התלבטות בבחירת מצלמה קומפקטית

gilbar

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שלום רב,
המצלמה שלי - Canon PowerShot SD800 IS DIGITAL ELPH
שבקה חיים, אני מחפשת מצלמה קומפקטית חדשה ומבולבלת מההיצע הרב.
איכות התמונות במצלמה זו הייתה מעולה, האם ה canon sx620 hs תהיה מחליפה ראויה?
בגדול אני מחפשת מצלמה קומפקטית איכותית בתקציב שפוי, השימוש הוא בעיקר בטיולים בחו"ל.
נתקלתי גם מצלמת "גשר" במחיר זהה, ה Canon sx420 is
היתרון היחיד שהצלחתי למצוא בה הוא הזום הגדול. האם היא עדיפה מבחינת איכות התמונה על ה 620 והאם, אם בכלל, יש לה יתרונות נוספים שמצדיקים את גודלה?
הבנתי גם שצילום הווידאו שלה נופל באיכותו מה 620

אשמח לשמוע את דעתך המקצועית בקרוב,
תודה:):):)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מבין שהתקציב יחסית צנוע, בתקציב הזה ה SX620 באמת בחירה מוצלחת, אם יותר זום חשוב לך ה SX720 מספקת זאת בלי פגיעה באיכות התמונה.

אני אישית מאוד לא ממליץ על מצלמות גשר, סופר זום, דמוי SLR, או כל שם אחר, היות ומדובר על מצלמות עם חיישן קטן ועדשה עם זום גדול ואיכות תמונה לא מדהימה - יש מצלמות עם זום גדול וחיישן גדול שמספקות איכות תמונה טובה, אבל הן יקרות הרבה יותר.

אם התקציב מאפשר זאת קנון G9 X II מגיעה עם חיישן גדול יותר 1 אניצ' (מול 1/2.3 אינצ' במצלמות האחרות שדיברנו עליהן) ואיכות תמונה בהתאם, אבל טווח הזום הוא קטן (כמו רוב המצלמות הטובות) ותספק איכות תמונה טובה יותר

gilbar

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
תודה
עזרת לי !!!!
כאמור, המצלמה נועדה בעיקר לטיולים, כלומר "כוון וצלם" קלאסית ללא התעסקויות מיותרות.
האם הקנון SX620/SX720 אכן ידידותיות לשימוש ?

ושוב תודה על התשובה המהירה והברורה :):):)

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בנושא הזה המצלמות של קנון הן הנוחות ביותר לשימוש - וזה יהיה מאוד דומה למצלמה הקודמת שלך

gilbar

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
:כוכב:תודה!!!:כוכב:
פתרת לי התלבטות ארוכה
:בעד:

gilbar

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
במחשבה שניה נראה לי שאלך על קנון G9 X II בתקווה לקבל איכות תמונה טובה יותר באופן משמעותי.
הבנתי שהזום לא גדול - X3
האם זה דומה לזום של המצלמה הקודמת שלי ?
(ל SX720זום אופטי X40, הבדל עצום!!!)

בכללי, ההשוואה שלי היא למצלמה הקודמת שלי, התמונות היו ברמה מספקת מבחינתי. איך SX720
ו G9 X II לעומתה?

שוב תודה...:)

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
במצלמה שלך Canon SD800 יש זום כפול 3.75 - כך שזום כפול 3 יהיה מאוד דומה
זום כפול 3 ה אומר שיש הגדלה כפול שלוש קצת פחות ממה שהייתי רגילה.

לך היה 28-105 מ"מ ו G9 X II היא 28-84 מ"מ - וכן איכות התמונה תיהיה יותר טובה מאופן משמעותי, אבל אם זום חשוב לך (לרבים היכולת להגדיל תמונה מאוד חשובה), ה SX720 היא בחירה מוצלחת

gilbar

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
איזו מהירות..תודה !!!!
ברור לי ש שהG9 X II תיתן תמונה טובה יותר מזו שהייתה לי לכן שקלתי לקנות אותה
איך איכות התמונה ב SX720 לעומת הישנה שלי (שמאוד אהבתי את התוצאות שלה)?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הישנה שלך, היא דגם הקודם שלך היה ישן והטכנולוגיה השתפרה מאז, לכן ה SX720 תספק תמונות טובות יותר (למרות חיישן באותו גודל ועדשה עם זום), ה G9 X II עם חיישן גדול יותר ועדשה טובה יותר תאפשר תמונות עוד יותר טובות.

אבל חשוב להבין שתמיד יש אפשרות למצלמות טובות יותר :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור