התייעצות לגבי קניית פטיפון

Giraffe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום :)
אני מוזיקאי אז מחפש פטיפון עם איכות סאונד גבוהה, מוכן להוציא כמה מאות שקלים, מעדיף כזה שיכול לשדר לרמקול/אוזניות בלוטות׳, כי יש לי רמקול ואוזניות בלוטות׳ איכותיים ואין לי רמקולים חוטיים איכותיים, אבל זה לא קריטי כי אפשר גם לקנות משדר בלוטות׳ בנפרד. מעדיף מאוד כזה שיכול לנגן גם דיסקים.
המלצות? תודה!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מחפש פטיפון עם איכות סאונד גבוהה, מוכן להוציא כמה מאות שקלים

בעיה רצינית. בלי כל הדרישות שלך לטכנולוגיה כזו ואחרת בתוספת שיעשה גם וגם וגם ושיהיה ניתן לשדך אותו לפה ולפה. מאות שקלים זה לא רק לא מספיק לקנות מוצר כזה, גם כמקדמה זה לא בכיוון.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
עזוב אותך מפטיפון.
קנה נגן תקליטורים בכמה מאות שקלים והוא יעשה פחות או יותר מה שאתה מבקש.

אריה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם כל הדרישות שלך, לא ברור לי למה פטיפון?

Giraffe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
פטיפון כי יש לי תקליטים שאני אוהב ואני רוצה לשמוע אותם באיכות טובה.
מה המינימום למוצר כזה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תמכור את התקליטים ותשמע אותם דרך שרות מוזיקה זה יהיה יותר טוב.
מה שאתה רוצה זה לשמוע אנלוגי (תקליט) ולעשות לו המרה לדיגטלי דרך BT ובתקציב צנוע - אין סיכוי בעולם שזה ישמע יותר טוב משרות מוזיקה.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
אם אתה אוהב חריף, אפשר פלאפל.
לאכול מנה חריפה /פיקנטית במסעדת מישלן ב 18 שח , אין מצב.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אתה באתר הלא נכון, אין חיה כזו ברמה ששווה להתייחס אליה ובכלל אנלוג צריך להישאר אנלוג, למה להרוס את הסאונד ולערב המרה לדיגיטל? תקנה סטרימר וזהו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה באתר הלא נכון, אין חיה כזו ברמה ששווה להתייחס אליה ובכלל אנלוג צריך להישאר אנלוג, למה להרוס את הסאונד ולערב המרה לדיגיטל? תקנה סטרימר וזהו.

להיפך. הוא בדיוק באתר הנכון. תחשוב שהיה נופל על אתר שהיו ממליצים לו על איזה מוצר נוראי שלא היה נהנה ממנו?:)

Giraffe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה לכולכם! אני לומד הרבה :)
מה לגבי הפטיפון הזה (שבא עם רמקולים אנלוגיים)?

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
זה פטיפון של פרוגקט הצ'כית פטיפון נחמד, אבל עם תחפש פטיפון של חברת פרוגקט תמצא דגם טוב יותר בפחות כסף

Giraffe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לא הבנתי, הפטיפון של 1byone הוא בעצם של פרוגקט הצ׳כית? איפה אפשר לראות את זה?

Giraffe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
פרוג׳קט היא לא בכלל חברה אוסטרית??

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
לא הבנתי, הפטיפון של 1byone הוא בעצם של פרוגקט הצ׳כית? איפה אפשר לראות את זה?
מהמבנה של הפטיפון, היה לי פרוגקט דיבאט 2 והוא בנוי בדיוק אותו הדבר, תשמע נכנסתי לאתר שלהם ויש להם כל כל הרבה סוגים וח

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
147
נקודות
43
בדיוק לא מזמן עליתי על העובדה שמיוזיק הול ופרוגקט בכלל מיוצרים ע"י חברה צכית

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
קצת סדר:
פרוג'קט היא חברה אוסטרית שמפעל הייצור שלה (של הפטיפונים) נמצא בצ'כיה.
מיוזיק הול הוא מותג אמריקני שפרוג'קט מייצרת עבורו את הפטיפונים. היא מייצרת בין היתר גם עבור המותג טורנס למשל.
המכשיר שנקרא 1byone והובא בקישור אינו שייך לפרוג'קט. הוא לא נראה כמו מוצר שלהם. הוא נראה כמו זבלון סיני מצוי.

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
קצת סדר:
פרוג'קט היא חברה אוסטרית שמפעל הייצור שלה (של הפטיפונים) נמצא בצ'כיה.
מיוזיק הול הוא מותג אמריקני שפרוג'קט מייצרת עבורו את הפטיפונים. היא מייצרת בין היתר גם עבור המותג טורנס למשל.
המכשיר שנקרא 1byone והובא בקישור אינו שייך לפרוג'קט. הוא לא נראה כמו מוצר שלהם. הוא נראה כמו זבלון סיני מצוי.
תסתכל על הסרטון בו מראים את ההרכבה נראה בדיוק כמו הדגמים הראשונים של פרוגקט מי כמוני יודע אני רכשתי אחד כזה

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
בוודאות זה אחד לאחד הדיבואט, ההרגשה הפלסטיקית בזרוע הקלה מאוד, המשקולת עם חוט הדיג, זה בוודאות פרוגקט דיבאט וגם בתכלס זה המחיר שלו פחות או יותר

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
224
נקודות
43
תפנה בפרטי ואעזור לך בדגם מומלץ של פרוג'קט בהתאם לצרכיך,לא מבטיח שיהיה בכמה מאות שקלים,אבל מוצר איכותי דווקא כן.
(יש פטיפונים בלי פונו,עם פונו אינטגרלי ואפילו עם משדר BT רחמנא ליצלן-זמינים במלאי)
חברת project audio הינה חברה אוסטרית המיוצגת בישראל ע"י קודו אודיו,יש אי אלו אי דיוקים בשרשור,בהמשך אעלה חידון נושא פרסים ;),אבל זו החברה הגדולה בעולם ליצור פטפונים איכותים !!
החברה אכן יצרה עבור מיוזיק הול את מוצריה במשך שנים (ולאחרונה אף רכשה המותג) ומייצרת עבור מותגים נוספים,חלקם הוזכרו וחלקם מתחום ההי אנד !!
קיצור יודעים שם העבודה והפטיפונים שלהם איכותיים ובעלי VFM בכל רמת מחיר !
רועי

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור