התלבטות בין מצלמות מירולס

חתולי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום רב,

אשמח לקבל יעוץ, אני יודע שאני רוצה מצלמת מירולס כיוון שלדעתי היא תעמוד את צרכי שלי כגון: צילום משפחה בסטילס, קצת וידאו, צילום נופים בטיולים וכמובן לא כבדה ולא יקרה מאוד.

אני מתלבט מאוד בין SONY A 6000 לבין מצלמות אחרות בטווח מחירים זה. שמעתי ביקורות על פנסוניק אבל אני ממש לא יודע לחוות עליהן דעה ויש בהם הרבה מאוד דגמים.

תודה מראש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לסוני יש חיישן מוצלח, השאלה היא איזה עדשות אתה צריך ואיזה דגמים נוספים שקלת.

חתולי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בתחילה חשבתי על ריפקלס כדוגמת D5300 של ניקון ואז גילת את עולם המירולס.
ופה הלכתי לעיבוד
שהשוואתי את הסוני A6000 למשל אל מול D5300 או אפילו מול D7200 ראיתי שהיא לא רעה בכלל בהרבה פרמטרים.

ואז חיפשתי תמונות באינטרנט שעשו עם A6000 אל מול מצלמות של פנסוניק למשל ראיתי שהסוני קצת פחות טובה וזה ערער אותי.
יש פה בקישור הבא כל כך הרבה שאני פשוט לא יודע על מה להסתכל.

בגדול פשוט הרבה כל כך הללו את A6000 כך שזאת הייתה נראת בחירה נכונה אבל אני לא רוצה לזרוק סתם כסף.

לגבי העדשות נראה לי עדשת קיט כרגע תספיק מקסימום הוסיף אח"כ עדשת טלה.

זאת הדילמה, האם להשקיע במצלמה "פחות" טובה ויותר בעדשה או להתסדר כרגע עם מה שיש.

בעיקרון אני רוצה לצלם את הילדים, נופים בטיולים וכדומה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
סוני A6000 מספקת תמונות פחות טובות ואלו של פנסוניק? זה חדש לי - אפשר לראות קישור

חתולי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
להלן הדוגמאות, אבל.... אני לא פה כדאי להוכיח שאני צודק או לא,
דוגמא 1
דוגמא 2 - זה מול הA6300 אבל אני משער כי האחרונה אף יותר טובה מA6000

בכל הדוגמאות הוידאו של סוני הרבה יותר טוב אך טוענים כי בסטילס הסוני פחות טוב וזה לא מתיישב לי עם נתוני הפתיחה. יתכן ואני טועה ומדובר על צלם לא טוב או שהחליפו עדשות וכדומה, אני באמת לא מספיק מבין ולכן פניתי לאלו שמבנים, אשמח לעזרה.

אני פה כדאי לקבל עזרה על מנת לקנות מצלמה לא כדאי להוכיח טענה זאת או אחרת.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני תמיד אומר שאני יכול להצלם תמונות גרועות עם כל מצלמה כולל גם כאלו מאוד יקרות וטובות ואז לשהוות אותן לצילום מטלפון להראות שהטלפון מצלם טוב יותר (דרך אגב יש הרבה דוגמאות שמראים שטלפון טוב מ DLSR)

אם אתה רוצה לראות השוואת תמונות כדי לפנו לאתרים רציניים בנושא כמו
https://www.dpreview.com/
http://www.imaging-resource.com/

בכל אופו ללא קשר לכך מצלמות פנסוניק מעולות ואני מאוד אוהב אותן והן בפרוש בחירה טובה (יש לקחת בחשובון שבצילום עם ISO גבוהה מצלמות עם חיישן גדול יותר כמו סוני A6000 מספקות תמונות נקיות יותר)

בועז חי

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
זה אולי כי לא השתמשו עדשה טובה
אבל עם עדשה טובה והעדשה של הפנסוניק טובה מאוד- הקיט
אז התמונות של הסוני טובות קצת יותר
ובוידאו הפנסוניק טובה יותר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור