התלבטות בין 2 מקרני קול

Liorh

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
התלבטות קשה בין 2 מקרני קול
1. Sonos arc סט קומפלט - מחיר 8000-9000 ש"ח
2. LG s95qr - מחיר 5000 ש"ח באילת

למען האמת הייתי די סגור על הסונוס
רק שראיתי שעכשיו lg הוציאו מקרן קול מדהים
עם ביקורות מצויינות
וככל הנראה הטלוויזיה החדשה שלי תיהיה של lg
ככה שאני די מתלבט

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
התלבטות קשה בין 2 מקרני קול
1. Sonos arc סט קומפלט - מחיר 8000-9000 ש"ח
2. LG s95qr - מחיר 5000 ש"ח באילת

למען האמת הייתי די סגור על הסונוס
רק שראיתי שעכשיו lg הוציאו מקרן קול מדהים
עם ביקורות מצויינות
וככל הנראה הטלוויזיה החדשה שלי תיהיה של lg
ככה שאני די מתלבט
הי ליאור,
הסונוס ARC כבר ותיק. לאחריו יצא ה- beam gen 2 המוצלח שסקרתי כאן.
מכיוון שה- LG יצא רק לאחרונה, אולם אני צופה שיגיע לסקירה בקרוב.
בהצלחה!

לייש

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ה LG מקבל ביקורות פושרות לגמרי ביחס למחיר, לא מוצא סיבה אחת להעדיף אותו על פני הסמסונג המקביל

Golan Ziv

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
28
לי יש א הסט המלא של הסונוס ארק כולל סאב ו 2 אחוריים (one sl)
סט מפתיע ומדהים
ממש ממליץ

עינב דניאל

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
לי יש א הסט המלא של הסונוס ארק כולל סאב ו 2 אחוריים (one sl)
סט מפתיע ומדהים
ממש ממליץ
היי, אני מתלבט אם לקנות את ה ARCעם סאב (בלי אחוריים), אויך הוא בהשמעת מוזיקה? יותר חשוב לי סאונד טוב למוזיקה מאשר סראונד.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
בהשמעת מוסיקה רוב מקרני הקול שאני מכירים הם בינוניים לכל היותר. מקרן הקול היחידי ששמעתי עד היום שמפיק במוסיקה צליל טוב במיוחד הוא סנהייזר אמביאו (הדגם הגדול מבין שני הדגמים בסדרה), אבל הוא מגושם מאוד מבחינת מידות, והוא גם יקר מאוד בסביבות עשרת אלפים שקלים.

אבל במוסיקה יש פתרון יותר טוב ממקרן קול. זהו רמקול אקטיבי שמתחבר לטלויזיה (אלחוטית או חוטית). הרמקול האקטיבי הבודד (לא זוג) הטוב ביותר שאני מכיר הוא NAIM AUDIO MU-SO 2. גם הוא גדול יחסית וגבוה יחסית למקרני קול ולכן אם יש לך טלויזיה שעומדת על מזנון או רהיט אחר הוא פחות יתאים משום שלא תוכל לשים אותו מתחת לטלויזיה על אותו מדף. תצטרך בשבילו מדף נפרד או אם הטלויזיה שלך תלוייה על הקיר, תתקין אותו על הקיר מתחתיה. יש ל-NAIM AUDIO דגם קומפקטי יותר שגם הוא משובח מאוד. זהו MU-SO QB 2. ואותו אפשר לשים לצד הטלויזיה על המזנון, לא מתחתיה, משום שהצורה שלו היא צורה של קוביה.

6733891

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
מקרן קול בין המומלצים ביותר הינו Samsung HWQ990B . נשמע מעולה גם במוסיקה וגם בסרטים.

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
בהשמעת מוסיקה רוב מקרני הקול שאני מכירים הם בינוניים לכל היותר. מקרן הקול היחידי ששמעתי עד היום שמפיק במוסיקה צליל טוב במיוחד הוא סנהייזר אמביאו (הדגם הגדול מבין שני הדגמים בסדרה), אבל הוא מגושם מאוד מבחינת מידות, והוא גם יקר מאוד בסביבות עשרת אלפים שקלים.

אבל במוסיקה יש פתרון יותר טוב ממקרן קול. זהו רמקול אקטיבי שמתחבר לטלויזיה (אלחוטית או חוטית). הרמקול האקטיבי הבודד (לא זוג) הטוב ביותר שאני מכיר הוא NAIM AUDIO MU-SO 2. גם הוא גדול יחסית וגבוה יחסית למקרני קול ולכן אם יש לך טלויזיה שעומדת על מזנון או רהיט אחר הוא פחות יתאים משום שלא תוכל לשים אותו מתחת לטלויזיה על אותו מדף. תצטרך בשבילו מדף נפרד או אם הטלויזיה שלך תלוייה על הקיר, תתקין אותו על הקיר מתחתיה. יש ל-NAIM AUDIO דגם קומפקטי יותר שגם הוא משובח מאוד. זהו MU-SO QB 2. ואותו אפשר לשים לצד הטלויזיה על המזנון, לא מתחתיה, משום שהצורה שלו היא צורה של קוביה.
אתה יכול לקנות זוג רמקולים (סטריאו) אקטיביים שיתנו לך בוודאות צליל טוב יותר למוזיקה ממקרן קול,
באותו המחיר או אפילו פחות,
מה לעשות, מקרן קול טוב ככל שיהיה לא מספק צליל סטריאו טוב,
(לא מכיר את האמביאו)
יש רמקולים של אודיואנג'ין ועוד הרבה שנשמעים נהדר, במיוחד בהאזנה קרובה, ולא רק.

עופר פולק

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
התכוונת אולי בדאנג'ן איפה שנותנים מכות בטוסיק

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור