רמקולים התאמת רמקולים ל- NAD T754

Nale1

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הי, ברשותי המגבר הנ״ל (5.1) ומצאתי שהוא מאוד מוסיקלי.. אם כי לא עוצמתי במיוחד... איזה רמקולים מדפיים כדאי לשדך לו? חשבתי על Monitor Audio Silver או B&W 685... אני שומע מוסיקה קלאסית/עברית וחשוב לי רמת הפירוט והדיוק שאקבל בסוף, תודה רבה!

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
קודם כל חשוב דעת באיזה סכום אתה מוכן לשלם על רמקולים
חדשים או יד 2
אני ממליץ לך ללכת לחנות מיתמחה עם המגבר ולשמוע מה מתאים
לך יותר
לפי הנתונים שלו פה הוא מגבר לקולנוע בייתי
https://www.hifiengine.com/manual_library/nad/t754.shtml
וההספק שלו דווקא לא רע
אבל לא תמיד מגברי קולנוע בתי הם הכי מתאמים לשמיעת סטראו
אגב .. לא רשמת איזה רמקולים יש לך ?
מקווה שקצת עזרתי
אייל

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
בוקר טוב, יש לך רסיבר ק"ב שיוצר בתקופה שבה הרסיברים עדין לא היו משהו בלשון המעטה בסטריאו. מה התקציב שלך ובאיזה מקור אתה משתמש?

Nale1

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הי, תודה אייל. התקציב הוא עד 2,500 שקלים מיד 2. עד לא מזמן החזקתי ברמקולים רצפתיים של KEF Q35.. אגב, הסאונד היה נהדר..שילוב טוב.

Nale1

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הי זאב, אני די חדש בתחום הסטיראו.. המגבר אכן ק״ב אך גם בסטיראו לא רע בכלל.. אני משתמש דרך מחשב/CD

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שאתה כותב מוניטור אודיו סילבר אני מניח שאתה מתכוון לRX1 או RX2, השילוב יהיה לדעתי מוצלח (רמקול עם סאונד פתוח שיפצה על האנמיות, בהשוואה למגבר יעודי, של הרסיבר).

Nale1

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
נכון, בתקציב שלי זה הכיוון.. לדעתך עדיפים על B&W?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני ממליץ לך לבוא לתערוכה ולשמוע שם מבחר עצום של רמקולים. בניהם תוכל להתרשם מסדרת הסילבר החדשה של מוניטור אודיו בשני חדרים שונים, עם אלקטרוניקה שונה.

Nale1

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
תודה רבה למגיבים..עזרתם לי..חג שמח!!

Nale1

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
חברים, האם RS6 רצפתיים (דגם קודם, לא RX) ב- 2,000 שקלים זה מחיר טוב? או שניתן למצוא אופציות טובות יותר? נראים שמורים מאוד..ראיתי ביקורות לכאן ולכאן לגבי הרמקולים האלו..

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
חברים, האם RS6 רצפתיים (דגם קודם, לא RX) ב- 2,000 שקלים זה מחיר טוב? או שניתן למצוא אופציות טובות יותר? נראים שמורים מאוד..ראיתי ביקורות לכאן ולכאן לגבי הרמקולים האלו..

השאלה היא באיזה מצב הם? אם הכל תקין מדובר בדיל מצוין.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נאד עשו בזמנו ריסברים שניגנו מצוין בסטריאו

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
נאד עשו בזמנו ריסברים שניגנו מצוין בסטריאו

כן יחסית לאיכות הבינונית מינוס אפילו של רסיברים ברמות הגבוהות, לא בהשוואה למגבר סטריאו משולב טוב ברמת כניסה. היום הפערים נסגרו אבל הם עדין קיימים ולכן אני ממליץ למי שרוצה לשמוע סטריאו ברמה סבירה על מגבר משולב או מגבר ופרה (תלויי בתקציב) שמיועד לסטריאו בלבד.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
תבדוק רמקולים של ASW דגם Genius 110 או Cantius 212.
רמקולים נהדרים, יש לעופר שחורי- מאסטרו אודיו.

תבדוק רמקולים של Chario דגם Delphinus.
רמקול מצוין, יש זוג ביד 2 אצל אמיר ארמה- ארמה אודיו.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83

ההתרשמות שלי היא שהרמקול מעולה אבל אולי טיפה גדול על הרסיבר שלו כי למרות הערך הגבוהה תמורת הכסף (הגימור המדהים והסאונד האיכותי) הוא זקוק לציוד איכותי מאחוריו. בכל אופן בהחלט שווה בדיקה עם הרסיבר (רצוי להביא אותו לחנות).

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תבדוק רמקולים של ASW דגם Genius 110 או Cantius 212.
רמקולים נהדרים, יש לעופר שחורי- מאסטרו אודיו.

מסכים עם חאלד לגבי ASW אבל בספק אם נשאר לעופר, כי המפעל נשרף והיבוא הופסק ליפניי כשנתיים. לגבי CHARIO חושב שלא מתאים לנאד וישמע סתום. כדאי לבדוק גם:http://www.hifimusic.co.il/למכירה-רמקולים-epos-epic-1-t18597.html וגם http://www.hifimusic.co.il/רמקול-Q-ACOUSTICS-קונספט-20-t29150.html. חג סוכות שמח !!!

Nale1

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
מועדים לשמחה..דיברתי עם אמיר מארמה לגבי ה chario..לצערי מעל התקציב..3,500..וזה הרמקול הכי זול שלו. התקציב שלי הוא עד 2,500 שקלים ליד 2. אנסה לשמוע את המדפיים של monitor audio במהלך השבועיים הקרובים (silver/bronze), מקווה שאכן ישמעו טוב עם ה NAD. תודה! :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מועדים לשמחה..דיברתי עם אמיר מארמה לגבי ה chario..לצערי מעל התקציב..3,500..וזה הרמקול הכי זול שלו. התקציב שלי הוא עד 2,500 שקלים ליד 2. אנסה לשמוע את המדפיים של monitor audio במהלך השבועיים הקרובים (silver/bronze), מקווה שאכן ישמעו טוב עם ה NAD. תודה! :)

שוב. תבוא לתערוכה. זה יפתח לך אופציות שלא חשבת עליהן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור