התחדשתי!!! Stealth Audio Cables - Dream Royale

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כבל רמקול מנסיוני הוא הכבל החשוב ביותר במערכת. למרות הדיעה הרווחת מצאתי, אחרי נסיונות רבים שעשיתי, שכבל הרמקול הוא הכבל המשפיע ביותר במערכת. במהלך גלגולי המערכת שלי עברתי עשרות כבלי רמקול כאשר האחרון שבהם היה ב-Stealth Audio Cables - Dream v14 ששירת אותי נאמנה. האמת היא שה-v14 הוא הכבל הראשון בחיי שפשוט עשה לי ״וואו״. הרגשתי כאילו הסירו שמיכה מהמערכת שלי. מדויק, נכון, טבעי ושקוף במידה כזו שטרם הכרתי.

WhatsApp Image 2018-10-08 at 00.53.03(1).jpeg

החלטתי החלטה אישית שכל רכישה שאעשה ארכוש את מוצר הקצה של כל יצרן שאני מעריך את יכולתו ומכיר את אופי הצליל שלו. עם המגבר למשל, בחרתי ב-centaur שהוא בעצם הדגם הגבוה ביותר שיכולתי להרשות לעצמי כאשר זה שמעליו, הוא עם תג מחיר פסיכוטי שלא בטוח שמצדיק את זה, בעניין המקור בחרתי בפטיפון הבכיר של דה וינצ׳י שלטעמי הוא הפטיפון הטוב ביותר שיוצר (תחושה פרטית שלי) ובהחלט היה עבורי בגדר חלום שדיברתי עליו בפורומים עוד משנת 2006. את הרמקולים שלי אני מתקשה להחליף משום שאני פשוט מאוהב לא רק בחברה הזו, אם כי בדגם הספציפי הזה שפשוט מרגש אותי בכל פעם מחדש.

WhatsApp Image 2018-10-08 at 00.53.03(2).jpeg

נותרו לי עוד כמה שידרוגים בניהם מגבר פונו (אוטוטו), קדמגבר (ייקח קצת זמן אבל יגיע) וכמובן לטפס למעלה ברמקולים של טידל. כמה למעלה? כמה שאול מבלי שאישתי תכה אותי נמרצות.

אבל את עניין כבל הרמקול הייתי מוכרח לסגור ומהר ככל הניתן. אחרי ששמעתי כמה דגמים מתחת ל-v14 שברשותי, הבנתי כמה הקפיצות בין סדרה לסדרה הן משמעותיות. לכן, בהחלטה עיוורת, לא אחראית (כרגיל) אך מושכלת בהחלט, רכשתי את הכבל הבכיר של החברה. והוא, כשמו כן הוא - Royale!!!

נתחיל באיכות הבניה.

אני לא חושב שישנו יצרן כבלים שבונה בצורה כל כך קיצונית כפי שהיצרן הזה בונה. מדובר בכבל העשוי משני סיגוי מוליכי כסף כאשר האחד הוא ריבון והשני הוא גיד עגול. כמו בדרגת טוהר הכסף, גיד נחושת בדרגת נקיון כזו שמאחורי ה-99% תמצאו לא מעט תשיעיות נוספות. וכמו ה-v14 וסדרת Dream בכלל, גם הכבל הזה מבודד בעזרת המבודד המושלם ״הליום״ מה שהופך אותו לכבל שמסוגל להתעלם מהסביבה באופן מוחלט ולבטל על אפשרות שאיזו הפרעה תחדור אליו. מה שהופך אותו לנקי לחלוטין מרעשים.

המימדים.

טוב. בתמונות זה גדול ומפחיד, במציאות זה גם מרשים בצורה בלתי נתפסת. האמת זה היה החשש שלי, שהוא יהיה מוגזם מידי, קיצוני בצורה כזו שיבוא לי מקולקל בעיניים. בשניה הראשונה שראיתי אותו במציאות, כולי הייתי צמרמורת. הכבל הזה הוא לא כבל - הוא מכשיר במימדיו. והמכשיר הזה הוא אולי המוצר היפה והמושקע ביותר שראיתי מעודי בתחום האודיו. אפשר להגיד שהתחושה הראשונה שלי שכשראיתי אותו לראשונה במציאות היתה דומה לתחושה שראיתי את הפטיפון שלי במציאות. פשוט מדהים. ומה לעשות, אסתטיקה היא חלק בלתי נפרד מהדרישות שלי מהמערכת שלי.

WhatsApp Image 2018-10-07 at 19.58.03.jpeg

סאונד

הכבל לא רץ דקה אחת לרפואה וכבר מהצליל הראשון מבינים שמדובר במוצר על. לא עוד כבל טוב ושקוף אם כי מוצר שמחולל פלאים במערכת. הביטוי הראשון היה בבמה מסודרת באופן יוצא דופן. פוקוס מטמטם ורמת פרטים ונקיון במידה כזו שטרם הכרתי. פשוט לקח את המערכת שלי למימד נוסף, העלה אותה עוד כיתה, הפך אותה לטובה יותר ממה שהיתה. הבס עדיין לא מושלם, צריך לטגן אותו קצת. אבל בהחלט אדווח לכם מה הוא עושה בדיוק אחרי ההרצה.

WhatsApp Image 2018-10-08 at 02.06.43.jpeg

שורה תחתונה? אני בעננים!!!

תמונות מצורפות

• WhatsApp Image 2018-10-08 at 00.53.03(1).jpeg
    WhatsApp Image 2018-10-08 at 00.53.03(1).jpeg
    KB 101.3 · צפיות: 1,564
  • WhatsApp Image 2018-10-08 at 00.53.03(2).jpeg
    WhatsApp Image 2018-10-08 at 00.53.03(2).jpeg
    KB 119.4 · צפיות: 1,226
  • WhatsApp Image 2018-10-07 at 19.58.03.jpeg
    WhatsApp Image 2018-10-07 at 19.58.03.jpeg
    KB 76.2 · צפיות: 1,203
  • WhatsApp Image 2018-10-08 at 02.06.43.jpeg
    WhatsApp Image 2018-10-08 at 02.06.43.jpeg
    KB 74.1 · צפיות: 1,184

daniel_m

אוהב את התחום
מעורבות
49
נקודות
18
תתחדש איש יקר. כבל מרשים ברמות מפחידות.
תיהנה מכל רגע. סט מרשים בכל היבט, עם סאונד חלומי.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אתה נראה כמו לוכד נחשים שתפס אנקונדה בייבי ....ואתה יודע אפילו אני, אפיקורס של אינטרקונקטים, טוען שכבל של רמקול יכול להימדד שונה ולכן גם יש לו טביעת צליל משלו ....אז גם ממני יש לך את ברכתי ובכלל בלי שום קשר לכלום רכישה של מוצר איכותי היא כיף גדול - תתחדש ותהנה !!!

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
זאת אומרת עד הסוף...המתוק :)
תתחדש :בעד:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
תתחדש חבר יקר!! נראה מדהים וחלומי. אין הרבה מה לומר על השדרוג הזה. פשוט אין.
תהנה תהנה תהנה!!

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
לי הכבל נראה כמו איזה חייזר :) פסיכי לחלוטין. תתחדש ותהנה :בעד:

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
וואו
קשה לדמיין שעוד ניתן לטפס מאיפה שאתה נמצא !!!
מעניין לשמועה

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
עם ימאס לך מהכבלים תוכל לשאוף את הגז הליום ולדבר כמו דונאלד דק

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תתחדש. חתיכת השקעה :)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תהיתי מתי חיידק השידרוגים יתקוף שוב ;).
הצלחת ליצור לך סטאפ מהקצה העליון ומאוזן להפליא - בהחלט דבר לשאוף אליו.
תהנה מהסטאפ ומהרכש החדש.(ורד)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אתה נראה כמו לוכד נחשים שתפס אנקונדה בייבי ....ואתה יודע אפילו אני, אפיקורס של אינטרקונקטים, טוען שכבל של רמקול יכול להימדד שונה ולכן גם יש לו טביעת צליל משלו ....אז גם ממני יש לך את ברכתי ובכלל בלי שום קשר לכלום רכישה של מוצר איכותי היא כיף גדול - תתחדש ותהנה !!!
מה קרה...?
שיניתה האג'נדה עכשיו יכול להמדד אז יכול להיות הבדל בשמע.?
אני לא מקניט אותך אבל אולי תן הסבר ?
לא מובן לי .

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
תתחדש !
אכן נראה כבל מדהים !

EREZ100

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
תתחדש נמר !

מאחל לך עוד הרבה שעות של הנאה !

ארז

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מה קרה...?
שיניתה האג'נדה עכשיו יכול להמדד אז יכול להיות הבדל בשמע.?
אני לא מקניט אותך אבל אולי תן הסבר ?
לא מובן לי .

רמת האושר היא גם מדד..

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
נראה מטורף לגמרי!
בשעה טובה! על הכבילה ובעיקר על הבית שלא יצא לי לבקר עדיין. מתי אני קופץ?!

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
תתחדש גבר. הכל נראה מעולה וסוף הדרך.
(בתמונה השלישית זה נראה כאילו אתה עובד על יד קדמית ואם ככה אז קנית את המשקולת 15 הכי יקרה בעולם. תהנה...)

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
הדבר הזה כל כך רחב שקשה לאמוד את אורכו :)
היו פה כל כך הרבה שרשורי התחדשויות, אבל נראה לי שזה המטורף מכל מה שזוכר אי פעם
מעריץ אותך על היכולת והתעוזה ללכת עם התחביב הזה עד הקצה של הקצה
סוג של זריקת מרץ מחודשת, מאחל לך הנאה והזרמת הרבה אלקטרונים דרך גידי הכסף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור