התייעצות - טלוויזיה חכמה

Pardes

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
אני מעוניין לקנות טלוויזיה חכמה 55 אינץ' ואני מפוצץ מאינפורמציה..
לא הייתי רוצה לעבור את ה 4500 ש"ח.
שאלות למי שיכול לסייע:
1. יש לי תחושת בטן שמערכת ההפעלה העדיפה היא אנדרואיד. וזאת כי אין לה תחרות בכמות האפליקציות והתכנים ברשת.
האם זה נכון?
2. אני רואה בפרסומים שיש טלוויזיה עם אנדרואיד 7 ואחרת עם אנדרואיד 9.. האם זה לא דבר שניתן לשדרג בהמשך הדרך כמו windows?
3. אני מעדיף חיבור קווי לאינטרנט. אך ראיתי איפשהו שיש טלוויזיות שדווקא החיבור הקווי סוחב פחות מה WIFI.
האם זה נכון?

ואם יש איזו המלצה על מוצר כלשהו אז אשמח לשמוע.

תודה רבה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום,
אני מעוניין לקנות טלוויזיה חכמה 55 אינץ' ואני מפוצץ מאינפורמציה..
לא הייתי רוצה לעבור את ה 4500 ש"ח.
שאלות למי שיכול לסייע:
1. יש לי תחושת בטן שמערכת ההפעלה העדיפה היא אנדרואיד. וזאת כי אין לה תחרות בכמות האפליקציות והתכנים ברשת.
האם זה נכון?
2. אני רואה בפרסומים שיש טלוויזיה עם אנדרואיד 7 ואחרת עם אנדרואיד 9.. האם זה לא דבר שניתן לשדרג בהמשך הדרך כמו windows?
3. אני מעדיף חיבור קווי לאינטרנט. אך ראיתי איפשהו שיש טלוויזיות שדווקא החיבור הקווי סוחב פחות מה WIFI.
האם זה נכון?

ואם יש איזו המלצה על מוצר כלשהו אז אשמח לשמוע.

תודה רבה.

לגבי מערכת הפעלה אנדרואיד.
כל המסכים של סוני מגיעים עם אנדרואיד 8 ו 9. עם מבחר אפליקציות מרשים.
במסגרת התקציב שלך הייתי ממליץ לך לכיוון של סוני דגם XF9005 אומנם מסך משנת 2018 אך משובח ביותר תאורה אחורית פאנל VA.
במידה ותמתח מעט את מסגרת התקציב ממליץ לסוני דגם 9066 המחליף של ה 9005 שמגיע עם אנדרואיד 9.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
1 לאנדרואיד TV יש פחות אפליקציות מאשר לאנדרואיד רגיל. אך הן מותאמות לעבודה עם שלט ולא למסך מגע
2 יש לי פיליפס אנדרואיד ישנה 5.1.1, לגבי עדכונים היו במשך השנים.
אך ברגע ש GOOGLE הפסיקה לתמוך במערכות הישנות (כרגע 8 עוד נתמכת), אין דרך לגלוש מלבד דפדפן מינימלי,
יוטיוב לא נתמך למרות שאמרו לי שהוא אמור להיתמך, אולי בגלל ההבדל בין אנדרואיד לאנדרואיד TV
באלקטרה אין דרך לדבר עם היבואן, אתה מופנה לנותני השירות, ואלו לא מטפלים באפליקציות, וגם באתר העולמי העדכון הכי חדש הוא בן כמה שנים.
מחייב לרכוש סטרימר חיצוני
עדיין אם תבחר מערכת אנדרואיד הכי חדשה (היום 10) - יהיו לך כמה שנים של תמיכה. לי היו 5 שנים
3 לא נשמע הגיוני אבל לך תדע

Pardes

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה לכם. לא חשבתי על תוחלת החיים של האנדרואיד.. כנראה עברו הזמנים שהיינו קונים טלוויזיה ל 20 שנה.
ברשת אין אזכור לדגם 9066 של סוני. מה שבד"כ מופיע ליד XF9005 זה XG9505.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
המלצה שלי לאנשי אודיו שקונים טלויזיה לעצמם, תקנו את המסך הכי טוב בתקציב.
את הסאונד תשאירו למערכת ואת ה"חכם" תשאירו לקופסא החביבה עליכם.

Pardes

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה CLOUDY. מסכים לגמרי שהסאונד הוא לא פרמטר בבחירת טלוויזיה .
לגבי ה"חכם": האם זה כבר לא בהכרח בא יחד עם איכות התמונה? כלומר, חשבתי שכל המסכים הטובים הם כבר בהכרח חכמים. האם זה לא כך?
האם תוכל גם לתת איזו המלצה לקומבינציה של מסך איכותי + קופסה חכמה?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
בגלל מגבלות תקציב ואחרות קניתי לא מזמן ״LG 70 עם פנל IPS בפחות מהתקציב שציינת.
מה שכנראה אומר שתוכל להרשות לעצמך פנל חדיש יותר, גם אם לא OLED לגודל ״55.

לגבי קופסה, יש בעניין כמעט flame war שאני מעדיף לא להכנס אליו. זה מתחיל בשיאומי, ממשיך עם nvidia shield והלאה.
ממליץ לך לקרוא קצת ולבדוק איזה יצרן (טלוויזיה ומכשירים יעודיים) מציע את מירב התכונות החשובות לך באיכות המיטבית לתקציב שלך ועדכונים שוטפים.

בהצלחה ותהנה!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תודה לכם. לא חשבתי על תוחלת החיים של האנדרואיד.. כנראה עברו הזמנים שהיינו קונים טלוויזיה ל 20 שנה.
ברשת אין אזכור לדגם 9066 של סוני. מה שבד"כ מופיע ליד XF9005 זה XG9505.

לגבי האנדרואיד בסוני הוא מעוכן כל הזמן. קיים יוטיוב וכל השאר הכוללים עדכונים.
לגבי הדגם תבדוק 9096

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור