התחדשתי באינטרקונקטים

matanore

חבר מתחיל
מעורבות
7
נקודות
3
התחדשתי באינטרקונקטים חדשים של No-Nonsense Cables, המותג החדש של Vivaldi Audio, ואני רוצה לדווח שלמרות הנאחס הכללי שאוחז בחלקנו בשבועות האחרונים, מאז שחיברתי אותם אני מסתובב עם חיוך גדול וסהרורי ורק מחכה לחזור הביתה ולשמוע עוד ועוד.
במשך השנים החלפתי די הרבה אינטרקונקטים, יקרים יותר או פחות, מרשימים יותר או פחות (לא אלאה בשמות כי לא זה העניין). אכתוב ישר ובפשטות - אלו הטובים ביותר שהיו לי, ובאופן שערורייתי כמעט, גם הזולים ביותר.
אני מוצא עצמי נסחף להאזנות ממושכות מאוד, מערבות מאוד, ובלי שמץ של עייפות (כשחושבים על זה הפכתי לאדם קצת פחות מתפקד מאז חיברתי אותם).
המוזיקה - אצלי קלאסי, בעיקר מוזיקה עתיקה - נשמעת טבעית מאוד, שקופה ומופקת כאילו ללא מאמץ. מארגים צליליים שהייתי נמנע מהם בעבר נשמעים פתאום צלולים להפליא (קונסורט חליליות!), ואפילו זמרים וזמרות שפעם נחרתי בבוז רק לשמעם נשמעים לי פתאום מעולים, ומתעוררת אצלי תשוקה לשמוע מחדש את כל הדיסקייה הישנה (שהומרה מזמן לקבצים דיגיטליים).
ממליץ בחום לנסות.
[קצת עניינים טכניים: קניתי זוג אינטרקונקטים RCA באורך מטר. בסטאפ שלי הם מחברים בין הדאק (DA5 של CEC) למגבר משולב (RG10MK5 של סימפוניק ליין) שדוחף זוג רמקולים HRS-130 של ג'רמן פיזיקס].
מתן

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
תתחדש! מעניין הדבר...

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
thisthreadisuselesswithoutpichers.jpg

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
זה נחמד.

אבל כן חשוב לרשום למה השוות אותם שנדע מה הנקודת ייחוס לכל העניין מאחר וכל תקופה מסוימת צץ לו יצרן בוטיק או סתם יצרן ANTI CABLES שכזה שמתחיל עם סדרה אחת כי "לא צריך יותר מזה" ואז בשלב מסוים או שמייצר סדרה נוספת "לאלו שרוצים יותר" או שפשוט כלל הלקוחות חוזרים לכבלים הממותגים הישנים והיקרים כשהבינו שזו הייתה התלהבות רגעית.

אז.. נשמח לרפרנסים שלך ולאילו כבלים השוות אותם.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
זה נחמד.

אבל כן חשוב לרשום למה השוות אותם שנדע מה הנקודת ייחוס לכל העניין מאחר וכל תקופה מסוימת צץ לו יצרן בוטיק או סתם יצרן ANTI CABLES שכזה שמתחיל עם סדרה אחת כי "לא צריך יותר מזה" ואז בשלב מסוים או שמייצר סדרה נוספת "לאלו שרוצים יותר" או שפשוט כלל הלקוחות חוזרים לכבלים הממותגים הישנים והיקרים כשהבינו שזו הייתה התלהבות רגעית.

לא תוכל ללמוד מהרפרנס שלו יותר מידי.
יש יותר מידי משתנים מהותיים שבקלות יכולים לגרום לזה שאצל אחד בסטאפ מסוים זה יישמע פצצה ואצל שני בסטאפ אחר זה לא יישמע טוב.
שלא לדבר על טעם אישי - עבור אחד זה נשמע מפורט וצלול ועבור השני זה צורמני ….
אין פה אמת אבסולוטית ואפילו לא אמת יחסית שניתן לומר בוודאות שבכל סטאפ הכבל הזה יהיה עדיף מכבל טוב אחר.
לא מדבר על כבלים באיכות ירודה. הם לא רלוונטיים .
ארז

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
ואם כבלים, נתקלתי לאחרונה בשקית בד שחורה ישנה בירכתי מגרה ובתוכה זוג כבלים ONIX GRAND MASTER. קניתי אותם לפני שנים והרבה מהן, מיגאל סאבו נדמה לי. חיברתי סתם ככה, אולי יחדש משהו וקרו שני דברים, האחד התחלתי סופסופ להאמין ב" כבלים עושים הבדל ועוד איזה " והשני התחלתי לחפש בקדחתנות ברשת עוד זוג, אלו שלי קצרים מדי, אז אין והחברה כבר מזמן לא מייצרת דברים כאלו. ואגב החיבור הוא בין נגן MERIDIAN 588 למגבר אוזניות STAX.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
שוב תעלול שיווקי יפה.
קודם כל הסקירה המאוד לא אינפורמטיבית של משתתף ה"חדש" (בחר לא לפרסם כלום בעבר ופתאום מפרגן לכבלים הללו)
. כמובן אין איזכור של מה שניסה ונכשל אל מול הפלא החדש.
אבל הדבר המשעשע שגם לפלא החדש אין איזכור ממה הכבלים עשויים מה הרעיון הבניה שלהם ועוד. אני מניח שכבלים כאילו שיכולים להיות מיוצרים גם בקסבה של שכם-אין להם ערך כלכלי בשוק יד 2 במקרה שמישהו רכש את החתול בשק ולא אהב את העיניין.
בהצלחה לרוכשים . אישית אהבתי את הרעיון השיווקי

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני מניח שכבלים כאילו שיכולים להיות מיוצרים גם בקסבה של שכם-אין להם ערך כלכלי בשוק יד 2 במקרה שמישהו רכש את החתול בשק ולא אהב את העיניין.
בהצלחה לרוכשים . אישית אהבתי את הרעיון השיווקי
מבחינתי הם סוג של DIY …

matanore

חבר מתחיל
מעורבות
7
נקודות
3
זה נחמד.

צודק, פשוט לא רציתי להיכנס לקונפליקטים שונים ומשונים. שני הזוגות שהיו לי לפני החדש הם Solo Crystal Oval של אקוסטיק ריבייב ו-reference HD של סימפוניק ליין. לטעמי הזוג החדש טוב מכול בחינה.

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
240
נקודות
43
התחדשתי באינטרקונקטים חדשים של No-Nonsense Cables, המותג החדש של Vivaldi Audio, ואני רוצה לדווח שלמרות הנאחס הכללי שאוחז בחלקנו בשבועות האחרונים, מאז שחיברתי אותם אני מסתובב עם חיוך גדול וסהרורי ורק מחכה לחזור הביתה ולשמוע עוד ועוד.
במשך השנים החלפתי די הרבה אינטרקונקטים, יקרים יותר או פחות, מרשימים יותר או פחות (לא אלאה בשמות כי לא זה העניין). אכתוב ישר ובפשטות - אלו הטובים ביותר שהיו לי, ובאופן שערורייתי כמעט, גם הזולים ביותר.
אני מוצא עצמי נסחף להאזנות ממושכות מאוד, מערבות מאוד, ובלי שמץ של עייפות (כשחושבים על זה הפכתי לאדם קצת פחות מתפקד מאז חיברתי אותם).
המוזיקה - אצלי קלאסי, בעיקר מוזיקה עתיקה - נשמעת טבעית מאוד, שקופה ומופקת כאילו ללא מאמץ. מארגים צליליים שהייתי נמנע מהם בעבר נשמעים פתאום צלולים להפליא (קונסורט חליליות!), ואפילו זמרים וזמרות שפעם נחרתי בבוז רק לשמעם נשמעים לי פתאום מעולים, ומתעוררת אצלי תשוקה לשמוע מחדש את כל הדיסקייה הישנה (שהומרה מזמן לקבצים דיגיטליים).
ממליץ בחום לנסות.
[קצת עניינים טכניים: קניתי זוג אינטרקונקטים RCA באורך מטר. בסטאפ שלי הם מחברים בין הדאק (DA5 של CEC) למגבר משולב (RG10MK5 של סימפוניק ליין) שדוחף זוג רמקולים HRS-130 של ג'רמן פיזיקס].
מתן
איזה כיף לקרוא! תודה.

תודה גם לשאר המפרגנים.

למפקפקים - ובצדק בנושא הרגיש הזה של כבלים - נדמה לי שיש שתי דרכים לגשת אל העניין.
האחת היא לקטר, ולהמשיך לרוקן את הארנק על כבלים יקרים פי כמה וכמה, ולו רק מפני שהם... עולים פי כמה וכמה,
ויש עליהם הרבה פרסומות ויחצנות וכל מה שצריך כדי לשכנע שחתיכת כבל שווה אלפי דולרים.

הדרך השנייה מיועדת לאנשים שקיטורים אינם התגובה הרפלקסיבית הראשונה שלהם.
כלומר, בני אדם סקרנים, שבמקרה כזה פשוט מגיעים עם הכבלים שלהם להשוות,
או לוקחים אליהם ובודקים בניחותא.

זה באמת עד כדי כך פשוט וקל.
מה גם שהמותג ישראלי-אמריקאי, וניתן לשמוע כאן, ממש, בארץ.

האזנה ערבה לכולם

נערך לאחרונה ב:

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
רגע, הוויוולדי הזה זה מיוצר פה?
מגניב...

נערך לאחרונה ב:

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
התכוונתי - הוויוולדי הזה זה מיוצר פה?
איך אות אחת הופכת את הכל חחחחח

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
240
נקודות
43
התכוונתי - הוויוולדי הזה זה מיוצר פה?
איך אות אחת הופכת את הכל חחחחח
אתה מוזמן להסתכל בפרסום במדור "חדשות מוצרים".

הכבלים של No-Nonsense Cables הם פרי שיתוף פעולה מרתק בין בונה כבלים אמריקאי פנטסטי לבין Vivaldi Audio. הם מיוצרים בארה"ב, ומשווקים מישראל - אל ישראל, ובתקווה שגם אל מעבר לגבולות ישראל.

הרעיון הוא לייצר כבלים נטולי כל אפקט אקולייזר, המצטיינים בניטרליות, באיזון בין התדרים, בדינמיקה, וברצפת רעש נמוכה ככל האפשר.
בנוסף, הם גמישים מאוד, ולכן קל לעבוד אתם, והם שומרים על מראה חדש ולא מצ'וקמק גם אחרי התעללות אינטנסיבית.

שורה תחתונה: כל זה בכמה וכמה דרגות מחיר פחות ממחירי כבלים באיכות דומה, מה שמייצר הזדמנות לחווט את המערכת ברמה גבוהה ביותר ובלי לרוקן את הכיסים.

האזנה ערבה לכולם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור