התחדשתי בסאב חדש

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
שלום לכולם....כבר תקופה ארוכה שאני שומע וקורא על חברה בשם perlisten. חייתי עם סאב של jl audio f113 v2 הייתי מאוד מרוצה. הייתי בטוח שזה סאב שאני אשאר איתו הרבה שנים ואת האמת לפני שקניתי אותו דברתי בטלפון עם היבואן סינמארט ואז הבנתי שלסאב אין גריל-כיסוי ומכיוון שיש לי כלב החלטתי לוותר על הרעיון וקניתי את הjl audio לאט לאט במיוחד אחרי הביקורות והסרטונים משהו בי הרגיש שאולי עשיתי טעות שלא באתי לשמוע ולראות את הסאב אז התעניינתי ב d12s. לפני ארבעה ימים החלטתי ללכת רק לראות ולשמוע לא תכננתי לקנות התקשרתי וקבעתי עם בחור בשם רונן איך שהגעתי ופגשתי את רונן הבנתי שהגעתי לסוג של חנות שאני אוהב. בן אדם מאוד מאוד נחמד מקצוען סבלני,, איך שנכנסתי לחדר קולנוע של סינמארט ישר שהסרט עלה קבלתי חום מה זה הסאונד המטורף הזה ,הבנתי כמה המערכת שלי היום רחוקה אלפיי שנות אור מהמערכת שם, לא רציתי ללכת הביתה ורונן כל כך סבלני, משמיע ומראה לי בחיוך קטעים מסרטים. את האמת ל״שמחתי ומזלי״ הסאב שתכננתי לראות ה d12sלא היה בתצוגה. ואז ראיתי אותו d212s עומד לו שם כמו פסל,זו הייתה אהבה ממבט ראשון ישר הבנתי שאותו אני רוצה ואם אני לא אקנה אותו אני לא ״אצליח לישון״ עד שהוא יהיה שלי.. אז אחרי מחשבה קצרה שאלתי אם יש במלאי ולשמחתי היה שלמתי והלכתי בשמחה .לא רק שקניתי משהו יותר טוב ממה שיש לי וממה שבכלל תכננתי לקנות ,גם הכרתי חנות חדשה . אחרי שלושה ימים הגיע דן לכיול והתקנה, את דן הכרתי כאן בפורום שהתיעצתי איתו בכמה שאלות. בחור כל כך נחמד ומקצועי לא פגשתי אחרי ארבע שעות אולי יותר של כיול, הפעלתי את הסרט הראשון וחיוך ענק עלה לי על הפנים, לא האמנתי שאני שומע באותו החדר ואותה המערכת, רק עכשיו הבנתי כמה גרוע שמעתי פשוט מדהים מה כיול מקצועי וכמובן סאב חדש יכולים לעשות. אז אולי זו הקניה הראשונה שלי אצלם אבל בטח לא האחרונה . דן ורונן תודה רבה על הכל, וסליחה שחפרתי בפוסט הכי ארוך שכתבתי בחיי

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
תתחדש עשית קניה מעולה,
ולגבי צמד המופלאים של סינימארט
רונן ודני,מה לא נאמר
הרבה פנים מחייכות ומאושרות
יצאו "מהסינימה" שלהם.

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
תודה רבה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סאבים מעולים. תתחדש ותהנה. פנק אותנו עם כמה תמונות.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תתחדש ותהנה. רכשת מוצר מדהים.
מחכים לכמה תמונות.

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
תודה רבה לכולם, ברור אני אצלם

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
זה החדר, חדר קטן לא טיפלתי בו אקוסטית במשהו מיוחד פשוט הפרקט והספרייה של הסרטים מטפלים דיי טוב בחדר

תמונות מצורפות

• תמונה.jpeg
    תמונה.jpeg
    KB 91.2 · צפיות: 198
  • תמונה 5.jpeg
    תמונה 5.jpeg
    KB 90.1 · צפיות: 207
  • תמונה 4.jpeg
    תמונה 4.jpeg
    KB 181.5 · צפיות: 201
  • תמונה 3.jpeg
    תמונה 3.jpeg
    KB 122.3 · צפיות: 204
  • תמונה 2.jpeg
    תמונה 2.jpeg
    KB 104.3 · צפיות: 203
  • תמונה 1.jpeg
    תמונה 1.jpeg
    KB 78.9 · צפיות: 204

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
תתחדש! נראה ממש טוב!

זה החדר, חדר קטן לא טיפלתי בו אקוסטית במשהו מיוחד פשוט הפרקט והספרייה של הסרטים מטפלים דיי טוב בחדר
כן .. לפעמים הריהוט עצמו מספיק בחללים קטנים

הטלוויזיה 65?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
נראה מדהים הכל באמת תהנה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שלום לכולם....כבר תקופה ארוכה שאני שומע וקורא על חברה בשם perlisten. חייתי עם סאב של jl audio f113 v2 הייתי מאוד מרוצה. הייתי בטוח שזה סאב שאני אשאר איתו הרבה שנים ואת האמת לפני שקניתי אותו דברתי בטלפון עם היבואן סינמארט ואז הבנתי שלסאב אין גריל-כיסוי ומכיוון שיש לי כלב החלטתי לוותר על הרעיון וקניתי את הjl audio לאט לאט במיוחד אחרי הביקורות והסרטונים משהו בי הרגיש שאולי עשיתי טעות שלא באתי לשמוע ולראות את הסאב אז התעניינתי ב d12s. לפני ארבעה ימים החלטתי ללכת רק לראות ולשמוע לא תכננתי לקנות התקשרתי וקבעתי עם בחור בשם רונן איך שהגעתי ופגשתי את רונן הבנתי שהגעתי לסוג של חנות שאני אוהב. בן אדם מאוד מאוד נחמד מקצוען סבלני,, איך שנכנסתי לחדר קולנוע של סינמארט ישר שהסרט עלה קבלתי חום מה זה הסאונד המטורף הזה ,הבנתי כמה המערכת שלי היום רחוקה אלפיי שנות אור מהמערכת שם, לא רציתי ללכת הביתה ורונן כל כך סבלני, משמיע ומראה לי בחיוך קטעים מסרטים. את האמת ל״שמחתי ומזלי״ הסאב שתכננתי לראות ה d12sלא היה בתצוגה. ואז ראיתי אותו d212s עומד לו שם כמו פסל,זו הייתה אהבה ממבט ראשון ישר הבנתי שאותו אני רוצה ואם אני לא אקנה אותו אני לא ״אצליח לישון״ עד שהוא יהיה שלי.. אז אחרי מחשבה קצרה שאלתי אם יש במלאי ולשמחתי היה שלמתי והלכתי בשמחה .לא רק שקניתי משהו יותר טוב ממה שיש לי וממה שבכלל תכננתי לקנות ,גם הכרתי חנות חדשה . אחרי שלושה ימים הגיע דן לכיול והתקנה, את דן הכרתי כאן בפורום שהתיעצתי איתו בכמה שאלות. בחור כל כך נחמד ומקצועי לא פגשתי אחרי ארבע שעות אולי יותר של כיול, הפעלתי את הסרט הראשון וחיוך ענק עלה לי על הפנים, לא האמנתי שאני שומע באותו החדר ואותה המערכת, רק עכשיו הבנתי כמה גרוע שמעתי פשוט מדהים מה כיול מקצועי וכמובן סאב חדש יכולים לעשות. אז אולי זו הקניה הראשונה שלי אצלם אבל בטח לא האחרונה . דן ורונן תודה רבה על הכל, וסליחה שחפרתי בפוסט הכי ארוך שכתבתי בחיי
רכשת סאב מצויין, תתחדש ותהנה ממנו.
לא מכיר את רונן, אבל מכיר היטב את דן - מקצוען אמיתי

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
תתחדש! נראה ממש טוב!

כן .. לפעמים הריהוט עצמו מספיק בחללים קטנים

הטלוויזיה 65?
תודה רבה כן 65 של סוני אני לא זוכר בדיוק את הדגם אבל מסדרת המאסטר שלהם

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
תודה רבה לכולם אכן דן מקצוען אמיתי זה לא רק הידע העצום שיש לו, זה הרצון להגיע לשלמות לא משנה כמה זמן וכמה עבודה זה יקח

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
תתחדש,נראה מקסים.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
כיף לקרוא על חווית קניה טובה!

Yuval a

עוסק בתחום
מעורבות
86
נקודות
28
תתחדש ותהנה- חברה מדהימה ויבואנים (רונן ודן) שכולם, מעבר למקצועיות, לב אחד גדול!

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
תודה רבה יובל

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
תתחדש!תהנה המון!

איזה מערכת כיול יש לך?

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
תודה רבה ...אני לא יודע באיזו גרסה דן השתמש

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
לא שאלתי גרסה,איזה מערכת כיול מדובר? בפרוססור?רסיבר? אודסי?דיראק? לינגדורף? טרינוב?
בסאב עצמו בלבד?
תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור