התחדשתי (acoustic solid round wood)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מתחיל להבין את התגובות של matanoosh אליך.

בעניין הוילון רוברט צודק. הקפלים בהחלט משפיעים על טווח תדרים גבוה רחב יותר מאשר וילון מתוח.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
גם אני בעד פחות מאסת טקסטיל וממזמן חושב ששטיח עבה חוטא למטרה ובולע יותר מידי גבוהים ותמיד ממליץ על כזה באריגה שטוחה.
בדיוק,

בלילה כשאתפנה "ממטלות החיים" אכתוב את ההסבר התאורטי מדוע "וילון קליל יחסי עם קפלים" עדיף על וילון "שטוח וכבד"

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לא דברתי על וילון מתוח אלא על וילון עם קפלים *אפרופו*
ובעיקר דברתי על הוילון/ות שלי.

וילון האפלה, custom made, אטום 100%, תלת שכבתי עם כפלים 1.5.
רצפה - תקרה.
כבד ובעל מסה ומשקל.
אצלי על הקיר מאחורי המערכת והקיר בניצב (מכסה ויטרינה גדולה של 3.6 מ').

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא דברתי על וילון מתוח אלא על וילון עם קפלים *אפרופו*
ובעיקר דברתי על הוילון/ות שלי.

וילון האפלה, custom made, אטום 100%, תלת שכבתי עם כפלים 1.5.
רצפה - תקרה.
כבד ובעל מסה ומשקל.
אצלי על הקיר מאחורי המערכת והקיר בניצב (מכסה ויטרינה גדולה של 3.6 מ').

כל עוד זה לא מייבש את הצליל אז הכל טוב. למסה גבוהה של חומרים רכים, יש נטייה כזו.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
החלל אצלי בעייתי - כמו 90% מהחללים הציבוריים בדירות ישראליות,
ובחירת מערכת עם רמקולים full range המצריכים העמדה קריטית ומחושבת.

בזכות הוילון למשל - אני לא מתעייף ב splים *גבוהים* (כאשר אני מאזין למשל ב-קולנוע אנרגטי אצלי) וכאשר אני שומע מוזיקה המצריכה splים מעל הממוצע (אצלי).

היופי בווילון/ות שהוא בשימוש *אך ורק* כאשר אנחנו צופים בקולנוע ושמיעת מוזיקה כאמור ב splים גבוהים...
כאשר הבית ישן בערב ואני מאזין לבדי, בשקט שלי ובנוחות שלי וב splים רגועים, אין שום צורך בשום אביזר כזה או אחר.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אתה כנראה נחמד וסימפטי בדיוק כמוהו.אגב יש לך תגובה לעניין עצמו חכם ציון .
לי יש.
היית אצלו? שמעת אצלו? התרשמת מהאקוסטיקה? לא? אז מה אתה מבלבל ת'מוח?
כל פעם שמישהו יעלה תמונה עם חלון תקפוץ עם הוילון הזה? או שטיח על הרצפה? מה זה, חרדת משטחים מחזירים חשופים? אני חושב ששמעתי שיש טיפולים טובים לסוג החרדה הזה. לי יש חרדה מטיסות, אני יכול להפנות אותך למטפל שלי.

מעבר לכך, עד שלא תשמע חלל של מישהו, או לכל הפחות תמדוד בדרך כלשהי, אין לך שום מושג איך ישמע.

אצלי יש חלונות ענקיים חשופים לגמרי שהשפעת וילונות עליהם היתה אפסית. למה? *אני מניח* שזה בגלל שהם רחוקים מנקודת ההאזנה (כ- 7 מטר). האם אני יודע? לא. האם קיבלתי המלצות חמות לשים עליהם וילונות מיועצי אקוסטיקה שהיו אצלי בחדר? לא. למה? אולי כי לא היה להם למכור לי וילונות. אולי כי חשבו שזה לא מספיק חשוב.

יש לי גם טלויזיית פלזמה ענתיקה 50" על הקיר האחורי, בדיוק בין הרמקולים. כיסיתי אותה פעם עם שמיכת פוך טובה של אמא שלי. לאמא שלי קר, אז השמיכה עבה. עבה מאד. אתה יודע איזה הבדל שמעתי? כמעט כלום. אתה יודע למה? אני לא. אני *מניח* שזה בגלל שהשטח של הטלויזה ביחס לשאר המשטחים המחזירים הוא קטן מאד.

בקיצור, לימוד שחיה בהתכתבות הוא עוד משהו שאתה עושה ולא תורם מאומה לפורום.

אני מניח שאת המסר (הגועלי, לדבריך, אך ההכרחי במקרה שלך - תמיד) העברתי. אז בנימה אחרת, למדתי ממך היום תובנה מעניינת - שעדיף וילון קליל עם קפלים מאשר כבד וחלק. תודה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לי יש.
כל פעם שמישהו יעלה תמונה עם חלון תקפוץ עם הוילון הזה? או שטיח על הרצפה? מה זה, חרדת משטחים מחזירים חשופים? אני חושב ששמעתי שיש טיפולים טובים לסוג החרדה הזה. לי יש חרדה מטיסות, אני יכול להפנות אותך למטפל שלי.

מעבר לכך, עד שלא תשמע חלל של מישהו, או לכל הפחות תמדוד בדרך כלשהי, אין לך שום מושג איך ישמע.

אצלי יש חלונות ענקיים חשופים לגמרי שהשפעת וילונות עליהם היתה אפסית. למה? *אני מניח* שזה בגלל שהם רחוקים מנקודת ההאזנה (כ- 7 מטר). האם אני יודע? לא. האם קיבלתי המלצות חמות לשים עליהם וילונות מיועצי אקוסטיקה שהיו אצלי בחדר? לא. למה? אולי כי לא היה להם למכור לי וילונות. אולי כי חשבו שזה לא מספיק חשוב.

יש לי גם טלויזיית פלזמה ענתיקה 50" על הקיר האחורי, בדיוק בין הרמקולים. כיסיתי אותה פעם עם שמיכת פוך טובה של אמא שלי. לאמא שלי קר, אז השמיכה עבה. עבה מאד. אתה יודע איזה הבדל שמעתי? כמעט כלום. אתה יודע למה? אני לא. אני *מניח* שזה בגלל שהשטח של הטלויזה ביחס לשאר המשטחים המחזירים הוא קטן מאד.

אני מניח שאת המסר (הגועלי, לדבריך, אך ההכרחי במקרה שלך - תמיד) העברתי. אז בנימה אחרת, למדתי ממך היום תובנה מעניינת - שעדיף וילון קליל עם קפלים מאשר כבד וחלק. תודה.
עד שאתפנה לכתוב תגובה ראויה לפוסט האשפה שלך אני ממליץ לך להשוות עומקים ובמות ב 0-ים ו 1-ים של כבלי USB

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים - חלאס!

מבחינתי רוברט נתת את התגובה שלך. אתה כתבת לו פוסט אשפה כתגובה - מעולה, זה מספיק.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
זמן אחרון כל שרשור הופך לקרב נגיחות בין רוברט למתן,שברוב המקרים לא כל-כך קשור לנושא ויותר דומה לחיסול חשבונות אישיים. חברה,גלו סובלנות וכבוד כלפיי יתר החברים,שבסך הכל רוצים להחליף קצת ידע וחוויות לתחביב המשותף.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
תמיד הייתי בעד "תכנית ההתנתקות"..... והצעתי זאת למתן מספר פעמים ללא הצלחה - תתעסק בעניינים שלך ואני בשלי.
....והנה אני מציע זאת פעם נוספת.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
חבל שנגררים לויכוחים מיותרים, מדובר בתחביב לא בפוליטיקה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
זמן אחרון כל שרשור הופך לקרב נגיחות בין רוברט למתן,שברוב המקרים לא כל-כך קשור לנושא ויותר דומה לחיסול חשבונות אישיים. חברה,גלו סובלנות וכבוד כלפיי יתר החברים,שבסך הכל רוצים להחליף קצת ידע וחוויות לתחביב המשותף.
הקשר לשרשור הוא פשוט: אין צורך לאנוס אנשים לשים וילונות, והטיפים על האקוסטיקה או כל דבר אחר, הם או בחזרת "מי שמך" או בחזקת הטעיה אם נותן הטיפ האדיב עושה זאת לאחר שראה תמונה אחת חלקית של החלל.

זיו/זאב, תתחדש ותהנה מהפטיפון שלך. אני מבין שההרכבה שלו קלה ואינטואיטיבית ולכן לא היה אפילו צורך שארמה יבוא להרכיב? מה לגבי כיוון הזרוע? גם קליל? ההתאמה הויזואלית בין המעמד לפטיפון היא מקרית או שהיתה שם יד מכוונת?

צר לי. אני מדבר בשם הרבה אנשים שיש להם חיים (בניגוד אלי) ולא טורחים להגיב על הדברים של רוברט אבל חושבים בדיוק כמוני. שהוא ימשיך בשלו, ואני אמשיך בשלי. יכתוב שטויות - אני אכנס בו. ירצה להכנס בי כשאני כותב לדעתו שטויות - הוא מוזמן.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
דבר אחד מצער באמת יש לדעתי בכל הטלנובלה הזאת - השרשור של ZEEV78 נחרב ....וזה היה אמור להיות מאורע משמח....ציוד חדש.....

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
OK ,אז ההצגה ממשיכה......עשיתי את מיטב יכולתי ל"שלום עולמי" - לא צלח

ההצגה לא תמשיך. אם הדיון לא יהיה ענייני אני אערוך ואשאיר רק את את הדברים שאינם לגופו של אדם. לא אתה כלפי מתן ולא מתן כלפייך.

זה באמת לא לעניין.

מתן. ממתי רובין הוד הוא אשכנזי לפלף???

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לי יש.

אז התפניתי לקרוא בניתוחא את הפוסט שלך....קבל את התובנות שלי לדברי ההבל שבו.

כן כשמדובר בחדרים של אודיופילים יש לי "חרדת משטחים מחזירים" ,אצל שאר חברים מהישוב החרדה נעלמת לה באורח פלא.
וכן, טיפול אקוסטי (אפילו חובבני) משפר את החוויה האודיופילית בעשרות מונים מכל המשחקים בכבלי ה-USB המטופשים שלך.

נערך לאחרונה ב:

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
זיו/זאב, תתחדש ותהנה מהפטיפון שלך. אני מבין שההרכבה שלו קלה ואינטואיטיבית ולכן לא היה אפילו צורך שארמה יבוא להרכיב? מה לגבי כיוון הזרוע? גם קליל? ההתאמה הויזואלית בין המעמד לפטיפון היא מקרית או שהיתה שם יד מכוונת?

הרכבת הפטיפון הזה היא ממש פשוטה חוץ מכיוון הזרוע והראש להם נדרשת הבנה בסיסית שכן לא מדובר בזרוע מסובכת בכלל , ומי שהיו לו (כמו לזאב) פטיפונים בעבר ויש לו מושג בכיוון , זה כלל לא מסובך , מה גם ש Solid Acoustic מספקת שבלונה ששמים על התקליט ובו שירטוט מדוייק למיקום הזרוע, וכו.
אולם ניתן לקבל במגוון של זרועות לבחירה או ללא.

למעשה הפטיפון סופק לפני 3 שבועות לביתו ולבקשתו של זאב שהיה בכלל בחו״ל .

לגבי ההתאמה לסטנד , זה הוא יענה , אולם לדעתי ,אחרי שראיתי אותו , הגימור הזה הוא הגימור הטבעי שמשלים את הסטנד שלו , כאשר דגם הפטיפון הזה מגיע גם בעוד 10 גימורים לבחירה בתוספת קטנה במחיר
לפי בקשת הלקוח , כגון הפטיפון של ידידנו מהפורום דויד גיל השחור פסנתר , או לדוגמא לקוח מסויים ביקש באפור עכבר...

Acoustic_Solid_Wood_Round_grau_02.jpg

תמונות מצורפות

• Acoustic_Solid_Wood_Round_grau_02.jpg
    Acoustic_Solid_Wood_Round_grau_02.jpg
    KB 133.2 · צפיות: 458
נערך לאחרונה ב:

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
תתחדש !
נראה מאוד יפה
באיזה זרוע בחרת? נראה כמו דגם של REGA?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
ההרכבה לא לקחה הרבה זמן ולשמחתי הראש הגיע מורכב על הזרוע ואפילו המשקל התאים לפי הוראות היצרן של הראש. אני משוכנע שיש עוד עבודה בכיוון של הפטיפון ובשביל זה יש את דוקטור זיו. הזרוע היא הסטנדרטית שמגיעה עם הפטיפון.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
תתחדש(ורד)
בעיניי אקוסטיקה,אין טוב מניסוי וטעייה.
וסבלנות אין קץ :)

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור