התייעצות לשדרוג המערכת- אשמח ואודה לעצות.

danifel100

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,
מאוד אעריך ואשמח לחוות דעת שלכם בנוגע לציוד.
יש לי מערכת די בסיסית שכוללת פטיפון פרוגקט אסנשיאל עם מחט גראדו ומגבר ארקאם a19 ורמקולים מדפיים דל אינדיאנה לין.
השדרוג שהוצע לי כולל לאחר בירור קצר פטיפון של פרוגקט rpm 9 carbon ומחט קוינטט (צבע?) מגבר פרוגקט sa20 ורמקולים רצפתיים של b and w 603.
האם למישהו יש הצעות לפריטים אחרים באותו סדר גודל של מחיר - משהו איכותי מניסיון אישי . או חוות דעת על צירוף זה...?
רוב השימוש הוא לתקליטי ג’אז וvocsls
המון המון תודה!!!

איתמר-ק

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הייתי משדרג כל רכיב בנפרד..
מתחיל ברמקולים וזורם משם ומכניס אקוסטיקה לרשימה.
תאזר בסבלנות ותלך להאזין לרמקולים שיכולים להכנס בתקציב המוגדר עד שתמצא את בחיר ליבך.
בהצלחה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני הייתי מתחיל בשדרוג הפטיפון לפני כל רכיב אחר.

אריה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לי באופן אישי יש אלרגיה ליבואנים שמתמחרים מוצרים יקר, רק כי הם מותגים - כמו ה- B&W שאתה מזכיר - או גם מסיבות אחרות שיכולות להיות מוצדקות. יש אלנטרנטיבות ראויות.

בלי להכנס אם הרמקולים האלה טובים למחירם או לא (ואני מניח שהם לא מדהימים אבל זאת הערכה לא מבוססת, רק אינטואיטיבית), עבור מחיר המחירון של הרמקול הזה באנגליה, אתה יכול לקבל רמקולים שמתומרים בצורה הרבה יותר טובה בארץ, וככל הנראה גם שירות יותר טוב, מהיבואנים הקטנים.

הייתי מתחיל שם: מתחיל מלבדוק מותגים שהמחיר שרוצים עליהם בארץ דומה לזה של חו"ל או קצת גבוה. (מעמ, משלוח וכו). לא פי 3.

לגבי ממה להתחיל קודם, אני חושב שפרוג'קט היא חברה ראויה שהיבואן שלה הוא הגון ומתמחר נכון. ובלי קשר היא נותנת תמורה טובה למחיר.

רמקולים - אלא אם ה- B&W האלה מציאה ביד שניה - הייתי בודק אחרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור