הרמקולים של Apertura Admante במבחן

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/apertura-admante

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
כמו תמיד גיא מפתיע עם אחלה כתבה שאפו גיא :כל-הכבוד:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
את הרמקולים apertura,
שמעתי אצל יניב לפני כארבעה חודשים,
האזנתי להם כאשר חוברו עם ASR Emitter EXCLUSIVE שאני מכיר היטב.
עם השילוב, מצאתי את הרמקולים מדוייקים, אווריריים, דינמיים, רכים, עדינים, נעלמים יחסית בחלל, בין הרמקולים היותר טובים שיצא לי לחוות במיוחד במסגרת מחירם ה"צנוע" יחסית.

בקשתי מיניב לשמוע כמה קטעים שמוכרים לי היטב וחלקם "קשים" לניגון בשל מורכבותם הדינאמית, הקטעים הועברו ברמה גבוהה של דינמיות ופירוט שקשה כאמור למצא בתווך מחירים אילו.

לגבי המשככים Carbide כמה מילים
להבנתי יצאה הוצאה מחודשת למשככים שהיו ברשותי להדגמה, לפני כחצי שנה, ויכול לתת רק חוות דעתי על סמך מה ששמעתי

ניסיתי אותם מתחת לממיר מנורות אצלי בעיקר
ובעוד כמה מקומות לא שגרתיים,

ההבדלים ישר קופצים ומצריכים התאמה סונית עם יתר הרכיבים
מדובר במשככי קצה ברמה הגבוהה ביותר אך כמו כל דבר, המסביב קובע בקביעת התערבותו ונחיצותו.

יניב בהצלחה.

20230507_175805.jpg

נערך לאחרונה ב:

doronv

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
מסכים עם התאור בביקורת. שמעתי את הרמקול בשתי הזדמנויות שונות, פעם עם הגברת שפורפרות ופעם עם הגברה טרנזיסטורית. בשני המקרים התוצאה היתה מעולה ממליץ בחום למי שמחפש רמקול בגזרת המחיר הזו לתאם הדגמה ולהתרשם בעצמו. כמי שרכש מהיבואן מספר מוצרים (חדשים ומשומשים) מנצל את ההזמנות לפרגן לו שמעבר לכך שמביא לארץ מוצרים מעולים ומענינים ומשווק מוצרים מעולים הוא גם נותן שירות מעולה ללקוחות ומאפשר עסקאות טרייד אין אטראקטיביות.

yaronn

כתב האתר
מעורבות
41
נקודות
28
Apertura....
כמה רציתי זוג רמקולים כאלה בעבר....
שמעתי אותם לראשונה אצל קולגה בצרפת והרמקול בגירסתו הקודמת (או אולי הקודמת-קודמת) הותיר בי רושם עז ומתוק של למה לעזאזל אין לי כזה בבית?
הרושם שהותיר בי הערב ההוא היה כה חזק, עד כדי כך ששקלתי לייבא זוג לפני כ-8\9 שנים כי פשוט לא היה יבואן בארץ.
אבל אז לא היה פשוט לייבא לבד, והמיסים אוווו המיסים של אותה התקופה.....
לכן זה נשאר בגדר wishful thinking.

הרמקולים שלהם תמיד נתנו נופך אחר בתדריי המיד והמיד-בס , כזה שלא שמעתי בהרבה אחרים.
תמיד צלול, תמיד מתפתח ומהיר, הרגשה של בריזה-רוח קלילה שכזאת.
ממש כאילו נוסעים לטיול שחיכית לו כל כך ביום בהיר ושימשי , נוסעים על 100 קמ"ש, פותחים את החלון והרוח שניכנסת חמימה ונעימה והמוזיקה פשוט משתלבת בהרמוניה עם החוויה.
קלאס ב-0 מאמץ.

אאחל מזל טוב ובהצלחה ליבואן על בחירה מוצלחת, ואני בטוח שמי שיאזין, ירגיש בגוף את ההבדל.

נערך לאחרונה ב:
  • Like
Reactions: omi

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
יניב היקר, בהצלחה ומזל טוב.

נערך לאחרונה ב:

Tom97

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
שמעתי אותם אצל יניב וחייב לומר שרמקול מאוד מיוחד וקסום.
בהצלחה יניב היקר.

migg1

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
3
קפצתי ליניב באיזה יום שישי לאסוף איזה מוצר,יניב אמר לי טוב אתה כבר פה שב תשמע את האפרטורה....
האמת לא היו לי צפיות בכלל כי לא הכרתי את החברה רק דרך יניב.
מה אני אגיד לכם חברים כבר בהתחלה אתה שומע שמדובר ברמקול שונה ומאוד איכותי לפחות למחירו,
רמת השקיפות והצלילות עם בס מדוייק ופאנצ'י ואימג'ינג מרשים, הרמקול בתצורת two way אבל היכולת שלו למלא
את הסלון של יניב היא דיי מרשימה מדובר בסלון ביתי גדול,כאמור הרמקול ניגן אפורטלס ללא מאמץ, הגבוהים היו צלולים ולא לוחצים עם פירוט מטורף,הכלים עם גוף ומשקל מאוד משכנע בקיצור חוויה ששלחה אותי הביתה עם הרבה מחשבות.
כל הכבוד ליניב שלא מפסיק להפתיע במוצרי איכות שעומדים מול מותגים מהשורה הראשונה.
וכל הכבוד לגיא אזרואל על כתבה מושקעת ומדוייקת.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
אחלה מוצר וטוב להכיר. אהבתי את הכתבה. האמת לא מכיר ולא האזנתי. למי שיש את היכולת אז שיהיה לו הנאה רבה לקונה הפוטנצילי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור