התחדשתי ברמקולים מדהימים PERLISTEN S7T

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכולם.

במקביל לתחום האודיו הרב ערוצי שדיי מלהיב אותי, כך גם תחום האודיו הדו ערוצי.
במשך השנים במגבלות תקציב נסתי למצוא לעצמי רמקולים שיידעו להשתלב היטב בשמע רב ערוצי, ובדו ערוצי.

במהלך השנים עברו תחתי מספר מכובד של רמקולי חזית רצפתי שחלקם הציגו תמונת סאונד מרשימה בשמע דו ערוצי, אך אינם עברו את מבחן השמע הרב ערוצי.
מבחינתי רמקול חזית בפורמט רב ערוצי אמור להיות רמקול גדול בריא חזק דינאמי ומפורט, ושידע להשלים במת סאונד מלאה גדולה וקרובה במקום רמקול סנטר.

עד לא מזמן היו ברשותי רמקולי חזית בריאים של חברת קליפש מדגם Klipsch RF-7MKIII שתפקד נפלא בשמע רב ערוצי, רמקול בעל נוכחות מרשימה ביותר, שהשלים במת סאונד ענקית ללא שימוש ברמקול סנטר. רמקולי קליפש מסדרת RF-7III מסוג הרמקולים שאוכלים הכול בדו ערוצי, אך תמיד הרגשתי שחסר לי משהו בהם שאני רוצה לקבל יותר בשמע דו ערוצי, את השלמת החוסר הזה יצא לי לחוות בכמה הזדמנויות מכמה זוגות רמקולים מרשימים.

מכאן החל מסע די ארוך וממושך אחר רמקול שייתן עבורי מענה הולם לשני העולמות, דו ערוצי, ורב ערוצי.
תחילה הגדרתי לעצמי מסגרת תקציב באזור ה-50K ויצאתי לסבב האזנה ראשוני במספר חנויות מובילות, וגם אצל מספר חברים שיש ברשותם רמקולי חזית משובחים, חלקם הציגו תמונת סאונד דיי טובה בדו ערוצי. אך עד מהרה הבנתי שאינם עומדים בסטנדרט שהורגלתי אליו ברב ערוצי.

ומכאן החלטתי להכפיל את מסגרת התקציב שהגדרתי בתחילה, במסגרת התקציב העדכני נחשפתי למבחר רמקולים דיי מרשים של כמה חברות מובילות בתחום, אך ככל שהעמקתי בהם תמיד חסר בהם משהו משלים שייתן מענה הולם לשני העולמות, דו ערוצי, ורב ערוצי.

כשהבנתי שמסגרת התקציב שלי מוגדרת, וכבר מוגבלת. חזרתי להאזין שוב לרמקולים שמזמן שבו את ליבי PERLISTEN S7T.
הכרות מקדימה עם חברת PERLISTEN בישראל יש לי, עד לא מזמן נחתו אצלי שני דגמים מסדרת הדגל ה-S, הדגם הראשון מבניהם היה ה-S7T.

אך לפני שנסגרתי סופית על ה-S7T. הייתי חייב לעצמי להאזין לדגם המוניטור המרשים S5M. אני יכול לספר לכם שבחלל האזנה שלי הרמקול הזה הניב סאונד קסום שלא שמעתי משום רמקול בגודלו, ככל שהאזנתי התחברתי אליהם יותר, הם מאוזנים להפליא, עם באס מלא והדוק, עם ווקאל מרשים במיוחד, ובתחום הגבוהים פשוט וואו גדול. הרמקול הזה פשוט יודע לנגן הכול, הוא אוכל את כל סגנונות המוסיקה בקלות, הוא דינאמי מהיר מדויק ומפורט, רזולטיבי ברמות על. ככל שהאכלתי אותם בדלק הם שמרו על לינאריות מופלאה, למעשה המוניטורים הללו שבו את ליבי בדו ערוצי! ומה ברב ערוצי? גם כאן הם הרשימו אותי מאוד, הם השתלבו נכון עם שאר הרמקולים, הם הציגו תמונת סאונד סופר מדויקת ומפורטת מרשימה במיוחד וזאת ללא שימוש ברמקול סנטר, פשוט רמקולים מופלאים.

אך לפתע נכנס הספק, לאורך כול שנותיי הורגלתי לחיות עם רמקול רצפתי בריא עם נוכחות, החשש הזה שאולי אני מפספס משהו הוביל אותי לצאת לסבב בחינה נוסף עם ה-S7T לפני קבלת החלטה, הרמקולים נחתו אצלי שוב לבחינה נוספת רק שהפעם הם משודכים למגבר מקינטוש משובח מדגם MA9500, הרמקול הזה ה-S7T הצליח להציג בפני את כל מה שאני מצפה ודורש ממנו. ככל שהאזנתי להם הם נטעו בי שוב ושוב תחושה שהם עשו לי סדר באקוסטיקה ובכל מה שסביבו, הרמקול הזה פשוט יודע לאכול הכול בכל סגנונות המוסיקה שהאכלתי אותם, מהקלטות ישנות, לחדשות ביותר. הם פשוט אמרו את דברם יש בנו את כול היתרונות המרשימים המוזכרים בדגם המוניטור S5M החלומי אבל עם נוכחות מרשימה יותר בתחום התחתון, הרמקול הזה פשוט קסם אמיתי, איכויות הסאונד הפנטסטיות שהוצגו בפני בשמע דו ערוצי ורב ערוצי לא הותירו בפני יותר שום התלבטות.

בהזדמנות זאת ברצוני להודות.
לדן נגר, ורונן חלד מ-CINEMART היבואן הרשמי בישראל על השירות המעולה.

DSC03675.JPG
DSC03676.JPG
תמונה של WhatsApp‏ 2024-01-30 בשעה 14.54.02_90e87ce3.jpg

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
איציק הייקר תיתחדש ושתהנה מהם עוד הרבה שנים אגב אחלה רמקולים וקנייה

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
יפים יפים נראה מדהים!!! ובטוח טובים מאוד (בטח יותר מהקליפש\צווחות) תתחדש ותהנה, אני לא מבין איך הסתדרת עם ה RF7 עד היום (אני העפתי אותם ביום שהגיעו) אבל שיהיה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש יא-איציק.

זה רמקול מיוחד במינו עם יכולות פנומינליות, אין לי ספק שאתה תהנה ממנו להמון שנים קדימה!

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
תתחדש ותהנה!
בקשה קטנה 'אם כבר', יהיה נחמד אם תוסיף קישורים לאתר או למקום בו מופיע המחיר המוצהר שלהם (בלי קשר לכמה אתה שילמת), בעיקר מאחר והצגת את מסגרת התקציב בה בחרת להתנהל.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש איציק, מדובר ברמקולים טובים מאוד מבחינה הנדסית, ויכולת סונית מרשימה.
בין אם בשחור או בגימור פורניר עץ לרמקולים מראה שלא מאיים להשתלט על החדר בו הם מוצבים.
לגבי היבואן, חברה מקסימים ומקצועיים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
איציק תתחדש ותהנה!
בנית מערכת תענוג,

נשאר להתענג ממנה ולהינות.

מברוק !

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
יפים יפים נראה מדהים!!! ובטוח טובים מאוד (בטח יותר מהקליפש\צווחות) תתחדש ותהנה, אני לא מבין איך הסתדרת עם ה RF7 עד היום (אני העפתי אותם ביום שהגיעו) אבל שיהיה.
לגבי הקליפש.
אינני יודע איזה דגם היה ברשותך.
RF7MKIII שונה מהותית מקודמיו.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אחד הרמקולים המדוברים עם תמורה אדירה לכסף. תתחדש ותהנה המון.:אצבע מורמת

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תתחדש ותהנה!
בקשה קטנה 'אם כבר', יהיה נחמד אם תוסיף קישורים לאתר או למקום בו מופיע המחיר המוצהר שלהם (בלי קשר לכמה אתה שילמת), בעיקר מאחר והצגת את מסגרת התקציב בה בחרת להתנהל.
המחיר הרשמי בארה"ב 20000$

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תודה! ועוד שאלה, כמה השפיע המקינטוש בהשוואה לסיבוב הקודם שלך איתם? מה הגביר אותם אז?
בסבב הקודם האזנתי להם עם מגבר אינטגרה קלאס D תוצאה דיי מרשימה.
מקינטוש MA9500 בעל הגברה טרזיסטורית מעודנת שולט היטב על הרמקול, מסוג המגברים המשתלבים היטב עם מרבית הרמקולים.

j w

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
תתחדש. בטוח שתהנה.
בעלים מרוצים של רמקול צנוע יותר, s4b.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
איך הבס
אתה מרגיש שצריך סאבים או שאין צורך ?

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
הופה!
תתחדש איציק! רמקול פנטסטי :)
רועי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור