רק שהוא מאמין בציוד שלו, אלא לפעמים הוא מגיע למצב מגוחך של חוסר יכולת להיפטר ממנו (לדוגמה, אני מת לקנות את הקונדישנר של SINE, אבל הוא פשוט מסרב לנתק אותו מן המערכת שלו). כל אלה, ביחד עם אישיותו, הפכו אותו בעיניי לא רק לדילר, אלא גם לחבר טוב.
כיף לי לקנות ממנו, אני אמשיך לקנות ממנו, ואני גם אמשיך להתלהב בפומבי ממוצריו, יען כי אני מאמין בהם לגמרי.

שישית, בוא נזכור לשם מה התכנסנו. התכנסנו כדי לשמוע את חוויותיו של יהושע מאחד הרמקולים הטובים ביותר המיוצרים היום בעולם. שאפו, יהושע!

שביעית (כפי שנהג קאטו הזקן לסיים את נאומיו: CARTHAGO DELENDA EST), יסולק לאלתר מכל פורום אודיו הבריון ועבריין המקלדת הסדרתי דיז 1.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שמעון, דווקא אתה מזכיר לי בהתנהלות שלך כיום את ימיו הראשונים של נמר בתחום, כשאז הוא רץ לשדרג כל שני וחמישי והתלהב התלהבות נעורים מכל מוצר.
הוא נגמל מזמן מההתנהגות הזו, אתה ממשיך בכך עד היום וממהר להמליך מלך ליום אחד, עד שמגיע המוצר הבא...
היות וחלק מהאנשים כאן, כולל אני, התחלנו כחברים בתפוז, אפשר להעלות כאן לא מעט "פדיחות" שעשית שם.
זאת, כמובן, אם אתה מעוניין לפתוח בויכוח על "מי מקצועי יותר".

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
ראיתי את התמונות.

נראה מעולה ואין לי ספק שנשמע כך. תתחדש ותהנה מכל שניה.

תודה.
נראה לי שכל מי שהוא רציני בעניין היה מבקש לשמוע את המערכת, במקום להתלהם בפורום.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
מר שמעון בוזגלו היקר,

אני קורא בעיון את התרשמויותיך מפריטים שונים ובדרך כלל אני מבין את ההתלהבות - הרי זה כל העניין.

קיבלתי את הרושם שיש לך ניסיון מסוים וידע לא מבוטל ואופן ההתנסחות שלך הוא בהחלט מעל הממוצע.

יחד עם זאת, בקוראי את התגובה האחרונה שלך, למשל, חלק מהאמירות הן פשוט ילדותיות, שלא לאמר מגוחכות.
אתה קובע נחרצות מי מבין ומי לא, מי מדבר בשמו של מי, מדוע יבואן זה או אחר יוצא נגדך וכו'.

- אתה מכיר אדם אחד שמבסוט מכל המגוון של יבואן כלשהו? אני לא ולך אין בעיה להצהיר שכיוון שחלק מהמוצרים שלהם אתה אוהב וחלק לא אז הם מתקיפים אותך...נו באמת, לפי ההיגיון הזה הם צריכים להתקיף את כל הלקוחות שלהם...

- איל פור שבור מזה שפעם היית לקוח שלו ועכשיו לא? וואו, מזה ניתן ללמוד שאתה נותן פרנסה משמעותית ליבואנים? כלומר, כל חודש אתה משאיר בידיהם רווח נאה של עשרות אלפי ש"ח?
נו, באמת...

סיפרו לך שלפני כמה שנים נמר שמע "במערכת פושטית" ....נשמע פתטי וברמת תירוץ של ילד בגנון...
מה כל כך מפריע לך שנמר מחווה את דעתו?
אתה לא מעריך את דעתו - דלג לפוסט הבא או לתגובה הבאה...

ומנין היומרה לקבוע שנמר מדבר בשמו של ארמה? ברצינות, רמת הטיעונים ממש לא רצינית.
הגישה של נמר לא מוצאת חן בעיניך - אתה לא חייב לקרוא וממש לא חייב להגיב בהתקפות אישיות.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מר שמעון בוזגלו היקר,

אני קורא בעיון את התרשמויותיך מפריטים שונים ובדרך כלל אני מבין את ההתלהבות - הרי זה כל העניין.

קיבלתי את הרושם שיש לך ניסיון מסוים וידע לא מבוטל ואופן ההתנסחות שלך הוא בהחלט מעל הממוצע.

יחד עם זאת, בקוראי את התגובה האחרונה שלך, למשל, חלק מהאמירות הן פשוט ילדותיות, שלא לאמר מגוחכות.
אתה קובע נחרצות מי מבין ומי לא, מי מדבר בשמו של מי, מדוע יבואן זה או אחר יוצא נגדך וכו'.

- אתה מכיר אדם אחד שמבסוט מכל המגוון של יבואן כלשהו? אני לא ולך אין בעיה להצהיר שכיוון שחלק מהמוצרים שלהם אתה אוהב וחלק לא אז הם מתקיפים אותך...נו באמת, לפי ההיגיון הזה הם צריכים להתקיף את כל הלקוחות שלהם...

- איל פור שבור מזה שפעם היית לקוח שלו ועכשיו לא? וואו, מזה ניתן ללמוד שאתה נותן פרנסה משמעותית ליבואנים? כלומר, כל חודש אתה משאיר בידיהם רווח נאה של עשרות אלפי ש"ח?
נו, באמת...

סיפרו לך שלפני כמה שנים נמר שמע "במערכת פושטית" ....נשמע פתטי וברמת תירוץ של ילד בגנון...
מה כל כך מפריע לך שנמר מחווה את דעתו?
אתה לא מעריך את דעתו - דלג לפוסט הבא או לתגובה הבאה...

ומנין היומרה לקבוע שנמר מדבר בשמו של ארמה? ברצינות, רמת הטיעונים ממש לא רצינית.
הגישה של נמר לא מוצאת חן בעיניך - אתה לא חייב לקרוא וממש לא חייב להגיב בהתקפות אישיות.

ליאור וארז וחני,
למה אתם לא מגיבים כך על דבריו הבוטים של נמר שהופנו אליי?
יש לכם תשובה טובה? תמהני.

וליאור, עשרים שנה אני מחליף ציוד, ואחליף כנראה עד שאמסור את גופי לתולעים.
כמו כן, ביום שבו אאבד את ההתלהבות שלי מן התחום - כפי שקרה למשל לחברך הטוב אייל פור - אני עולה על כלבו שלום ו...

בנוסף, מעולם לא טענתי שאני יצחק שמיר, קרי, שנולדתי עם דעה אחת ולא אשנה אותה כל חיי. זה מתאים יותר לדיז הבריון, הסבור שקניית מערכת צריכה להיות לכל החיים.

ודרך אגב, החלפת חלקים איננה רק לצורך שדרוג, אלא לעתים קרובות לצורך שינוי ורענון. כפי שאינני יכול לשתות מרלו כל יום, עד קץ כל הימים, כי כמה אפשר, כך גם עם חלקי המערכת.

ארז וחני, זה מספיק "ילדותי" בשבילך, או להשתדל יותר?

אה, כן, ועוד משהו: זהו, מספיק! אני מת משעמום מאיך שהפוסט הזה התגלגל, ומבזבוז הזמן המשווע.
יאללה, לקרוא שיר, לשמוע קנטטה, לכתוב דיאלוג, וכל השאר: STULTI DELENDI SUNT!

נערך לאחרונה ב:

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הקטע המגוחך, נכון יותר פאתטי (והמחמירים יאמרו אומלל) הוא שההשתלחויות ההדדיות, הגידופים, ההשמצות, "ניתוחי האופי" העוינים ושאר פרצי חביבות אישית - כולם תחת שם הפוסט "הנירוואנה של המוזיקה".
אם אין לכם מה לומר לגופו של דבר - מידע, התנסות, התייחסות עניינית - למה שלא תסתמו?
חקסמח

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ליאור וארז וחני,
למה אתם לא מגיבים כך על דבריו הבוטים של נמר שהופנו אליי?

ארז וחני, זה מספיק "ילדותי" בשבילך, או להשתדל יותר?

: !

כן, זה בהחלט מספיק ילדותי...מאוד דומה לטיעונים של הילדים שלי...
גם להתייחס לדברי ליאור (תדירות החלפות מוצרים וכו שאני בכלל לא התיחסתי אליהם) ולהפנות אותם אלי - זה מאפיין התיחסות ילדותית מוכרת.
גם התיחסות פאטלית - הכל שחור או לבן - מאפיין ראייה ילדותית ואני באמת מקווה שלא תקפוץ מהגג יום אחד...

כנראה שהבעיה אצלי - ההתרשמות שלי מרהיטות כתיבתך ותיאוריך המאלפים הוליכה אותי שולל.

ארז

yo-ss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הקטע המגוחך, נכון יותר פאתטי (והמחמירים יאמרו אומלל) הוא שההשתלחויות ההדדיות, הגידופים, ההשמצות, "ניתוחי האופי" העוינים ושאר פרצי חביבות אישית - כולם תחת שם הפוסט "הנירוואנה של המוזיקה".

יואל, חיכיתי שעוד מישהו ישים לב לזה (Y)
זכית ב-4 נקודות מלאות!
בכל זאת, החיים דינאמיים (יש יאמרו כמו רמקול הורן נציל) ואפשר לזרום איתם. למה שלא נשכנע את יהושוע לשנות את הכותרת, לכזאת יותר עדכנית, ברוח התקופה (lol)

יסולק לאלתר מכל פורום אודיו הבריון ועבריין המקלדת הסדרתי דיז 1.
שמעון, למה הכוונה "מכל פורום אודיו"? החרם תקף ברמה בינלאומית?
תהיה לארג' - תשאיר לו איזה פורום בסיביר

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אם אין לכם מה לומר לגופו של דבר - מידע, התנסות, התייחסות עניינית - למה שלא תסתמו?
חקסמח

(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור