התייעצות והמלצות ברכישת והתקנת מערכת

shorlak

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום חברים.

ברשותי לנצ'יה קאפה. בדלתות הקדמיות אין מספיק עומק. המקוריים (5.25) רמקולים צרים. מאחור "6 בתוך תיבה קטנה וסגורה -מעט באסים וזה מרעיש מעניין למה לנציה עשו את זה. יתכן כי אוותר על אחוריים לחלוטין. ורדיו טייפ עם צ'ינג'ר. כך קניתי אותה לפני שבועיים.

המוסיקה לה אני מאזין בד"כ, שחורה (לא ראפ עצבני, יותר היפ הופ סול וכאלה) ורוק - גם עברי. (האוסים טראנסים ואחיותיהם רק לעיתים רחוקות ובמצב צבירה שונה..) סגנון הסאונד שאני אוהב הוא נוטה לפלאט בלי גבוהים צורמים ובלי נמוכים מרעידים. כמובן שהבאסים חשובים לי ביותר (מוסיקה שחורה, לא?) אבל לא צריך שלישיית סאבים..חשובה לי איכות הסאונד ואיכות הרכיבים ואני מוכן לשלם עליהם.

קודם כל האם ניתן ע"י HU איכותי וסט קדמי איכותי להגיע לסאונד איכותי, במינימום עוותים בווליום ובלי מגבר/ים וסאב. כי ההעדפה הראשונה שלי היא בלי. ומה המלצתכם לרכיבים אלו? וכן, בהתחשב בכך שאני ממילא חייב "לבנות" כי נראה לי אין מקום בכיס המקורי לרמקול "רגיל"- מה השיקולים ללכת על 3WAY.

שנית, האם זה נכון לרכוש רדיו DVD רק לצורך הכמות של הMP3 שאני יכול לשים על דיסק? האם האיכות במכשירים אלו נופלת? בהנחה שכן, ישנה העדפה לHU USB. תחלופת השירים אצלי גבוהה.

שלישית, במקביל - הייתי רוצה לשמוע מכם הצעה שונה שכן תכלול מגבר/ים וסאב.

התקציב - כולל הרכבה - ואולי בניה מקדימה
בסטאפ הראשון והמועדף עליי 5000 ובסטאפ השני 8000.

אני מודה מראש לכל מי שיגיב לי בסבלנות ובפירוט. אני מתכוון כבר שבוע הבא להתקין.

תודה רבה.

shorlak

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מה קורה חבר'ה? 5-8Kאין לכם המלצה?מת לשמוע אתכם!

מה קורה חבר'ה? 5-8Kאין לכם המלצה?מת לשמוע אתכם!

Super_T

סגן אחראי פורום אודיו לרכב
מעורבות
0
נקודות
0
זה דיי מטורף לבנות סטאפ שכזה ,
בוא נתחיל בבעייה: אין מצב לארגן איכות גבוהה עם מוסיקה מUSB בקבצי MP3 . נתחיל פה.

עכשיו מכאן והלאה יש כמה תשובות:
1- לא , אין צורך בHU שהוא DVD מהסיבה שציינת - למרות שאין נפילה מיוחדת באיכות בחברות הטובות בשוק.
2- אם על 3WAY אתה חושב , ואיכות יחד , כנראה שחלום ה5K לא יהיה ריאלי וה-8K מתחיל להיות גבולי גם . אחרי הכל מדובר על בניות מפיבר בגלל הבעייתיות שציינת ברכב שלך .

חפש קצת ברשת ותראה מה מוצא חן בעיניך , תחזור עם דגמים ורעיונות - אניחנו נעשה סינון וכיוון .

תומר.​

shorlak

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה תומר.

ירדתי מUSB אם האיכות אכן נפגעת מכך. טוב לדעת ותודה.

ברשותך, לפני שאני אעלה רעיונות לרכיבים ספציפיים אקדים ואומר כי חריגה בת 1-2K לתקציב שציינתי בהנחה שאדרש לכך תתקבל.

שנית, סט 3WAY ללא מגבר ינגן כראוי? אפקטיבי בכלל? אם לא, זה אולי גם לא רלוונטי?

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
סט 3WAY מצריך הגברה של 6 ערוצים, כאשר לכולם חוץ מלטוויטר צריך חיתוך באנדפאס,
ז"א חיתוך מלמטה ולמעלה, או לחילופין הגברה של 6 ערוצים שמשודכת לקרוס שיכול לבצע כזה חיתוך.
כמו כן יש צורך בבנייה ברכב להתקנה של סט כזה.
לכן, לא מומלץ לבצע ללא יידע או הכנה מוקדמת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור