השקת טלויזיות פלזמה ו- LCD של פנסוניק

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
725
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: השקת טלויזיות פלזמה ו- LCD של פנסוניק

erezsegev

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מרשים מאוד וגם מגוון רחב של סוגי מסכים שונים.
מה רמת המחירים לסידרה V?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למען האמת מפתיעה לטובה, צפי מחיר של פלזמה פנסוניק V10 בגודל 50", אמור לעמוד על 13,990 ש"ח, אבל, תחילת השיווק צפויה להיות רק באוקטובר.

ב

ביטניק

אורח
כמה ביט צבע יש לפלאזמות כאן? לLCD צויין שיש 10 ביט. אז כמה לפלזמות?

ואגב - יפה שפנסוניק מציעה LCD עם 10 ביט... סוני הייתה הראשונה שהציעה דגמים כאלה (בדגמים היקרים) - אבל בינתיים היא ירדה לפאנלים של 8 ביט בלבד (בדגמי ההמשך לאלה שהציעו 10 ביט).
אני מניח שסוני תחזור ל10 ביט - פשוט לא מובן למה היא ויתרה בינתיים... (ואגב - אולי גם על הRGB LED היא תוותר בינתיים לטובת הWHITE היותר זול).

ש

שוב ביטניק

אורח
לאפרופו מחירים - מה בערך המחירים ל"42 FULL HD מסדרות G ו-S?

בתור מישהו שרוצה פלאזמה (ולא LCD) ורוצה גם FULL HD, רק שני הדגמים של פנסוניק בגודל "42 יכולים להוות פתרון מינימלי...
אז מה בערך המחירים הצפויים שלהם, והצפי לזמן הגעתם לחנויות?
ולשם השוואה, מה המחיר הריאלי לדגם היוצא "42 PY800 (לא סומך על זאפ...)?

ואגב - סדרה S היא לא NEOPDP, נכון? ושמעתי איפשהו שהאיכות בה פחותה מהסדרה היוצאת PY800... לכן אמור לS להיות מחיר זול יחסית.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
סדרה S איננה כוללת NeoPDP, היא לא מחליפה בדיוק את PY800.
המחיר לדגם מסך 42" בסדרת G יעמוד על 10,900 ש"ח.

ב

ביטניק

אורח
אז האם יש מידע מה עומק הצבע של הפלזמות החדשות - 8 או 10 ביט?

(בדף באתר לא רואים את כותרת ההודעה, ולכן אני שואל שוב - הפעם בגוף ההודעה)

והאם עדיין לא נקבע המחיר של "42 מסדרה S הזולה?

ב

ביטניק

אורח
האם בדגמים החדשים יש טיונר DTT שמתאים לשידורים בארץ?

האם בדגמים החדשים יש טיונר לשידורי הDTT בארצנו - שתואם במלואו למפרט "עידן+"?

ואני מציע שמעכשיו בכל סקירה או כתבה יצויין האם בטלויזיה יש טיונר DTT שתואם ל"עידן+". לפחות עד שזה יהיה סטנדרטי בכל הטלויזיות שנמכרות בארץ...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין בסדרות החדשות טיונר שמתאים ל- DTT בארץ.
מחיר ה- פנסוניק S10 הוא 9,990 ש"ח.
לפי הצהרת החברה, לכל צבע יסוד במסך (כחול / אדום / ירוק), יש 6144 גוונים.

erezsegev

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מעניין מה המחיר לדגם S גודל 54 אינץ.
האם המפרט של דגם S מגיע מאסיה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בגדול, המפרטים שייכים לאיזור אסיה, או דרום אפריקה.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אין כמו פנסוניק . מעניין כמה תעלה ה V10 בגודל 50 אינטש . בכל מצב למרות כל השיפורים והשינויים אני מסוקרן לראות ביקורת של האתר על המכשיר הזה ועד כמה באמת איכות התמונה לעומת ה PY800 יכולה עוד להשתפר ... ( בשבילי ה PY800 זו פשוט שלמות ב HD)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כתוב בידיעה: ה- V10 בגודל 50" תעלה כ- 13,990 ש"ח.
יש בה שיפורים בכל מיני אספקטים, הטעימה הקטנה ממנה (באירוע השקה) כמובן שאינה מספיקה להתרשמות רצינית.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
"שיפורים" בוודאי שיהיו , הרי הכל רץ קדימה ( בסופו של דבר חייבים למכור לא?? ) . השאלה היא אם הם יהיו כל כך משמעותיים כי בסופו של דבר ממה שאני רואה ב PY800 אין יותר מידי לאן ללכת , פשוט שלמות של תמונה .

אמרתי כבר שהשוק של האלקטרוניקה בלי לעשות רעש לא יכול למכור וגם בשנה שעברה הפנסוניק עשו רעש וכל הביקורות עליהם היו מצויינות ( נכון אין שלמות אבל .. ) . הנקודה היא שמהבחינה הבסיסית של איכות צפיה בטלוויזה ( גם SD וגם HD - בעיקר HD ) בלי להסתכל על כל מיני פיצ'רים שניתן להשיג גם מחוץ למכשיר ( קריאת כרטיסי זיכרון וכו ) האים באמת ההבדל משמעותי ( נכון יש THX אבל זה באמת לא הבדל מרעיש מבחינתי,אני עדיין לא מבין את המהומה סביב המושג הזה חוץ מהרצון שוב לייצר באזוורד כדי למכור ) ורשם מי שרשם איפשהו שההבדל בין פילטר של 480 הרץ ל 600 הרץ ובין מעל 900 שורות נעות ל 1080 שורות נעות הוא הבדל שלא ממש ניתן להבחין בו בעין האנושית . בכל מצב אשמח לקרוא ביקורת מקיפה על המכשיר ואני מאוד מופתע לטובה אגב , מירידת המחירים הדרסטית הזו לעומת הדגם הקודם ( שלי אישית אגב אלה פחות מהמחיר הנוכחי ) .

לפני כמה זמן ראיתי סרט שנקרא בית ( HOME ) בHD בפורמט 1080P , סרט שמורכב כולו מצילומי אוויר מדהימים ומדבר על בעיות האקולוגיה של העולם . מ-ד-ה-י-ם.

יותר שחור , פחות שחור , ראו פנטסטי . כל מי שיש אצלי בבית וראה את הסרט מעל גבי המסך שלי נשאר פעור פה .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אז כאן, אתה מדבר על משהו אחר, על ענין יותר פילוסופי, "מירוץ השדרוג" ומהי הנקודה, או מהו השיפור, ממנו כדאי לשדרג.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
איך אמרו ב"היסטוריה המטורפת של העולם" על הפילוסף : בולשיט ארטיסט . אכן אני מדבר בצורה כללית. בכל מצב גם בלי לראות הדור החדש , אם הייתי היום הולך לקנות מכשיר , אין ספק בכלל מה היתי קונה - V10 . אין כמו פנסוניק , אני כבר קרוב ל 15 שנה לקוח נאמן של המכשירים של החברה הזאת והם ממשיכים להיות בין הכי טובים וה PY800 שלי הוא מכשיר מדהים מבחינת איכות התמונה שזה הפרמטר הכי חשוב .

מפתיע אותי מאוד כל נושא המחירים שירדו באופן דרסטי לעומת השנה הקודמת. אם ה PY800 בגודל 50 אינטש נמכר בזמנו במחיר מחירון של 22K הרי היום ה V10 היא 14.5K ולא לשכוח שזה זה מחיר המחירון הנקוב כך שבפועל אני מאמין שניתן יהיה בעוד כמה חודשים להשיגה באיזור ה 11-12K וזה מחיר מדהים למכשיר כזה .

אגב אני מרוצה מאוד שלא התפשרתי על ה 42 אינשט והיום כשיש את האופציה של 54 זה מפתה מאוד , אם כי שוב תלוי בגודל הסלון .

מה שנשאר לי להתפלל עכשיו שה HD יתחיל להיכנס למיין סטרים בזמינות ובמחירים שווים לכל נפש של ממירים , כותרי ה BR והנגנים . אגב באירלנד הרחוקה יש כבר חנויות מדהימות לכותרי BR ונגנים ונותר רק לקנא בהם .

נערך לאחרונה ב:

royi09

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור,
נראה לי שאני כותב בשם הרבה מאוד אנשים,
מחכה בקוצר רוח לביקורת על TH-P50V10 :)

א

אורח

אורח
מישהו יכול להסביר מה ההבדל בין סדרה X לבין C ?

מישהו יכול להסביר מה ההבדל בין סדרה X לבין C ?

א

אורח

אורח
מישהו עשה סקירה על ה-py850

65"?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זו סדרה קודמת, לא מהחדשות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור