התחדשתי ב-thorens td-125

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
לפני כמה שבועות לא עמדתי בפיתוי וקניתי מיד שניה פטיפון Thorens TD-125. הפטיפון במצב מצוין. זרוע SME 3009 S2 unimproved עם חיווט Cardas, בסיס חדש מעץ, ו-recapping של הלוח האלקטרוני. עלות טוטאלית 700 יורו כולל החלפת הגומי בזרוע על ידי טכנאי שגם בדק עבורי את הקרביים בהזדמנות זו.

ביום ששי אחרי החזרה מהארץ אספתי את הפטיפון משודך לקרטרידג׳ AT-OC9XML שהיה לי חדש בבית. בעיקרוו הפטיפון היה מיועד לשימוש עם תקליטי מונו אבל עד לקניית הקרטרידג׳ היעודי החלטתי לעשות shootout עם הפטיפון הראשי - Pro-Ject Xtension 10 עם Ortofon Cadenza Black. בהתחשב בהבדלי המחיר (בייחוד הקרטרידג׳) זה היה אמור להיות קל ומהיר. ובכן לא. הישיש (שבכל זאת קיבל כמה ניתוחים פלסטיים) נתן קרב קשה ביותר וגם אם זה לא היה ניצחון זה היה תיקו ובכמה אספקטים שלי חשובים במיוחד אפילו ניצחון. לאחר יומיים של האזנות אינטנסיביות שבהן העברתי תקליטים פטיפון אחד לשני והקשבתי לכמה קטעים פעמיים ואף יותר (לפרה פונו שלי יש שתי כניסות שמאפשרות לי לעשות החלפה מהירה), סיימתי היום עם ה-Thorens. אני כרגע אף חושב להעביר את האורטופון היקר ל-Thorens.

נכון, החדר שלי לא מושלם, לא מטופל (זה מחכה להרחבת הבית בשנה הבאה בעזרת הבנק). אין לי מערכת של מאה אלף יורו, אבל אחרי שלוש שנים של עבודה מאומצת יש לי סטאפ ממש לא רע לעניות דעתי. אחרי הרבה זמן שרבים וטובים אמרו לי להתרחק מפטיפוני וינטג׳ אולי כדאי לחשוב מחדש.

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
תמונות :)

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
IMG-2610.jpg

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
IMG-2611.jpg

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
יפה , מניסיוני עם טורנסים והיה לי פעמיים 160 ו TD124 משופצר מהיסוד עם זרוע וראש איכותיים . מדובר בפטיפונים שפשוט מנגנים מוסיקה. בלי זיקוקי דינור, בלי רזולוציות ודינמיקה מטורפת , פשוט מנגנים מוסיקה שכיף לשמוע.

תהנה..

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
יפה , מניסיוני עם טורנסים והיה לי פעמיים 160 ו TD124 משופצר מהיסוד עם זרוע וראש איכותיים . מדובר בפטיפונים שפשוט מנגנים מוסיקה. בלי זיקוקי דינור, בלי רזולוציות ודינמיקה מטורפת , פשוט מנגנים מוסיקה שכיף לשמוע.

תהנה..
סתם סקרן אבל מה יש לך היום?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
מה אלו הקופסאות מעץ בשני המדפים בחלק תחתון צד שמאל ?

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
תתחדש ושתהנה ממנו ואחלה ציוד יש לכה :בעד:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
מה אלו הקופסאות מעץ בשני המדפים בחלק תחתון צד שמאל ?

ספקי כח לינארים שמיוצרים עבורי. ברובם משמשים את החלק הדיגיטלי של המערכת מלבד אחד שמשמש את הפטיפון (pro ject).

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
איזה יופי של מערכת, הפטיפון החדש (זא ישן) ככ קלאסי ו understated שאין מילים.

ספר קצת מה הרכיבים האחרים?

capten

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
באתר הכחול HT יש אין סוף שרשורים לטורנס 124.
מומלץ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור