התחדשתי בSC LX701 PIONEER

• פותח הנושא Fire
  • פורסם בתאריך

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
ה 90 מאז ועד היום לא סופר שום פיוניר שיצא אחריו.

בכל אופן שלומי, לא משנה, אתה מאושר, אני מאושר...אפשר ללכת לאכול גלידה.
אני אומר לך את האמת ואתה דווקא כן מבין על מה אני מדבר כי אתה נכוות בעצמך הסיבה היחידה שבגינה מכרתי את ה90 זה שבמידה והוא יתקלקל כמו שהתקלקל אצלך!!! התיקון יעלה הון תועפות !!!!ואם אתה חושב שאני מוכן לקחת את הסיכון בשביל הגברה יותר טובה או פחות
ולשלם אם בכלל אפשרי הון תועפות על חלקים יש לך טעות ואתה שילמת על תיקון ה90 אלפי שקלים אז לא הכל זה. צליל יש גם תמונה מעבר

נערך לאחרונה ב:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
והאמת שבשעה כזו אני לא אוכל כבר גלידה

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
שלומי תהיה לי רק בריא.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אל תדבר בקודים אם יש לך איזו הארה או התגלות בבקשה תשפוך לא כולנו מבינים את חוכמתך הרבה אנחנו ההדיוטים פשוטי העם

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
לשיטתך ה701 זבל וה90 הוא התגלמות האומנות ויצירת המופת האולטימטיבית לשלושים שנה הבאות הרי לך גם היה אותו מדוע מכרת אותו

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
לא מבין באמת למה אתה כועס

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
ה90 הוא רסיבר מפלצתי שמבחינת ההגברה שלו הוא מעל ומעבר לדרישות של ק"ב אבל הוא לא עדכני, אם ההתחדשות חשובה לך תהנה אבל תשכח להנות גם מהתוצאות.

אני אומר לך את האמת ואתה דווקא כן מבין על מה אני מדבר כי אתה נכוות בעצמך הסיבה היחידה שבגינה מכרתי את ה90 זה שבמידה והוא יתקלקל כמו שהתקלקל אצלך!!! התיקון יעלה הון תועפות !!!!ואם אתה חושב שאני מוכן לקחת את הסיכון בשביל הגברה יותר טובה או פחות
ולשלם אם בכלל אפשרי הון תועפות על חלקים יש לך טעות ואתה שילמת על תיקון ה90 אלפי שקלים אז לא הכל זה.

מבלי להכנס למיני עימות בינך לבין איתי123 אני חייב לציין שאני לא מסכים איתך, אתה קונה פרארי (לא משנה אם היא משומשת או לא) ובוכה שפנס עולה פי 100 (הדוגמה לצורך המחשה, לא בדקתי) מפנס של קיה פיקנטו? אתה יושב במסעדת יוקרה פותח שולחן ומצפה לשלם מחיר של מנה פלאפל? אני מקבל את זה שיש את היצר לשדרג (ושכל אחד יעשה עם כספו מה שטוב לו) אבל אני לא קונה את הסיבה הזאת, עם כל הכבוד ויש כבוד.

נערך לאחרונה ב:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
זאב ממש לא הבנתי
את ה90 אף אחד לא יוכל להסביר לי או לסנגר לי עליו ואין אחד שמכיר אותו יותר ממני על בוריו אני לא צריך את ההסברים המנומקים על המכשיר תחסוך לי
המכשיר בן מעל עשר שנים
כרטיסים ישנים אלקטרוניקה מתייבשת זעזועי מתח אי אפשר לדעת מה יילד יום
ויילך לו בוקר בהיר אחד כרטיס דיגיטאלי או HDMI ואני אפנה אליך שתשלם את התיקון לטר אחרי שיזמינו מחברת B O בשבדיה את החלקים ואשלם הון על תיקון אם בכלל יצליחו
לעומת זאת רכשתי מכשיר חדש חדשני עם אחריות שנתיים רשמי מלא פיצ'רים ולא רק סוס הגברה ללא אפילו רדיו אינטרנט שלא לדבר על פיצ'רים אחרים
מה לעשות שהוא נחשב מיושן אפילו מערך הרמקולים שלו לא תומך אפילו ב9 ערוצים אלא סראונד כפול במונו
לעומת אטמוס וכל השאר של ה701
וגם ה701 תומך 4 אום הגברה כמו ה90 שהוא רק הקדמיים תומך 4 אום אגב
אז Give me a break will u

נערך לאחרונה ב:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
המכשיר מלא גימיקים מיותרים כמו מסך מקדימה שלא תומך אפילו HDMI אלא רק באנאלוג
מניו משני של הווליום וכיווני טון טרבל ובאס רק דרך המסך הקטן המשני לך תוציא את העיניים כדי לראות את התפריט ולא על גבי המסך הגדול
רק התפריט העיקרי של כיול קיים על המסך
שום פיצ'רים עדכניים לא קיימים בו
ובכלל הוא 7.1 תכלס
אז הגברה יותר טובה מסכים
אבל זה לא חזות הכל ולא הכי חשוב בקולנוע
כאשר ה701 שרכשתי לא קוטל קנים ביחס אליו בהגברה ומבחינת פיצ'רים ואטמוס אין מה להשוות
להגיד שלא הייתי רוצה את ה90 אצלי ממש לא נכון להשאר איתו כל החיים ממש לא

נערך לאחרונה ב:

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
פיוניר תמיד היו רסיברים מצוינים, אבל נקודת התורפה שלהם היא ממשק לא מוצלח בלשון המעטה.
אבל אם הבחירה בין ממשק מוצלח וביצועים פושרים לבין ממשק גרוע וביצועים מעולים, אעדיף את השני.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אז מה העדפת לא הבנתי

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
בסדר אבל הוויכוח פה הוא בין שני פיוניר....

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
פיוניר תמיד היו רסיברים מצוינים, אבל נקודת התורפה שלהם היא ממשק לא מוצלח בלשון המעטה.
אבל אם הבחירה בין ממשק מוצלח וביצועים פושרים לבין ממשק גרוע וביצועים מעולים, אעדיף את השני.

יעקב.
הממשק. התפריטים של סדרת ה-lx החדשה משובחת ביותר. וקלה לתפעול. היא שונה משמעותית מהדגמים היוצאים.
כיום הרסיברים של פיוניר נוטים לשלמות.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
נוטים ל שלמות ... אוקי.
תסביר בבקשה מאיזו בחינה ?
מה הפקטור ?
אמינות/איכות צליל ברב ערוצי/איכות צליל בדו ערוצי/איכות קדם בחיבור עם יחידות הגברה חיצוניות/איכות הגברה עצמית לכל ערוץ/ממשק משתמש/כיול rc/ הגברה יחס אות לרעש דאמפינג פאקטור יכולת להחזיק בעומס רמקול 4 אום רמקול נציל/לא נציל/איזון/טונטאליות ועוד ועוד ועוד....

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
+1

נערך לאחרונה ב:

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
באמת שאני לא מבין על מה המהומה? אתם מתנגחים על שטויות במיץ עגבניות או בכל מיץ אחר.
הרי ידוע לכולנו, שבתחום הזה לכל אחד יש את ההעדפות שלו, וכל אחד מהסיבות השמורות לו.
על כן, צריך לפרגן לכל מי שפותח "פוסט" של התחדשתי, ולהרים לו.
לא חשוב באיזה מכשיר מדובר, וכמה זה עלה לו, הרי לפני כל רכישה אנחנו שומעים, בודקים, שואלים מתחקרים ומה לא, ואם בסופו של תחקיר הוחלט לרכוש מכשיר X או Y, אז למה לא לפרגן לאדם שהוציא ממיטב כספו בכדי להנות ממשהו שהוא אהב ובחר.
לפרגן לא עולה כסף!!!
ולפותח "הפוסט", אני חושב שבחרת נכון, מאחל לך הנאה מרובה.
אם לשפוט ע"פ התמונות, נראה יפה מאוד.
ת ת ח ד ש.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
באמת שאני לא מבין על מה המהומה? אתם מתנגחים על שטויות במיץ עגבניות או בכל מיץ אחר.
הרי ידוע לכולנו, שבתחום הזה לכל אחד יש את ההעדפות שלו, וכל אחד מהסיבות השמורות לו.
על כן, צריך לפרגן לכל מי שפותח "פוסט" של התחדשתי, ולהרים לו.
לא חשוב באיזה מכשיר מדובר, וכמה זה עלה לו, הרי לפני כל רכישה אנחנו שומעים, בודקים, שואלים מתחקרים ומה לא, ואם בסופו של תחקיר הוחלט לרכוש מכשיר X או Y, אז למה לא לפרגן לאדם שהוציא ממיטב כספו בכדי להנות ממשהו שהוא אהב ובחר.
לפרגן לא עולה כסף!!!
ולפותח "הפוסט", אני חושב שבחרת נכון, מאחל לך הנאה מרובה.
אם לשפוט ע"פ התמונות, נראה יפה מאוד.
ת ת ח ד ש.
תודה רבה לך ידידי :מנצח:
אכן כל בחירה יש לה מחיר ויש לה משמעות
אני העדפתי למכור ספינה ישנה שעלות תיקון שלה עולה על כל מחיר המכשיר היום
לעומת ספינה חדשה בועטת עם תמיכה לחלפים
ואחריות שנתיים יבואן רשמי
וגם חכמה עדכנית יותר רחמנא ליצלן;)

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
איתי אני לא אוהב צביעות
היה לך ה90 ואכלת אותה חזק איתו ושילמת עלות תיקון לטר על כרטיס HDMI אלפי שקלים והעפת אותו
עכשיו אתה מטיף לי מוסר על אוכל שותה ובולע מכשירים אחרים

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
איתי אני לא אוהב צביעות
היה לך ה90 ואכלת אותה חזק איתו ושילמת עלות תיקון לטר על כרטיס HDMI אלפי שקלים והעפת אותו
עכשיו אתה מטיף לי מוסר על אוכל שותה ובולע מכשירים אחרים

שלומי
לא ברור למה אתה תוקף אותי?
אכלת משהו לא טוב?
כשתרגע, גם אגיב לך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור