התחדשתי : nordost +mbl c51+ b&w 804d4

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
שלום לכולם,

אני אוהב סיפורי רכישה כפי ששיתפתי רבות בעבר הרחוק, לכן שמח לשתף שוב.

הסיפור רכישה שלי התחיל בעצם להתעצם כל הזמן (שידרוגיטיס ידוע),
לפני כ10 שנים רכשתי את הסטאפ הרציני הראשון שלי שהורכב מרסיבר, סאב, סנטר, אחוריים , מגבר אינטגרייטד-
ורמקולי cm9 b&w-שהם רמקולים מקבילים לסדרת ה 703 היום.
הבנתי שככל שהשקיע זמן בניסיונות של בדיקת ציוד ככה התוצאה בסופו של דבר תיהיה יותר טובה ולטעמי האישי כמובן.
עם הרמקולים הקודמים ניסיתי אין סוף כבלים ....כ 30 מגברים,כ 10 רסיברים, כ 15 סאבים....הבנתם את הראש....אני לא מתעצל לנסוע לחנות/יבואן לקחת ציוד ולנסות עד שיש בינגו....והגעתי לבינגו!

לאורך השנים חלמתי לשדרג את הרמקולים והלכתי לשמוע רמקולים רבים...המשכתי לנסות כבלים שונים ומשונים ומידי פעם מגבר ...סתם משידרוגיטיס מצוי...אך לא מצאתי סיבה להחליף.

לבסוף לאחר בחינת החברות השונות ומגוון רמקולים, החלטתי לשדרג ולרכוש -את ה 804d4.

בהתחלה חיברתי את ה 804d4 לאינטגרייטד שלי והכבילה המעולים שנבחרו בקפידה לאורך השנים והתוצאה הייתה אחלה (זה ההגדרה ) יותר באס ,יותר פתוח ויותר מפורט.

התחלתי הרצה של חודש ולמען האמת אני מרוצה, אבל בטוח שאפשר הרבה יותר, ואז מתחילים הניסיונות .

ביקשתי לניסיון מחבר טוב שיש לו c51 mbl בצבע לבן (אשתי אמרה לי ולחבר שזה רק לניסיון לכמה ימים כי היא לא מסכימה שאקנה בצבע לבן, המגבר היה בלוחות למכירה) ,חיברתי והתוצאה שקיבלתי הייתה קפיצה גדולה בתוצאה לטעמי האישי כמובן, אז ביקשתי מהחבר שבינתיים ישאיר לי את המגבר , המשכתי לקחת עוד כמה מגברים מחנויות והתוצאה של ה mbl הייתה הכי לטעמי-שקיפות גבוה מאוד, מפורט מאוד והמון טבעיות-המגבר שנשמע לי הכי טבעי ונכון.

בנושא כבילה -לאורך השנים רכשתי כ7 זוגות rca ורכשתי כ4 זוגות כבלים ,באף אחד מהם לא היה התאמה לטעמי.
לקחתי לניסיון כבלי רמקול ו rcaשל נורדוסט ושם קיבלתי את הקפיצה הגדולה הנוספת שחיפשתי – פשוט וואוו.

סיכומו של דבר שנמשך כחצי שנה:

ה 804d4רמקול מדהים!! מפורט מאוד, אני יושב כל יום ומאזין להם עם חיוך ענק. זה רמקול שדורש דיוק ברכיבים (אולי אני זה שדורש דיוק?!).

פעם ראשונה שפשוט חיברתי כבלים ובאותו הרגע החלטתי שיותר מזה אני לא צריך לחפש -הם פשוט מדהימים!. המשכתי ורכשתי גם כבלי חשמל ומשככים של נורדוסט. כל הכבלים מסדרת ה fry2.יש לי גם מפצל חשמל וכבלים נוספים של נורדוסט.

ניסיתי כ10 אינטגרייטדים עם תקציב סביב50 -המגבר שהיה הכי לטעמי האישי הוא ה mbl .כל המגברים ברמות האלו מעולים וזה עניין של טעם אישי.

לצערי הרב, כפי שניתן לראות בתמונות ,האינטגרייטד בצבע לבן, ואשתי מרשה לי רק שחור כפי שהבנתם מהתמונה...אז התחדשתי במגבר שחור ,והאינטגרייטד הלבן חוזר ללוחות (לצערי).

תודה רבה לכל מי שליווה אותי בתהליך:
פיוז – שנותנים לי הלב והנשמה לאורך כל השנים.
ברנד אודיו – אמיר המלך שתמיד נותן שירות מדהים.
אודיו קלאב – אלופי עולם שחושבים על הלקוח.
סאונדקווסט – גבי המקצוען ! כיף שיש אותך , עוזר ומלווה יד ביד.
רן שביט - האחד והיחיד.

תמונות מצורפות

• IMG-20220928-WA0031.jpg
    IMG-20220928-WA0031.jpg
    KB 82.3 · צפיות: 307
נערך לאחרונה ב:

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
תתחדש כיף לקרוא, יגעת מצאת, הרבה הנאה ונחת.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,472
נקודות
113
כיף לקרא ולראות לאן הגעת
כל הכבוד רועי היקר.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
911
נקודות
113
תיתחדש ושתהנה מהם עוד הרבה שנים אגב אחלה רמקולים קניתה :כל-הכבוד:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תהנה מהמוזיקה ומהרכישות...

ע"פ הצילום (ייתכן וזווית הצילום מטעה), רמקול אחד עומד כשגבו/חלק מגבו לחלל פינת אוכל/כניסה לבית.
במידה ויש באפשרותך להסיט א כול המערכת ימינה כך שגב שני הרמקולים יהיה עם קיר ואף להרחיק את הרמקולים קח שחזיתם תעבור את חזית השידה תוכל למקסם את התוצאה שלך.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
תתחדש, איזה כיף
מה המקור? מקווה שיש דאק סביר,
ומקווה שהתגובה שלי לא תכניס אותך לעוד הוצאות ;)

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
לא הבנתי ממה אתה כ"כ מתלהב :rolleyes:..

סתאאאאם :מנצח:, תתחדש !!
מאחל לך שנים של מוזיקה טובה ובטוח שאכן תקבל אותם מהמערכת הזו.
אגב, אני בעד הלבן - נראה נהדר עם השידה שלך, אבל אני גם בעד שיהיה לך שחור מאשר לא יהיה בכלל אז שוב תתחדש ותהנה :שתוי:
מחזק כל מה שאמרת לגבי היבואנים :בעד::בעד:

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
אחלה העמדה ומיקום של רכיבי, המערכת...

למה

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
תתחדש ותהנה.:אצבע מורמת מחזק את דבריי גיא: קח את כל העסק טיפה שמלה,שקיר יהיה מאחוריי שני הרמקולים ותוציא אותם קדימה מעבר לקוו המזנון.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
איזה סיפור אהבה!:) תתחדש ! תהנה! מתנת חג פנטאסטי ת וראויה לך!

Yoscheck

חבר אתר
מעורבות
13
נקודות
3
סט אפ סופר מרשים,תתחדש ותהנה רבות אח שלי!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור